Archiwum > Rozrywka

Oceń utwór

<< < (207/221) > >>

Florq:
Oceniłeś Muse na 6 (jedną z najlepszych kapel obecnie grających) bo pewnie dałbyś 10/10 i bowdowny Shellerowi (lol) więc morda w kubeł.

Kawałek na 8/10 #radiopezet

REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Artur 7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEHa ha dobry żart. Napisał to koleś, który słucha jakiegoś shitowego Chwytaka i DJ Wiktora, których piosenki są parodią i nie powinny w ogóle istnieć. Nie mogę. xD Jak można takiego czegoś słuchać? xD No ale cóż, najwyraźniej należysz do tłuszczy, bo ona lubi taki szajs i jej się to podoba. Oczywiście ocena 1/10.


--- Koniec cytatu ---
kurde gościu widzę, że Ty dalej przeżywasz naszą wymianę zdań w wątku o PESie 14, ale ja tutaj swoich zabawek nie przeniosę... ;)
Co do piosenki, to oczywiście chodzi o poczucie humoru i dystansu, których jak widać strasznie Ci brak, więc wyyyluuuzuj... :D :D

Florq - nie mój gust 1
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Maciek29:
Nie mój gust - 1/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Remoo:
Nie mój gust. 2/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIEkurde gościu widzę, że Ty dalej przeżywasz naszą wymianę zdań w wątku o PESie 14, ale ja tutaj swoich zabawek nie przeniosę... ;)
Co do piosenki, to oczywiście chodzi o poczucie humoru i dystansu, których jak widać strasznie Ci brak, więc wyyyluuuzuj... :D :D

--- Koniec cytatu ---
Nie przeżywam, tylko napisałem jak jest. Mam gdzieś tamtą wymianę zdań.

REJESTRACJA lub LOGOWANIEOceniłeś Muse na 6 (jedną z najlepszych kapel obecnie grających) bo pewnie dałbyś 10/10 i bowdowny Shellerowi (lol) więc morda w kubeł.

--- Koniec cytatu ---
Skoczył ci gul? Odsłuchałem tą piosenkę jeszcze raz i zmieniłem zdanie. Sam nie wiem dlaczego dałem aż taką wysoką ocenę. Daję 3,5/10. Niby według kogo to jedna z najlepszych kapel? Według ciebie i mass mediów? Ha ha, zabawne. Gdyby nie promocja przez brytyjskie media i inne nawet pewnie byś się o nich nie dowiedział. To nie mój klimat dlatego tak nisko to oceniam a ty nie sraj się na następny raz i jak chcesz mi jakoś dowalić to przemyśl co piszesz. "Morda w kubeł"? Mógłbyś tak do mnie powiedzieć gdybyśmy rozmawiali a nie pisali na forum ty idioto. Miałem nic nie pisać i nie reagować na to co z trudem napisałeś, ale nie dam się obrażać. A, i nie odpisuj, bo tylko się spocisz. Mam to i tak gdzieś.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Florq:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Skoczył ci gul? Odsłuchałem tą piosenkę jeszcze raz i zmieniłem zdanie. Sam nie wiem dlaczego dałem aż taką wysoką ocenę. Daję 3,5/10. Niby według kogo to jedna z najlepszych kapel? Według ciebie i mass mediów? Ha ha, zabawne. Gdyby nie promocja przez brytyjskie media i inne nawet pewnie byś się o nich nie dowiedział. To nie mój klimat dlatego tak nisko to oceniam a ty nie sraj się na następny raz i jak chcesz mi jakoś dowalić to przemyśl co piszesz. "Morda w kubeł"? Mógłbyś tak do mnie powiedzieć gdybyśmy rozmawiali a nie pisali na forum ty idioto. Miałem nic nie pisać i nie reagować na to co z trudem napisałeś, ale nie dam się obrażać. A, i nie odpisuj, bo tylko się spocisz. Mam to i tak gdzieś.


--- Koniec cytatu ---

Muse nie jest aż tak medialną kapelą jak myślisz, poza tym, Twoje "hipsterskie" myślenie dot. muzyki jest błędne, bo jak jest ktoś znany, to pewnie chu.jowy i przereklamowany. Wg kogo jest dobrą kapelą zespół Matta Bellamy'ego? Krytyków muzycznych, słuchaczy i innych artystów. Mnie gul nie skacze, ale jeśli widzę kogoś, kto ocenia Muse na 3,5/10 a daje np. Shellerowi 9/10 to myślę sobie, że taki gość nie ma słuchu muzycznego. Tutaj nie chodzi tylko o gusta, ale faktyczną ocenę artystyczną utworu, jego wykonanie, aranżację, śpiew, tekst czy rytm.

5/10, Słoń w ogóle nie ma flow,a ten tekst jest tak populistyczny, że brak mi słów.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej