Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433492 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1400 dnia: Maj 28, 2010, 15:55:12 »
Mourinho wierzy w Kake
Ancelotti pewnie też, a Kaka do Ancelottiego sentyment jakiś ma na pewno. Więc tu nie wiadomo...:P

PRIDE OF LONDON !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1401 dnia: Maj 28, 2010, 15:58:04 »
Na MŚ na pewno da z siebie wszystko, jest już zdrowy i wierze że zagra wspaniały turniej wtedy to Real już go nie puści a cena za niego jeszcze urośnie ;)

Mourinho dał zgodę aby Real kupił Silve ;) Tego aby trener pozwalał Perezowi na transfery to ja niepamiętam
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 16:03:15 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1402 dnia: Maj 28, 2010, 16:13:30 »

Mourinho dał zgodę aby Real kupił Silve ;) Tego aby trener pozwalał Perezowi na transfery to ja niepamiętam
no wkoncu trener z ktorym klub sie liczy
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1403 dnia: Maj 28, 2010, 18:38:06 »
Nigdy nie przypuszczałem, że będę bronił Realu. Niestety...

Bo Real kolekcjonuje piłkarzy ;)

Niby prawda. Ale Barcelona konsekwentnie ich goni. W jednym już prawie dopięła celu - w wysokości transferów. Może Katalończycy kupują mniej, ale temu, że nabywają gwiazdy i to za duże pieniądze, jest oczywiście. Kupili Villę, który według deklaracji Guardioli nie pasuje do jego wizji gry. Cóż, widać facet często te wizje będzie zmieniał... Połowa transferów do Realu (jak i do Barcelony), o których się spekuluje nie dojdzie do skutku. Taki choćby Sneijder - raczej nie popełni tego samego błędu, co kiedyś i będzie wolał pozostać gwiazdą obecnie najlepszej drużyny w Europie, niż grzać ławę w klubie, gdzie znowu wymienią połowę składu, a potem zarząd, fani i kibice będą oczekiwać od nich trofeów i - o zgrozo - zgrania.
Od razu przygotuję dla siebie linię obrony. Oczywiście, i MU zdarzały się wielomilionowe transfery. Niektóre były udane (Ferdinand z Leeds, Rooney z Evertonu za 35 mln), a niektóre okazały się klapami (Berbatov za 38 mln, Hargreaves za 25 i Veron, sprzedaż Stama za jakieś grosze w porównaniu do jego sportowych umiejętności itd.). Po tych wydarzeniach Ferguson bał się inwestować pieniądze w naprawdę dobrych graczy:
- Torres z Atletico - "nie sprawdzi się"
- Benzema z Lyonu - "za drogi"
- Villa z Valencii - " za drogi"
Powinien już powoli zejść ze sceny, bo takie mecze, jak fatalnie przeprowadzona druga połowa z Bayernem, zdarzają mu się coraz częściej. W połowie sezonu sam Mourinho deklarował, że rozważyłby ewentualną propozycję z Busby Way. Teraz jest już za późno. A szkoda, bo Portugalczyka widziałbym bardziej w roli trenera MU, niż Realu. A to dlatego, że Mourinho potrafi grać defensywnie, licząc na kontrę. Taki styl prezentowały jego drużyny. (ofensywnie grać też umie, nie umniejszam tego). Nie chcę martwić fanów Realu, ale potem nie narzekajcie na taktykę defensywną, pieszczotliwie zwaną przez niektórych ignorantów "autobusem" w meczach z najlepszymi,. w tym z Barceloną. Po prostu nie widzę Realu grającego obronnie, tyle. Taka moja subiektywna opinia.
 Ale ja przynajmniej nie neguję polityki transferowej Realu w taki sposób jak niektóre osoby sympatyzujące Barcelonie. Te same później w odpowiedzi na podobne zarzuty bronią się tekstem "wychowujemy, nie kupujemy". W ostatnim czasie okrył się on hańbą, bo sięgano po niego przy każdej możliwej okazji. W przypadku konfrontacji Barcelony z Chelsea ci sami ludzie pytają się retorycznie, gdzie była Chelsea przed Abramowiczem, zapominając, gdzie oni byli przed Ronaldinho (który równie dobrze mógł trafić do CFC, MU czy Realu), Iniestą i Messim. Tak, wiem - grali lepiej, ale o kilka klas gorzej, niż teraz.
Słów kilka o trenerach: ciągle te same osoby wielbią Guardiolę, nazywając go świetnym trenerem. Kim zatem nazwać Riijkarda, który zostawił następcy - żółtodziobowi gotowca? No przepraszam... świetnym trenerem to jest np. Mourinho. Ze średnim Porto zdobył Puchar UEFA i Ligę Mistrzów, przypomniał zawodnikom Chelsea jak się gra, powtórzył sukces z 2004 r. prowadząc Inter, który na arenie międzynarodowej grał kartoflisko już od dawna. A ten Guardiola, to dopiero dwa sezony na trenerskiej ławce przepracował. W dodatku kierując jedną z najlepszych drużyn na świecie.
" border="0

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1404 dnia: Maj 28, 2010, 19:15:02 »
José Mourinho oficjalnie nowym trenerem Realu Madryt!


Real Madryt CF i FC Inter Mediolan doszły dzisiaj do porozumienia, dzięki któremu José Mourinho został nowym trenerem Realu Madryt. Porozumienie zostało zawarte na popołudniowym spotkaniu w Mediolanie między prezesem Interu, Massimo Morattim, i prezesem Realu Madryt, Florentino Pérezem. Spotkanie  odbyło się w atmosferze przyjaźni i serdeczności, która panuje między oboma klubami.José Mourinho zostanie zaprezentowany jako nowy trener Realu Madryt w najbliższy poniedziałek o godzinie 13:00 w loży honorowej na stadionie Santiago Bernabéu


źródło : realmadryt.pl
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1405 dnia: Maj 28, 2010, 23:17:11 »
Real Madryt zapłaci Interowi 16 mln euro za transfer Jose Mourinho.
Po pierwszym nabytku Realu w nowym sezonie czyli trenerze którego powitanie na Bernabeu przewidziane jest w poniedziałek na 13.00 już we wtorek może ogłoszona zostać kolejna decyzja transferowa a ma nią być sprowadzenie za 18 mln euro jeszcze przed mundialem lewego obrońcy Lazio Rzym Aleksandra Kolarova o którego transfer poprosił sam The Special One
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1406 dnia: Maj 29, 2010, 17:40:31 »
Real Madryt zapłaci Interowi 16 mln euro za transfer Jose Mourinho.
Po pierwszym nabytku Realu w nowym sezonie czyli trenerze którego powitanie na Bernabeu przewidziane jest w poniedziałek na 13.00 już we wtorek może ogłoszona zostać kolejna decyzja transferowa a ma nią być sprowadzenie za 18 mln euro jeszcze przed mundialem lewego obrońcy Lazio Rzym Aleksandra Kolarova o którego transfer poprosił sam The Special One

16 mln??? to taniocha szczerze mówiąc...ale cóż. Włochy i Hiszpania mają poważne problemy z gospodarkami, więc cena jak na czasy recesji jest adekwatna....

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1407 dnia: Maj 30, 2010, 13:50:00 »
Życzę Mourinho, żeby spadł do drugiej ligi

Jose Mourinho staje się wrogiem numer jeden fanatycznych kibiców Barcelony. Do zatrudnienia Portugalczyka w Realu Madryt w podobnym tonie odniósł się też były prezydent klubu z Katalonii Joan Gaspart.

Od zarania dziejów w Barcelonie, ale też i Madrycie szacunek do rywala systematycznie wypiera pogarda. Kluby nawet nie kryją się z wzajemną odrazą. Przykład idzie z góry.

- Mam dobre relacje z Mourinho, ale nie mogę powiedzieć, żebym był szczęśliwy, że przechodzi do Realu. Jestem kibicem Barcy, więc życzę mu jak najgorzej. Mam nadzieję, że będzie miał mnóstwo problemów i Real spadnie do drugiej ligi - stwierdził rozbrajająco były prezydent Barcelony.

Joan Gaspart szczególnie cięty na Real jest od 2000 roku, kiedy "Królewscy" podkupili Luisa Figo. Portugalski pomocnik dostał łatkę Judasza i w Barcelonie - mimo pięciu sezonów spędzonych na Camp Nou - nie ma czego szukać.

Mourinho to też Portugalczyk, więc to idealna okazja dla byłego prezydenta klubu z Katalonii, żeby przypomnieć o tamtej "zdradzie". Szczególnie że Jose Mourinho miał już kiedyś epizod w Barcelonie jako tłumacz, a potem drugi trener.

- Doceniam prezesa Realu Florentina Pereza jako menedżera i przyjaciela, więc może kiedyś mu tamto wybaczę. A może pewnego dnia będzie wet za wet... - pogroził Joan Gaspart.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1408 dnia: Maj 30, 2010, 14:29:49 »
Heh... ten koleś był najbliżej spuszczenia Barcy do drugiej ligi, więc raczej nie powinien tak się wypowiadać ::) ::) Ciekawe jaka będzie kontra Jose
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1409 dnia: Maj 30, 2010, 17:12:11 »


Mimo że oficjalna prezentacja koszulek Realu Madryt na sezon 2010/11 odbędzie się dopiero we wtorek, to już teraz nowe trykoty dostępne są w sprzedaży w Republice Południowej Afryki. Od soboty nowy strój Królewskich można zakupić w RPA za 699 randów, czyli około 75 euro (302 złote).

rm.pl
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1410 dnia: Maj 30, 2010, 19:05:12 »
Heh... ten koleś był najbliżej spuszczenia Barcy do drugiej ligi, więc raczej nie powinien tak się wypowiadać ::) ::) Ciekawe jaka będzie kontra Jose

Jose mu pewnie tak odpowie ze nie bedzie wiedzial gdzie ma isc juz widzialem jego kilka wypowiedzi to jest ciety
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1411 dnia: Maj 31, 2010, 16:34:01 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b0ef2e28631442e869145a4ec816b1d9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b0ef2e28631442e869145a4ec816b1d9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b0ef2e28631442e869145a4ec816b1d9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b0ef2e28631442e869145a4ec816b1d9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>




« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 13:57:54 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1412 dnia: Czerwiec 02, 2010, 08:55:46 »
Wykona ktoś te nowe kitsy realu  ? :D
Albo wiecie gdzie je mogę pobrać

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1413 dnia: Czerwiec 04, 2010, 07:09:27 »
szczerze mowiac zadna z tych koszulek mi sie nie podoba
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1414 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:10:45 »
Home i Third fajny :)
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1415 dnia: Czerwiec 04, 2010, 15:21:41 »
Wykona ktoś te nowe kitsy realu  ? :D
Albo wiecie gdzie je mogę pobrać

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1416 dnia: Czerwiec 04, 2010, 17:43:22 »
Najlepsze wypowiedzi José Mourinho

1. "Nie jestem najlepszy na świecie, ale myślę, że nie ma lepszego ode mnie".

2. "Czuję się Robin Hoodem włoskiego futbolu, dlatego lubię pracować w Interze".

3. "Widzieliście okazje strzeleckie, jakie sobie stworzyliśmy i naszą dominację na boisku? Moglibyśmy wygrać 5:1 nawet ze mną na bramce".

4. "Będę pracował jeszcze ciężej, ale nie liczcie na cuda. Nie jestem ani Merlinem, ani Harrym Potterem".

5. "Barcelona to miasto pełne kultury i wielkich teatrów. A ten chłopak [Leo Messi - przyp. red.] bardzo dobrze się nauczył... komedii".

6. "Tak naprawdę to się boję ptasiej grypy. Mówię poważnie. Epidemia panuje w Szkocji, to nie tak daleko".

7. "Nie chcę piłkarza, który będzie perfekcyjnym facetem, perfekcyjnym profesjonalistą, który będzie miał perfekcyjny charakter... Takiego faceta chciałbym dla mojej córki".

8. "Widziałem, że piłkarze Barcelony byli bardzo zdenerwowani na sędziego. Widać mają bardzo krótką pamięć" - w odniesieniu do ubiegłorocznego meczu z Chelsea.

9. "We Włoszech najbardziej podoba mi się wrzawa rywali. Wyraziłem swoją opinię jako wolny człowiek w wolnym społeczeństwie i w mgnieniu oka pojawił się szmer przeciwnika. Brrrrr...".

10. "Zamknę tę dyskusję w sposób prywatny, być może z lekką nutką humoru: liczę na jakiś prezent świąteczny od niego, ponieważ dotychczas jedynym sławnym Ramazzottim był Eros, a nie Andrea" - po sprzeczce z dziennikarzem Andreą Ramazzottim.

11. "Staram się zmienić filozofię futbolu. Nie ma drugiego takiego trenera, który miałby moje pomysły".

12. "Myślę, że Wenger jest z tego rodzaju ludzi, których nazywa się podglądaczami. Lubi obserwować innych. Niektórzy mają nawet w domu ogromne teleskopy, aby oglądać, co robią inne rodziny".

13. "Zawsze ciężko się przegrywa temu, kto nie jest przyzwyczajony do porażek. To jest charakterystyka tych, co zawsze wygrywają. Ja również taki jestem. Niełatwo jest mi się przyznać do porażki mojego zespołu".

14. "Nie zarabiam 9 milionów. Może 11, albo nawet 14 z reklamami".

15. "Barcelona ma wielki klub, ale w swojej 200-letniej historii zdobyła tylko jeden Puchar Europy. Ja jestem trenerem od zaledwie kilku lat, a mam już na koncie tyle samo Pucharów Europy, co oni".

16. "Przez kilka miesięcy uczyłem się włoskiego po pięć godzin dziennie, aby mieć pewność, że potrafię się dogadać z piłkarzami, prasą i kibicami. Ranieri był w Anglii pięć lat i w dalszym ciągu musi dać z siebie wszystko, aby powiedzieć dzień dobry lub dobry wieczór".

17. "Tylko jeden spośród 21 głosujących nie chciał mi przyznać tytułu honoris causa. Ale to normalne. Jezus Chrystus również nie wydawał się sympatyczny dla wszystkich. A co dopiero ja".

18. "Spójrzcie na moją fryzurę. Jestem gotowy do walki".

19. "Trzy lata bez zdobycia mistrzostwa Anglii? Nie wiem, czy mi by się udało utrzymać pracę" - w odniesieniu do Rafaela Beníteza.

20. "Jako trener nie mogę być porównywany do Franka Rijkaarda. On nie zdobył jeszcze żadnego trofeum, a ja mam ich już na koncie bardzo dużo".

21. "Jeśli chcemy to zamknąć teraz, to nie ma problemu. Ranieri powiedział coś raz i był szczęśliwy. Później powiedział coś po raz drugi i był szczęśliwy. Później po raz trzeci i wciąż był szczęśliwy. Ja powiedziałem coś tylko raz i się obraził. Jeśli chcemy to zamknąć, to perfekcyjnie. Trzy do jednego dla niego, ale moje trafienie było bezcenne".

22. "Gdybym moim piłkarzom puszczał przed meczem "Gladiatora", to by mnie wyśmiali i zadzwonili po lekarza, żeby sprawdził, czy nie oszalałem. Ranieri zapomniał, że jego piłkarze nie są dziećmi" - w odniesieniu do przedmeczowych praktyk Ranieriego.

23. "Czy przejmuję się Juve? Spójrzcie na moje uszy, nie śpię po nocach".

24. "Zapytano mnie, czy oglądałem mecz Juve. Tak, oglądałem, ale tylko do bramki Amauriego, ponieważ później mieliśmy kalmary na kolację".

25. "My mamy tylko jeden Inter Channel, który ogląda 45 tysięcy telewidzów. Milan natomiast ma trzy stacje telewizyjne i jeden dziennik. Juve również ma swój dziennik - Tuttosport. Można mówić o manipulacji intelektualnej, jeśli kupujecie to, co oni piszą na temat kontrowersyjnych sytuacji. To ogromna praca, która ma na celu manipulację opinii publicznej. To prostytucja intelektualna".

26. "Juventus i Milan byli szczęśliwi w 88. minucie, a także w 93. Ale możliwe, że w 95. minucie wyleciał przez okno niejeden telewizor" - w odniesieniu do remontady Interu.

27. "Ranieri powiedział, że nie potrzebuje zwycięstw. W wieku 70 lat ma na koncie tylko Superpuchar. Nigdy nie wygrał niczego ważnego. Może powinien zmienić swoją mentalność, ale możliwe, że jest już na to za stary".

28. "Nie zmienię się. Jestem José Mourinho ze wszystkimi swoimi zaletami i defektami" - na prezentacji w Realu Madryt.

rm.pl
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1417 dnia: Czerwiec 04, 2010, 21:12:35 »
wobec jose nie mozna byc obojetnym,mozna go uwielbiac albo nienawidzic
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1418 dnia: Czerwiec 04, 2010, 21:24:18 »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1419 dnia: Czerwiec 05, 2010, 21:43:14 »
Podobno Guti miał jakieś oferty z innych klubów, a od kilku tygodni mówił wszystkim "do widzenia". Przed meczem z Barceloną, przed tym czy innym spotkaniem, przed Estadio Santiago Bernabéu, przed sektorem ultras... Mourinho złapał go za słowo. "Słyszałem i czytałem o tym, co mówił Guti. Dla mnie jest poza klubem", powiedział Portugalczyk dziennikowi As.
Teraz Guti przypomniał sobie, że ma jeszcze rok kontraktu, a o Mourinho mówić nie chce.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1419 dnia: Czerwiec 05, 2010, 21:43:14 »