Archiwum > Rozrywka

Oceń utwór

<< < (201/221) > >>

diego333:
Jak na razie obrzucacie się obaj gównem,nic konkretnego co do waszych gustów nie przeczytałem,jakieś argumenty,może?

Naprawdę tak mało z Rapu się nauczyliście ? Słuchacie tylko "ubogich tekstów" ?

W tym czarnym rapie tylko tyle wyciągnąłeś lekcji ? A ty z naszego krajowego podwórka,też nie lepszy;/

MaddiMNagic:
Może jakieś podstawy interpunkcji? I ja nie miałem nikogo zamiar niczym obrzucać, chyba po prostu uraziłem niestety idola tego kolesia, który nie ma ani puchy, ani flow, ani nie jest dobry technicznie, jaka szkoda.


--- Cytuj ---Naprawdę tak mało z Rapu się nauczyliście ? Słuchacie tylko "ubogich tekstów" ? W tym czarnym rapie tylko tyle wyciągnąłeś lekcji ? 
--- Koniec cytatu ---

Nie wierzę  :D Chcesz to mogę Ci powysyłać na priva ambitniejszy rap jak Bisz, Zeus, 52 (Jedynie Kaczora i Peji oraz 52 mogę z P-Ń słuchać), Duże Pe, Dioxa, PiH'a, Jopela czy innych, tutaj nie ma sensu. I jak pewnie zauważyłeś skrytykowałem muzykę, nie jego, a ten wyjechał mi z czymś takim.

Remoo:
Hahaha  ;D Daruj sobie synek. Mam gdzieś twoje hejty. A, raperzy z P - Ń sami nazywają często swoją muzę jako "chore gówno".

MaddiMNagic:
Znasz coś takiego jak metafora? Z P-Ń mogę słuchać Peji, Kaczora, 52 ew. Słonia, ale nie jestem psycholem który jeśli ktoś powie że Warszawa to łaki to nie będę mu kazał stulić pysku, więc mogłeś trochę grzeczniej synek.

pawlodar_10:
Źle spojrzałem, czy to ostatnie 1/10 była dla Marleya?

Spoiler for Hiden: :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej