Archiwum > Rozrywka

Oceń utwór

<< < (3/221) > >>

darko11221:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEej ty czaisz o co chodzi w tej grze bo chyba nie masz ocenić a nie wstawiać (boshe czytanie ze zrozumieniem leży jak na poziomie 1 klasisty podstawówki)

--- Koniec cytatu ---
Tak się składa, że ja zrobiłem dobrze co mam oceniać skoro ostatni użytkownik nie dał linku.
Nie słyszałeś, że nie piszę się postów, które nic nie wnoszą a twój na pewno nie był zgodny z tematem.
Jeszcze raz Death1234 abyś to pojął ktoś wstawia link a osoba niżej ocenia i wstawia następny link, ale ostatnia osoba przede mną nie wstawiła linku więc ja go wstawiłem, lecz nie oceniałem z tej przyczyny iż filmik już został oceniony przez osobę, która zapomniała wstawić linku rozumiesz ????????

Death1234:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETak się składa, że ja zrobiłem dobrze co mam oceniać skoro ostatni użytkownik nie dał linku.
Nie słyszałeś, że nie piszę się postów, które nic nie wnoszą a twój na pewno nie był zgodny z tematem.
Jeszcze raz Death1234 abyś to pojął ktoś wstawia link a osoba niżej ocenia i wstawia następny link, ale ostatnia osoba przede mną nie wstawiła linku więc ja go wstawiłem, lecz nie oceniałem z tej przyczyny iż filmik już został oceniony przez osobę, która zapomniała wstawić linku rozumiesz ????????

--- Koniec cytatu ---
Rozumiem lecz Google do czego służy ??? nie możesz wpisać se i odtworzyć ???

kozaczek:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Lil Jon - Get Low

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---

7/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(nie lubie takiej muzyki ale ta piosenka mi sie podoba ;)

kuba19934:
nie lubie takiej muzyki 5/10
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
nie kojarzcie ze to z fify  ;D

patryk'95:
takie sobie, nie lubie zabardzo takiej muzyki 5/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

instrumental

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej