Autor Wątek: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte  (Przeczytany 10273 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2009, 12:19:55 »
No dobra... kompletnie nie mam satysfakcji z Chin bo już kiedyś grałem tą drużyną w Pucharze (co prawda doszedłem do finału ale przeciwnicy z tej samej półki). No nic przez noc jakoś się pogodziłem z moimi jak na chińczyków - wysokimi białasami :D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2009, 12:20:52 »
No dobra... kompletnie nie mam satysfakcji z Chin bo już kiedyś grałem tą drużyną w Pucharze (co prawda doszedłem do finału ale przeciwnicy z tej samej półki). No nic przez noc jakoś się pogodziłem z moimi jak na chińczyków - wysokimi białasami :D

graj górną piłką :D

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2009, 12:24:33 »
Tak też mam zamiar ;) i chyba patch który nie co uaktualniał składy to nie co poprawił im statystyki bo zagrałem meczyk tak o i troszkę szybsi byli. Poczekamy zobaczymy, trzeba rozpocząć zgrupowanie we Wronkach :D

Offline kristo2323

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: ポーランド
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 05, 2009, 13:01:54 »
"Największa impreza on line w 2009 roku, 165 uczestników to może oznaczać ...."

To nie jest prawdą niestety.

Nie zapisałem się a mejle dostaje od was, po co?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 05, 2009, 13:09:05 »
"Największa impreza on line w 2009 roku, 165 uczestników to może oznaczać ...."

To nie jest prawdą niestety.

Nie zapisałem się a mejle dostaje od was, po co?

a czytałeś regulamin rejestrując się na forum?wyłącz powiadomienia

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2009, 17:15:13 »
"Największa impreza on line w 2009 roku, 165 uczestników to może oznaczać ...."

To nie jest prawdą niestety.

Nie zapisałem się a mejle dostaje od was, po co?

Siema kristo :P

Offline mati26651

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Pomlewo
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2009, 17:43:46 »
msciciel powiedz jak np ja grajac emiratami arabskimi mam wygrac z graczem typu brazylia czy anglia jest to wrecz nie realne , ze chyba tymi druzynami graja 3latki, wiec zrozum. a wolal bym grac druznami na rownym poziomie albo dobre albo slabe a nie wymieszane to ma byc zabawa w ktorej wszyscy maja rowne sazanse i wygra ten co ma lepsze umiejetnosci a nie druzyne i to tyle na ten temat

PS
turniej jest zalowy moim zdaniem i bez urazy:)
wygrać lub przegrać z honorem

Offline mavano-88

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 152
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2009, 17:55:09 »
zgadzam sie np ja juz na pocztku stoje na przegranej pozycji bo co ja moge osiagnac taka filandia jak w mojej grupie sa same najlepsze zespoly 3 portugalie rumunia hiszpania wlochy i 2 holandie szanse powiny byc rowne dla kadego tak uwazam a takie losowanie to tylko kwesta szczescia i odrobiny umiejetnosci. Z tego co udalo mi sie zauwazyc paxx jest jednym z najlepszych graczy ale no coz z tego jak austria daleko nie zajdzie jak trafi na brazylie czy jakis podobny zespol z przcietnie grajacym graczem.

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 05, 2009, 17:56:16 »
msciciel powiedz jak np ja grajac emiratami arabskimi mam wygrac z graczem typu brazylia czy anglia jest to wrecz nie realne , ze chyba tymi druzynami graja 3latki, wiec zrozum. a wolal bym grac druznami na rownym poziomie albo dobre albo slabe a nie wymieszane to ma byc zabawa w ktorej wszyscy maja rowne sazanse i wygra ten co ma lepsze umiejetnosci a nie druzyne i to tyle na ten temat

PS
turniej jest zalowy moim zdaniem i bez urazy:)

Mowilem od poczatku. Zasugerowałem zeby wszyscy grali druzynami na jednym poziomie... tak jak np wszyscy grają australią...
Ale oczywiscie wszyscy powiedzieli NIE, wiec bede grał teraz moją ukochaną Belgią :O Nawet nie wyjde z grupy :(

Offline mavano-88

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 152
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 05, 2009, 18:03:30 »
uwazam za dobry pomysl jedego z graczy zeby osoba hostujaca decydowala jaka dryna chce grac gospodarza czy goscia tak bylo by najsprawiedliwiej

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2009, 18:06:28 »
co to wogóle za pomysł śmieszni jesteście macie takie tamy jakie macie a nie już się kłócicie

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 05, 2009, 18:07:25 »
Dajcie już z tym spokój! :P Gramy tak jak jest, ja dostałem Chiny - trudno się mówi. Zauważcie że gdyby taki Pax dostał taką samą drużynę jak Wy to i tak byście przegrali skoro go tak wychwalacie - więc gdzie tu logika? :P Możecie zabłysnąć a nie chcecie z tego skorzystać. Ja Olympiakosem Pireus doszedłem do półfinału UEFA grając nie raz z Milanem, Tottenhamem, więc zespołami w których są biegacze. Każdym z każdym da się wygrać!

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 05, 2009, 18:11:38 »
Ludzie cieszcie się, że losujecie drużyny z Europy, bo w takiej Afryce to praktycznie nie ma się szans. Odpowiedzcie sobie sami :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2009, 18:30:12 »
msciciel powiedz jak np ja grajac emiratami arabskimi mam wygrac z graczem typu brazylia czy anglia jest to wrecz nie realne , ze chyba tymi druzynami graja 3latki, wiec zrozum. a wolal bym grac druznami na rownym poziomie albo dobre albo slabe a nie wymieszane to ma byc zabawa w ktorej wszyscy maja rowne sazanse i wygra ten co ma lepsze umiejetnosci a nie druzyne i to tyle na ten temat

PS
turniej jest zalowy moim zdaniem i bez urazy:)

nim sie zapiszesz czytaj zasaday po pierwsze, po drugie zeby zagrać z Brazylią, Anglia musisz wyjsc z grupy a tam musisz popisac się umiejętnościami.
element losowania zespołu również nalezy do zabawy.... ak to sie mówi, szczęscie sprzyja lepszym

zgadzam sie np ja juz na pocztku stoje na przegranej pozycji bo co ja moge osiagnac taka filandia jak w mojej grupie sa same najlepsze zespoly 3 portugalie rumunia hiszpania wlochy i 2 holandie szanse powiny byc rowne dla kadego tak uwazam a takie losowanie to tylko kwesta szczescia i odrobiny umiejetnosci. Z tego co udalo mi sie zauwazyc paxx jest jednym z najlepszych graczy ale no coz z tego jak austria daleko nie zajdzie jak trafi na brazylie czy jakis podobny zespol z przcietnie grajacym graczem.

poćwicz gre, taktyke.Dzisiejsze me3cze pokazały, że wygrywają srednie zespoły z mocnymi...a apropo paxxa jeszcze bym nie przesądzał, bo jak narazie wszyutko wygrał

uwazam za dobry pomysl jedego z graczy zeby osoba hostujaca decydowala jaka dryna chce grac gospodarza czy goscia tak bylo by najsprawiedliwiej

najsparwiedliwiej by było jak by wygrywały najbogatsze państwa... czyli Emirat Arabskie


zobaczcie jedno, co się wam zrobi i tak jest nażekanie...

jest jedna grupa z Australią, tam wszyscy grają jednym zespołem i sa afery

w europie jest kila ciekawych grup, zespołów i jakioś niektórzy narzekają

powiedzie co mamy wam zrobić, aby było idelnie

Offline PrzemekKar

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Wisła
  • Wiadomości: 228
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2007r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2009, 18:54:43 »
ja mam szkocje i nie placze obrona srednio 75/99 pomoc  78/99 i atak 79/99 i nie placze w grupie mam francje rumunie szkocje norwegie i cos tam jeszcze :D gram cały czas szkocja nawet na brazylie i ćwicze optymalne ustawienia

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 05, 2009, 19:46:37 »
Nie wiem dlaczego narzekacie na losowanie drużyn. Przecież to ma być w moim mniemaniu przede wszystkim dobra zabawa. I na pewno tak będzie. Nie jest równo bo być nie może. Oglądając mecz Polski też żałujecie, że urodziliście się Polakami, czy może jednak zawsze wierzycie i dopingujecie ?  Ja życzę wszystkim świetnej zabawy. Pozdrawiam.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 05, 2009, 19:51:12 »
msciciel powiedz jak np ja grajac emiratami arabskimi mam wygrac z graczem typu brazylia czy anglia jest to wrecz nie realne , ze chyba tymi druzynami graja 3latki, wiec zrozum. a wolal bym grac druznami na rownym poziomie albo dobre albo slabe a nie wymieszane to ma byc zabawa w ktorej wszyscy maja rowne sazanse i wygra ten co ma lepsze umiejetnosci a nie druzyne i to tyle na ten temat

PS
turniej jest zalowy moim zdaniem i bez urazy:)

Moze nastepnym razem przeczytaj jak sie nazywaja rozgrywki. Gdybysmy je nazwali Miedzynarodowa Liga Mistrzow albo cos w tym stylu to mozna by tak zrobic. Albo uwazasz ze lepiej bylo obciac rozgrywki do 32 graczy i najlepszych  druzyn ? Nie ma rozwiazania idealne, a to ktore jest gwarantuje dobra zabawe duzej liczbie graczy w rozgrywkach formula zblizona do mistrzostw swiata :)

Offline chunsoo19

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 05, 2009, 19:56:13 »
Jest ciekawie jest zabawa na prawdę wielki ale to wielki ++ tych Mistrzostw. Mi osobiście się nie poszczęściło ale warto powalczyć i się zabawić bo chyba to się w tym wszystkim liczy najbardziej. Jest to coś więcej niż liga, turniej dnia czy coś w tym rodzaju na prawdę takie MŚ czy ME powinny być organizowane częściej ;]

Offline kristo2323

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: ポーランド
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2009r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 05, 2009, 20:24:59 »
Siema kristo :P

siema mejle mi ślą to tu wskoczyłem, ale widzisz jednym zawodnikiem przegrali z WEOL World Cup u nas 166 gra a zapisało się 190 więc tu nie jest to największa imprezka online

PS już odhaczyłem powiadomienia mejlowe.

Iras jaką drużyną ciśniesz tutaj ?
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2009, 20:31:06 wysłana przez kristo2323 »

Offline mati26651

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Pomlewo
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 05, 2009, 22:24:56 »
ta takie pieprzenie wasze ja tu myslalem ze bedzie tak wylosowane dl wszystkich ze pozim druznyn bedzie wyrownany a idywidualnosci poszczegolnych osob to juz cos innego, ja tam nie nazekam dostalem emiraty arabskie ktore sa najgorsze i bede zadowolony jak zajme chociaz 3 miejsce w swojej grupie a jak wyjde to bedzie dla mnie sukces i tylko taka moge miec satysfakcje z tego turnieju i szkoda ze moge miec tylo takie ambicje a nie wyzsze bo zatrzymuje mnie druzyna, a ty maciek masz .... niewazne co, to czemu nie robicie pucharow  z jednym kontynentem albo liga a jak robicie to wykluczacie najlepszych czemu tego tu nie zrobiliscie

wygrać lub przegrać z honorem

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Eliminiacje Mistrzostw Świata 2009 - rozpoczęte
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 05, 2009, 22:24:56 »