Archiwum > Rozrywka

Oceń utwór

<< < (135/221) > >>

Artur 7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEArtur 7 - sprawdź w Wikipedii słowo "ironia" Twój komentarz jest poniżej 0. :) Każdy ma inny gust, ja tak napisałem ponieważ ta piosenka mi się podoba, i myślałem, że zrozumiesz ironie. Tu nie chodzi oto, że prosto lepiej się sprzedaje, po prostu oni tworzą dobrą muzykę.

--- Koniec cytatu ---
Przykro mi, po prostu taki już jestem, zrozumiałem Twoją ironię za pomocą wystawionego języka :P ;) Ale tak się składa, że nie cierpię ironi i odbieram ją prawie ako zaczepkę, jak na 13 lat to jesteś dość bystry,,, ale pamiętaj, że nie zawsze możesz mieć rację i mimo iż jestem od Ciebie starszy te 8 lat mam troche doświadczenia, a w HH wchodziłem, jak Ty miałeś 4 lata ;)

Artur 7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEBeninho - ta piosenka co podałeś w cytacie jest z GTA SA, leciała w radiu, bodajże radio los santos. :)

--- Koniec cytatu ---
tam na pewno nie. wyłącznie rap z zachodniego wybrzeża (2pac, Dre, Snoop, Ice Cube...) REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Cytuj ---Moja propo:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE&feature=related
--- Koniec cytatu ---
1
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
NexaT posłuchaj dobra zwrotka

NexaT:
No, całkiem miłe dla ucha.. Dam 7,5/10.


--- Cytuj ---ale pamiętaj, że nie zawsze możesz mieć rację i mimo iż jestem od Ciebie starszy te 8 lat mam troche doświadczenia, a w HH wchodziłem, jak Ty miałeś 4 lata ;)
--- Koniec cytatu ---

Ja nie uważam siebie za jakiegoś bystrzaka, wiem, że mogę się pomylić i.. mylę się.. Dosyć często, i to w realu i to na innych forach internetowych.
PS. Czyli w podobnym wieku do mojego zagłębiałeś swoją wiedzę w tych tematach. (HH)

Do tematu:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kozaczek1979:
8/10
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Master_o:
7/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej