Archiwum > Rozrywka

Oceń utwór

<< < (174/221) > >>

thekrzychu:
4,5/10
Słucham od czasu do czasu rapu, ale ten kawałek jakoś mi nie podszedł. Wiem, że to w takich oldschoolowych klimatach, ale jednak...


Może nie jakiś wybitny utwór, ale w moich regionach i nad morzem to niezły hit wakacji i wszelakich imprez :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

D17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---
A ja miałem Ciebie za poważnego człowieka :) Disco Polo tylko na weselach czy innych tego typu imprezach przyjmuję.
2/10
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

thekrzychu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ja miałem Ciebie za poważnego człowieka :) Disco Polo tylko na weselach czy innych tego typu imprezach przyjmuję.

--- Koniec cytatu ---

 Utwór nie jest zły, przy dobrym nagłośnieniu i jeśli go puszcza dobry DJ miksując z innym utworem chociażby gatunku electro bądź house to naprawdę dobrze się przy tym bawi. Z drugiej strony naprawdę żal mi takich ludzi, którzy jak słyszą disco polo to od razu mówią że to obciach i najlepiej zbluzgają taką osobę która ten gatunek muzyki słucha. Każdy tak gada, a jak jest na*ebany to i nawet słowa zna :) Naprawdę nienawidzę takich ludzi. Żeby nie było, ja nie słucham na okrągło disco polo. Słucham każdego gatunku muzyki.


Ciekawy singiel, chociaż Tiesto miał lepsze. Moja ocena: 6,5/10.


Poniżej utwór, przy którym lubię odpocząć, porozmyślać, wyluzować się. W sumie nie tylko przy nim, a przy całej twórczości Michaela Giacchino...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


btw. Po*ebany temat. Ktoś słucha powiedzmy hip-hopu, ja wrzuciłbym jakiegoś Beethovena, Mozarta czy chociażby Giacchino to dostanę notę 2 :) Nie słucham tego to jest ch*jowe. No ale uprzedzonym ludziom i bazujących tylko na stereotypach, chcących na siłę być tak jak wszyscy no to nie dogodzisz. Oh my gosh...

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Utwór nie jest zły, przy dobrym nagłośnieniu i jeśli go puszcza dobry DJ miksując z innym utworem chociażby gatunku electro bądź house to naprawdę dobrze się przy tym bawi.

--- Koniec cytatu ---
z byle g*wna można zmiksować dobry kawałek.


--- Cytuj ---Z drugiej strony naprawdę żal mi takich ludzi, którzy jak słyszą disco polo to od razu mówią że to obciach i najlepiej zbluzgają taką osobę która ten gatunek muzyki słucha.  Naprawdę nienawidzę takich ludzi. Żeby nie było, ja nie słucham na okrągło disco polo. Słucham każdego gatunku muzyki.

--- Koniec cytatu ---
ja się nie dziwię, jak ta muzyka ma prymitywną linię melodyczną, a tematy o których śpiewają są debilne.

zbluzgać cię mogą za wszystko i to nie jest zarezerwowane tylko dla disco polo, bo takie mamy społeczeństwo, któremu łatwiej jest nabluzgać, niż skonstuować opinie. ;)
tutaj nikt cie za ten utwór nie naubliżał.

--- Cytuj ---Każdy tak gada, a jak jest na*ebany to i nawet słowa zna :)
--- Koniec cytatu ---
jak jesteś na*ebany to świat się wydaje troszke inny :)

mc:
tak czy siak, ludzie najlepiej bawią się przy Disco Polo.

5/10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej