Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (163/167) > >>

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEKto waszym zdaniem prowadzi w beefie ? Jak dla mnie Doniu zjada ulicznika bitami, argumentami, techniką i odrobiną beki dzięki której te punche są śmieszne, w przeciwieństwie do chady który nawija tylko o opierda.laniu pały starej i o odbijającej się spermie. ciekawe co będzie dalej, szczerze wątpię żeby tomasz czymś zaskoczył :)

--- Koniec cytatu ---
czym tu sie podniecać ? Bez urazy, ale hip hop ponoć łączy nas, a nie dzieli.

Bonito:
Nienawidzę donia, ale trzeba przyznać, że jego ostatni kawałek miazga.. Sama kompozycja i bit mi w ogóle nie podpadły, ale tekstami zjadł Chadę. Jak Chada nie nagra niczego dobrego - przegra beef. Jestem w 100% za Chadą, ale patrząc obiektywnie, Doniu go gnoi.

Bogo_Chelsea:
Chada jest cienki, tylko potrafi bluzgac pustak jeden, widac ze jest z ulicy i nie moze wymyslic cos konkretnego, nie wiem co to ma znaczyc zrob pale swojej starej ?? na jakim poziomie jest chada sami widzicie...

Redo15:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tutaj trochę rapu ode mnie ;)

rudek9:
Chadę dyskwalifikuje samo to, że odpowiadał prawie dwa miesiące. Poza tym zaproszenie "kumpli" na track też było mało ciekawym zagraniem. Doniu nie dość, że odpowiedział mu sam, to jeszcze w niecałe 20 godzin i porył bitem :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej