Autor Wątek: Proponowany patch ligowy PES 6!  (Przeczytany 5490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Proponowany patch ligowy PES 6!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2009, 17:31:22 »
Jeżeli Ty masz patch "jakiś inny" a ja mam ONLINE TRANSFERS BY BENIO&RAUL V2  i łączy to nie widzę powodu dla którego miłabym wyrazić zgodę na granie na nowym patchu...


...patch ONLINE TRANSFERS BY BENIO&RAUL V2 jest na dzień dzisiejszy moim zdaniem najlepszym patchem do grania na pesleague.pl... 


napisałeś: "nie bedzie można grać z nikim z pes6j bo oni maja inny" --->>> gracze pesleague.pl posiadając patch  ONLINE TRANSFERS BY BENIO&RAUL V2 lub inny (ale nie ten nowy, proponowany) na serwerach pes6j będą mogli śmiało ze sobą grać, bo do tej pory nie miałem tego typu problemu z nikim...  FC_Porto, nasze mecze są tego najlepszym przykładem... Ty miałeś inny patch niż ja i łączyło nas na pes6j, a gdy tylko wgrałem ten proponowany patch to odrazu połączenie stało się niemożliwe(trzykrotnie to sprawdzaliśmy)

jak narazie nic się nie zmienia: ONLINE TRANSFERS BY BENIO&RAUL V2 jest oficjalnym patch-em obowiązującym na REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Flaqson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2006r.
    • SLIZG
Odp: Proponowany patch ligowy PES 6!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2009, 18:45:57 »
tak szefie tylko jak ktoś zauważy że masz inne składy niż na czystym lub ktm to masz ban na pes6j;)

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Proponowany patch ligowy PES 6!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2009, 19:54:10 »
tak szefie tylko jak ktoś zauważy że masz inne składy niż na czystym lub ktm to masz ban na pes6j;)

tak... dlatego apeluję do graczy pesleague.pl aby grali na patch-u ONLINE TRANSFERS BY BENIO&RAUL V2 bo tego praktycznie nikt nie wykryje... no chyba, że życzliwy "frajer" się znajdzie i "strzeli z ucha"  ;)

...nie muszę chyba tłumaczyć więcej...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Proponowany patch ligowy PES 6!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2009, 19:54:10 »