Autor Wątek: pes6j >?< KONAMI  (Przeczytany 1489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NeptyK

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2007r.
pes6j >?< KONAMI
« dnia: Czerwiec 20, 2009, 00:17:35 »
Vs.


Gram dziś sobie w króla pesa 6  :P na serwerach pes6j z jakimś obcokrajowcem i tak rozmyślam sobie czy Panowie z KONAMI znowu zrypią nadchodzącego pesa 2010 tak jak to zrobili z pesem 2009  ??? od razu do głowy mi przyszedł "czarny scenariusz" hmm. przecież jak wyszedł pes 2008 to wszyscy mieli nadzieje ze kolejna odsłona będzie całkowicie lepsza............... a guzik prawda... :'( każdy wie jak jest... pes 2009 jest tak kiepski ze aż oczy bolą jak się go widzi...;p [ gralem w niego ok. 1-2 miechów ,później stwierdzeniem ze szkoda życia :P na pes2009 ]

; kolejna myślą było: co jeżeli konami faktycznie nic nie zrobi w kierunku zeby pes 2010 wyglądał całkowicie inaczej??!! od części 2009  :-[  co wtedy...??       

[ tak wiem, KONAMI "pisze" jak co roku ze ta cześć będzie "new game" "bardzo realistyczna" itp:... ] nie wiem jak wy ale ja w to nie wierze...  8) :(  będzie to samo co w pes 2008 i 2009 , żeby czesc 2010 inaczej wyglądała to mi się zdaje ze byłoby trzeba gre od początku napisać [ weźmy np. pes 6 i kolejna część: 2008 , przecież w pesie 2008 nic nie zostało to co widzieliśmy w pes 6 [ fizyka gry , strzały , podania , dla mnie nawet piłkarze inaczej wyglądali, ogólnie wszystko zostało zmienione ]


Dzięki bogu znalazł się taki Lancast któremu sie udało przywrócić tryb online najlepszej części gry pro evolution soccer która się kryje pod numerkiem 6  ;D :D oby jego serwer wytrzymał jak najdłużej...


Teraz najlepsze pytanie nad którym się zastanawiam: Czy KONAMI dowiedziało się że zamknięty przez nich tryb online pesa 6 został przywrócony ?? ciekawe jakie maja o tym zdanie... i czy pochwalają taki ruch fanatyków pes'a 6


Pozdrawiam.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes6j >?< KONAMI
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:41:35 »
Jeśli konami wie o pes6j, to na pewno nie jest zadowolone ze taka strona istnieje... jesli pes 2010 ba samo demo tej gry nie spelni naszych oczekiwan to sporo graczy nie zakupi pelnej wersji gry i dalej bedzie sie trzymac pes6 i pes6j co powoduje iz konami nie zarobi na sporej grupce graczy... ten fakt nie jest dla nich radosny. mozliwe ze wiedzą o tym pes6j i by odciagnac graczy od pes6 i zmusic ich do zakupu pes2010 na poczatku pazdziernika ujrzymy niesamowicie grywalna gre z dopracowanym gameplayem ale to malo realne a by sie o tym przekonac wystarczy obejrzec trailer nowego pesa... nie wiadomo tez co w tym roku planuje fifa na pc... jesli bedzie to next genowa edycja jak na xboxie i ps3 konami zaszkodzi na pc nie tylko pes6j ale i fifa...

wiec jesli konami wie o czyms takim jak pes6j malo prawdopodobne by bylo zadowolone z jego istnienia...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes6j >?< KONAMI
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:41:35 »