Autor Wątek: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu  (Przeczytany 6916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 20, 2009, 14:52:50 »
Przestańcie już tak tu szydzić na Pesa2009 bo jak widać w niego gra masa ludzi ;) Ja akurat nie zgadzam się z tym że Pes 6 jest jakoś znacznie lepszy. Wiadomo ma swoje plusy ale dla mnie również liczy się grafika a w Pes 6 była marna. No ale nie włączam się w waszą dyskusję bo to nie temat na to ;)

Jak się nie włączasz to po co piszesz? :) w pesa 2009 ludzie graja bo wiekszosc ludzi wybierze to co jest ladnie zapakowane nawet jesli w srodku bedzie gowno

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 20, 2009, 18:25:26 »
Włączyłem się bo to nie jest temat do porównań Pesa6 i Pesa2009 ;)

Metz

  • Gość
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 20, 2009, 19:01:46 »
A jest roznica miedze Pes 06 na PC a na PS2?? Pytam bo tak chwalicie a w PES 6 grałem na PS2 i nie było to miłe przezycie: sztuczna gra ze slaba grafika

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 20, 2009, 19:46:08 »
Włączyłem się bo to nie jest temat do porównań Pesa6 i Pesa2009 ;)

ale to wszystko sie w znaczym stopniu tyczy konkursu :)

Offline NeptyK

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2007r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 21, 2009, 03:40:23 »
A jest roznica miedze Pes 06 na PC a na PS2?? Pytam bo tak chwalicie a w PES 6 grałem na PS2 i nie było to miłe przezycie: sztuczna gra ze slaba grafika


jest różnica, dla mnie ogromna , na PC piłkarze jakby maja większą ruchliwość niż na ps 2 co wpływa ogromnie na rozgrywkę.


Przestańcie już tak tu szydzić na Pesa2009 bo jak widać w niego gra masa ludzi ;) Ja akurat nie zgadzam się z tym że Pes 6 jest jakoś znacznie lepszy. Wiadomo ma swoje plusy ale dla mnie również liczy się grafika a w Pes 6 była marna. No ale nie włączam się w waszą dyskusję bo to nie temat na to ;)


graja dlatego ze chcą być 'fajni' : ja gram w pro ewoluszyn soker 2009 na high detalach :D i jest fajnie... a fifa sśjjee  ??? na tak naprawdę DoMManU napisał bardzo trafnie o ludziach grających w pesa 2009  " w pesa 2009 ludzie graja bo większość ludzi wybierze to co jest ładnie zapakowane nawet jeśli w środku będzie gówno "  ten tekst podsumowując pesa 2009 -- mistrzostwo świata !!!  ;D :D



(...) Wiadomo ma swoje plusy ale dla mnie również liczy się grafika a w Pes 6 była marna.

heh teraz to mnie rozwaliłeś  :P o ta grafikę , co pes 2009 ma taka zajefajna grafikę ??!! włącz sobie Crysisa to tam zobaczysz dobra grafikę a nie w symulatorze piłki nożnej , jak do pesa 6 wrzucić sobie patch 6.5 to wtedy wcale nie odbiega o tej marnej grafiki z pesa 2009

już szczerze fifa 09 ma lepsza grafikę niż pes 2009 , ale dla mnie w takich grach grafika nie gra najważniejszej roli , co mi z dobrej grafy jak gameplay będzie zdupiony tak jak to jest pokazane w pes 2009

jeśli nawet pes 2009 ma ta lepsza grafikę to ja już wole mieć lepszy gameplay ( chociażby ten z pesa 6 ) niż grafikę  :D

jak pojawil sie pierwszy trailer pesa 2008 to juz bylo widac ze pes podchodzi gameplayem pod fife co jest złym posunięciem i tak zostało aż do tej pory oby pes 2010 bardziej podchodził już pod pesa 4,6 choć co jest mało prawdopodobne...

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:44:04 »

przeszedl na amatorze cale boisko chyba jeszcze skilla bramkarzowi podkrecil dal biegu z 90 :D
Poziom regular bramkarzowi skila nie dałem przebiegłem wpierw nim całe boisko a potem fartem trafiłem :)  :D :D
Piszę poprawnie po polsku.

Offline beny_beny_

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 122
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2009r.
  • Legia Warszawa to nasza duma i sława!!!!
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 22, 2009, 00:08:58 »
moj głos na nr 12 nie kazdy tak umie zakrecic

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 25, 2009, 17:37:44 »
Tutaj brameczki z FiFy:*
1) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
2) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

*Nie moje ja nie grywam w FIFĘ
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 25, 2009, 18:09:20 »
Tutaj brameczki z FiFy:*
1) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
2) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=3f423bbf5e819ee762a5fba046ac6fa6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

*Nie moje ja nie grywam w FIFĘ


Jezeli juz wrzuciles filmiki Hjerpseth'a to polecam ostatni jego filmiki z tej edycji fify z golami online "Still waiting". On ma timing i wyczucie do wykonywania zwodow lepsze niz Malysz przy wybiciu :D

Sorry za offtopa.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 26, 2009, 12:31:50 »
Jezeli juz wrzuciles filmiki Hjerpseth'a to polecam ostatni jego filmiki z tej edycji fify z golami online "Still waiting". On ma timing i wyczucie do wykonywania zwodow lepsze niz Malysz przy wybiciu :D

Sorry za offtopa.


Takich bramek sporo pada online a że hjerseth gra w fife 12 godzin na dobę nie ma się co dziwić że strzela ich więcej od innych aczkolwiek na pewno nie jest lamą, zagram może z nim kiedyś jak mi sie będzie chciało :)

Offline KKS_Fan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 02, 2009, 17:06:37 »
Kilka słów ode mnie...
Na początek gratuluje ładnych bramek wszystkim uczestnikom (zakwalifikowanym)!
Miło się oglądało choć moim zdaniem sporo podobnych.
A teraz do meritum.
Chciałbym powiedzieć ,że to co za chwile napisze nie jest tylko i wyłącznie moją opinią i nie zdecydowałem się na te słowa tylko dlatego ,że mnie w tym konkursie zabrakło (choć fakt jest taki ,że jestem tym zdegustowany).

Chciałbym poznać odpowiedzi na kilka pytań...

Proszę mi wyjaśnić dlaczego subiektywna ocena jednej  osoby decyduje o tym kto może brać udział w konkursie.
Od dawna wiadomo ,że o gustach się nie dyskutuje...jednemu podoba się to drugiemu tamto.
Natomiast ten konkurs pokazał ,że jest inaczej:/
Dlaczego muszę zgodzić się z faktem ,że moje bramki i bramki wielu innych graczy są gorsze od innych pomimo faktu,że nie było sposobności do ich porównania.
Postawiono nas przed faktem dokonanym...
Skoro konkurs jest dla wszystkich i to gracze decydują o tym które bramki są najpiękniejsze  a tu 3/4 z nich zostało wyeliminowanych mimo tego ,że nie ujrzały światła dziennego.
Nikt nie miał okazji ich zobaczyć a co za tym idzie ocenić.
Jednym  z podstawowych ( nie wiem nawet czy były inne) argumentów było to ,że nadesłanych zostało ok 400 i wiadomo,że kompilacja z takiej ilości byłaby zbyt długa a konkurs mógłby w jakimś sensie na tym stracić. Zgadza się 400 to za dużo.....


Dlaczego jednak jakimś dziwnym trafem w poprzedniej edycji np ja mogłem bez problemu zaprezentować aż 3 gole??!
Dodam tylko,że nie sądze aby te które tym razem odpadły były gorsze....

Czy to oznacza,że nadesłano przynajmniej jeszcze raz tyle bramek???

Skoro do przewidzenia był fakt ,że konkurs będzie się cieszył ogromną popularnością nie można było pomyśleć o jakimś alternatywnym rozwiązaniu??

- można było zorganizować konkurs etapami (np po 40 bramek na 2 tyg.-> co daje ok 2,5msc)
- wprowadzić ograniczenie do przesłania tylko 1 bramki
- zrobić tak aby decydowała kolejność zgłoszeń
- podzielić bramki na kategorie (strzał z dystansu ,wolne,główki,inne - to mogłoby się nie sprawdzić bo gro bramek to bomby zza pola karnego...no ale jakiś tam pomysł jest)
- podzielić  bramki na strzelone w meczach klubowych i międzypaństwowych

Może to złe pomysły ale być może ktoś ma lepsze albo kogoś zainspirują do wymyślenia czegoś dobrego..

Czuje się rozczarowany faktem,że nie mogłem (i nie tylko ja) uczestniczyć w zabawie która dedykowana była dla całej społeczności tego serwisu a jak się okazało ostatecznie tylko dla wybranych......

Nie mam żalu do kolegi który wykonał sporą pracę w stworzeniu kompilacji (sam bym takiej nie zrobił) ani do kogokolwiek.
Mam natomiast żal do niedopracowanego systemu który dyskwalifikuje graczy na samym początku.

Panowie nie może być tak,że ktoś odrzuca bramki według własnej oceny.

Czy zarząd serwisu również  miał udział w selekcji????

Zostawcie decyzje nam graczom bo to nasze bramki i nasze opinie mają decydować o tym kto wygra a kto odpadnie w przedbiegach.

Jestem typem który mówi co myśli ale nie atakuje tylko próbuje zmienić na lepsze.
Miejcie to na uwadze...

Zwycięzcy i wyróżnionym w konkursie z góry gratuluje!

Pozdrawiam,

Offline Zidane-PL

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2008r.
  • The Best Player!
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 02, 2009, 17:16:51 »
Według mnie konkurs powinien być podzielony jeszcze na bramki online i offline .. na offline poziom beginner i poszli :D

Wszystkie bramki podobne .. każda strzał z dystansu .. gracze niektórzy wrzucali zrobione swoje filmiki na yt i widziałem tam od groma pięknych bramek nie tylko z daleka ale również z bliższych odległości po pięknej kombinacyjnej akcji ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
HALA MADRID!!

Offline KKS_Fan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 02, 2009, 17:31:43 »
Oooo bardzo dobry pomysł Zidane!!!!
Online nie można już tak brykać jak offline a tu bramki są w jednym "worku"...

Offline goree

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 02, 2009, 17:36:46 »
Polowa bramek zdobytych offline poziom bot i do przodu

Bramka robbena z rabony to ladnei ktos sobie zmienil statystyki pozdrawiam

Bramki zdobyte na 1 kopyto jest moze z 5 fajnych reszta to smiech

POZDRAWIAM :)

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 02, 2009, 21:48:30 »
Kilka słów ode mnie...
Na początek gratuluje ładnych bramek wszystkim uczestnikom (zakwalifikowanym)!
Miło się oglądało choć moim zdaniem sporo podobnych.
A teraz do meritum.
Chciałbym powiedzieć ,że to co za chwile napisze nie jest tylko i wyłącznie moją opinią i nie zdecydowałem się na te słowa tylko dlatego ,że mnie w tym konkursie zabrakło (choć fakt jest taki ,że jestem tym zdegustowany).

Chciałbym poznać odpowiedzi na kilka pytań...

Proszę mi wyjaśnić dlaczego subiektywna ocena jednej  osoby decyduje o tym kto może brać udział w konkursie.
Od dawna wiadomo ,że o gustach się nie dyskutuje...jednemu podoba się to drugiemu tamto.
Natomiast ten konkurs pokazał ,że jest inaczej:/
Dlaczego muszę zgodzić się z faktem ,że moje bramki i bramki wielu innych graczy są gorsze od innych pomimo faktu,że nie było sposobności do ich porównania.
Postawiono nas przed faktem dokonanym...
Skoro konkurs jest dla wszystkich i to gracze decydują o tym które bramki są najpiękniejsze  a tu 3/4 z nich zostało wyeliminowanych mimo tego ,że nie ujrzały światła dziennego.
Nikt nie miał okazji ich zobaczyć a co za tym idzie ocenić.
Jednym  z podstawowych ( nie wiem nawet czy były inne) argumentów było to ,że nadesłanych zostało ok 400 i wiadomo,że kompilacja z takiej ilości byłaby zbyt długa a konkurs mógłby w jakimś sensie na tym stracić. Zgadza się 400 to za dużo.....


Dlaczego jednak jakimś dziwnym trafem w poprzedniej edycji np ja mogłem bez problemu zaprezentować aż 3 gole??!
Dodam tylko,że nie sądze aby te które tym razem odpadły były gorsze....

Czy to oznacza,że nadesłano przynajmniej jeszcze raz tyle bramek???

Skoro do przewidzenia był fakt ,że konkurs będzie się cieszył ogromną popularnością nie można było pomyśleć o jakimś alternatywnym rozwiązaniu??

- można było zorganizować konkurs etapami (np po 40 bramek na 2 tyg.-> co daje ok 2,5msc)
- wprowadzić ograniczenie do przesłania tylko 1 bramki
- zrobić tak aby decydowała kolejność zgłoszeń
- podzielić bramki na kategorie (strzał z dystansu ,wolne,główki,inne - to mogłoby się nie sprawdzić bo gro bramek to bomby zza pola karnego...no ale jakiś tam pomysł jest)
- podzielić  bramki na strzelone w meczach klubowych i międzypaństwowych

Może to złe pomysły ale być może ktoś ma lepsze albo kogoś zainspirują do wymyślenia czegoś dobrego..

Czuje się rozczarowany faktem,że nie mogłem (i nie tylko ja) uczestniczyć w zabawie która dedykowana była dla całej społeczności tego serwisu a jak się okazało ostatecznie tylko dla wybranych......

Nie mam żalu do kolegi który wykonał sporą pracę w stworzeniu kompilacji (sam bym takiej nie zrobił) ani do kogokolwiek.
Mam natomiast żal do niedopracowanego systemu który dyskwalifikuje graczy na samym początku.

Panowie nie może być tak,że ktoś odrzuca bramki według własnej oceny.

Czy zarząd serwisu również  miał udział w selekcji????

Zostawcie decyzje nam graczom bo to nasze bramki i nasze opinie mają decydować o tym kto wygra a kto odpadnie w przedbiegach.

Jestem typem który mówi co myśli ale nie atakuje tylko próbuje zmienić na lepsze.
Miejcie to na uwadze...

Zwycięzcy i wyróżnionym w konkursie z góry gratuluje!

Pozdrawiam,


NIC NIE BEDE MOWIŁ:
PO PROSTU PODPISUJE SIĘ OBYDWOMA RĘKAMI pod tym co napisał KKS

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 02, 2009, 21:48:30 »