Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1431738 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #540 dnia: Listopad 09, 2009, 17:38:57 »
mam bardzo duże wątpliwości co do naszego awansu....

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #541 dnia: Listopad 09, 2009, 18:16:50 »
mam bardzo duże wątpliwości co do naszego awansu....

JA szczerze muwiac tez ale meczyk bedzie dobry bo Real bedzie chciał za wszelka cene wygrac i to musi wysoko

Kadra na Alcorcón
Bramkarze: Dudek, Adán
Obrońcy: Arbeloa, Pepe, Albiol, Garay, Marcelo
Pomocnicy: Gago, Diarra, Kaká, Lass, Van der Vaart, Granero
Napastnicy: Raúl, Van Nistelrooy, Higuaín

Nieobecni: Alonso, Benzema, Casillas, Drenthe, Guti, Metzelder (decyzje trenera), Ronaldo (kontuzja), Ramos (sankcja)

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 18:19:25 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #542 dnia: Listopad 09, 2009, 22:54:41 »
A co z Cristiano Ronaldo? Niby ma kontuzje w Realu nie gra a powolanie do reprezentacji dostal wczoraj widzialem...
C.Ronaldo wczoraj drugi dzień z rzędu wykonywał lekkie przebieżki, kontynuując tym samym proces rehabilitacji,który miał potrwać jeszcze około 15 dni ,ale powtarza sie sytuacja i znowu jest powoływany do reprezentacji z niezaleczonym urazem !
oby nie skończyło sie to odnowieniem kontuzji bo wysokie odszkodowanie jakie Portugalska federacja musiała by wtedy zapłacić napewno nie pociesza kibiców Realu  :'(

Ps. co do jutrzejszego meczu to ja wierze że się uda wygrać i awansować ;D tak samo jak wierzą wszyscy ci którzy przyjdą na stadion ,i ci którzy w białych koszulkach wyjdą na murawe ...........!!!HALA MADRID!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 22:58:29 wysłana przez RAUL_7 »
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #543 dnia: Listopad 10, 2009, 21:29:22 »
No to raczej juz po awansie 73 min. 0:0  :o :-\

" border="0

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #544 dnia: Listopad 10, 2009, 22:00:30 »
Najbardziej wk****A mnie trener, który siedzi na ławce i nic nie robi, przeprowadza zmiany z dupy, taki trener bez jaj, niestety na takiego powoli wyrasta Pellegrini, jak kamera go pokazywała, to miał spuszczony łeb i był zainteresowany ch** wie czym tylko nie meczem, ostatni trener z jajami, który prowadził Real to Capello i ja sie kur** pytam kto go zwolnił??
Piłkarze typu Gago czy M. Diarra to sie nadaja... nie do Realu, występy Raula powinny byc sporadyczną sporadycznością(czyt. baaaardzo rzadkie) Albo Pellegrini zacznie k**a reagować i zagra w ogole jakąś taktyką, a nie "ty tutaj a ty tram, strzelcie, wygrajcie" albo niestety wyjazd, bo jak mamy sie ustbilizowac i zgrac to kazdy powinien wiedziec jak i gdze ma grac a nie k**a nie wiedomo co to ma wgl byc... Tacy pilkarze jak Higuain, VdV, Granero sie marnuja grajac na tylko jemu znanych pozycjach(granero na skrzydle, Higuain, ktory jest SRODKOWYM NAPSATNIIEM(nie patrzcie na pesa, bo japonce sie gowna znaja na pilce co pokazuja w kolejnych odslonach pesa) VDV, ktory kapitalnie gral w HSV za napastnikami nieraz skrzydlo nieraz srodek pola
i ciagle sranie wroci ronaldo bedzie dobrze ja bym wolal jakby go w ogole w realu nie bylo
niby zmiana trenera to nie sposob ale kurde w przypadku na junde ramosa to bylo inaczej pilkarze byli zaangazowani, potrafil z,motywowac, gral dobrze taktycznie a nie to co teraz no kurde co to ma byc???

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #545 dnia: Listopad 10, 2009, 22:07:13 »
zaliczka 4 bramek z pierwszego meczu pozwoliła przeciwnikowi zaparkować "autobus" przed własną bramką i padła tylko 1 bramka mimo wielu okazji (3xpoprzeczka)  :-\
nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło i jest nauczka na przyszłość ,że nie można lekceważyć żadnego rywala !

Pozdro dla i wiernych kibicow ktorzy sa z klubem na dobre i na złe  ! :(
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #546 dnia: Listopad 13, 2009, 21:09:36 »
Nieobecność Cristiano była dużym, negatywnie skutkującym problemem dla całej drużyny Realu Madryt. Jednakże teraz powrót do gry reprezentanta Portugalii jest już bardzo bliski. Wreszcie nadeszła wiadomość, której oczekiwało całe madridismo: CR9 wróci do treningów na pełnych obrotach w przyszłym tygodniu i otrzyma od Manuela Pellegriniego kilka minut w meczu z Racingiem Santander na Estadio Santiago Bernabéu. Oczywiście, o ile nie wystąpią pewne komplikacje w związku z kontuzjowaną kostką.


Realmadryt.pl

Az musialem to wkleic bo Ronaldo jesli niebedzie komplikacji zagra z Barcelona

" border="0

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #547 dnia: Listopad 13, 2009, 23:59:52 »
zalosne jest to ze 1 grajek odpada i juz wszyscy sraja..
nie mozna polegac na 1 pilkarzu

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #548 dnia: Listopad 14, 2009, 11:46:51 »
w każdym dobrym zespole jest taki ktoś kto sam potrafi zmienić losy meczu na korzyść swojej drużyny jedną akcją,lub asysta .
My mamy CR9 a Barca ma Messiego,Manchester ma Rooneya,Inter Eto itd ..
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #549 dnia: Listopad 14, 2009, 13:04:02 »
zalosne jest to ze 1 grajek odpada i juz wszyscy sraja..
nie mozna polegac na 1 pilkarzu

Ciekawe co bys muwil jak by Messiego na derbach niebyło, spora strata nawet jeden piłkarze swą akcja moze odmienic losy spotkania
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 16:04:35 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #550 dnia: Listopad 14, 2009, 15:54:09 »
ale ja nie mowie o gran derbi bo wiadomo ze skład musi byc kompletny na tak wazne spotkania tylko mowie o ligowych sredniakach takimi meczami sie lige wygrywa ktora w tym roku bedzie bardzo zacieta.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #551 dnia: Listopad 14, 2009, 15:58:34 »
matic twoje wypowiedzi są aż śmieszne, pomijając błędy ortograficzne, Barcelona jest obecnie od nas dużo lepsza i nie gadaj głupot, oni potrafią grac bez Messiego, a my bez tego żelusia nie potrafimy akcji sklepać....boję się derbów, bo znowu wszyscy się będą ze mnie nabijać, że dalej za Realem jestem a oni co rok to inny zespół raz Manu, raz Barca, i po***ne gadanie jak ktoś wygra Ligę Mistrzów, że najlepszy i ich ulubiony, wielcy k**a kibice

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #552 dnia: Listopad 14, 2009, 16:03:33 »
cube nie bulweruj sie chociaz racje masz w 100%

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #553 dnia: Listopad 14, 2009, 16:14:53 »
Widac ze wszyscy czytacie posty juz nieraz o tym pisałem ze mam problemy z klawiaturą.Co do bledów typu muwic pisze szybko i sorry ale niezwracam uwagi bardziej sie skupiam na mysli ale jak widze ze bardziej patrzycie na bledy to ok będe pisał wolniej i poprawnie

Cube wiadomo, ze drużyna musi sobie radzic nawet bez czołowich graczy ale tak jak Real czyli druzyna, która niezachwyca delikatnie mówiąc to Ronaldo jest potrzebny!

PS. Też się obawiam derbów ale nietracę nadziei.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 16:18:04 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #554 dnia: Listopad 14, 2009, 16:28:12 »
a tam jedziemy z nimi mamy Higuaina, i Marcelo:D ;D ;D ;D nic nie mam do Ronaldo ale mi nie przeszkadza, że go nie ma:)

Cytuj
a my bez tego żelusia nie potrafimy akcji sklepać...

cube pierwszy raz muszę się chyba z tobą nie zgodzić...


Grając bez Ronaldo z praktycznie nowym składem tracimy 1pkt do Barcy.Barcelona ostatnio formą też nie zachwyca,a o dziwo Messi też piaszczy,a nasz zespół w ostatnich 3(pomijając CdR)meczach zagrał dobre zawody.Barca jest faworytem,ale myślę,ze nikt nie może powiedzieć,że Real nie ma szans...

Gra z Ronaldo tez nie była,jakaś porywająca,grając z nim wygrywaliśmy,ale czy graliśmy lepiej?nie wydaj mi się.A i wtedy gdy CR9 był w składzie nie mieliśmy też jakiegoś wymagającego przeciwnika...

Wydaje mi się,że gdy drużyna nie jest zgrana,to lepiej mieć kogoś takiego jak Messi czy Ronaldo,aniżeli miałby oglądac mecze poza boiskiem

Nasz zespół może już za dwa tygodnie zzacząć grać się  ładnie i strzelać dużo bramek,lub za x miesięcy...Bo jestem pewien,ze to nastąpi...to jest coś w rodzaju bomy zegarowej,która może wybuchnąć w każdej chwili
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 17:06:09 wysłana przez Sergio#20 »

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #555 dnia: Listopad 14, 2009, 16:32:30 »
Cytuj
Barca jest faworytem,ale myślę,ze nikt nie może powiedzieć,że Real nie ma szans...

Tak samo uważam, nic dodac nic ując

" border="0

Offline El_Raul

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #556 dnia: Listopad 21, 2009, 12:07:57 »
No tak Barca jest faworytem meczu , ale tylko ze względu na bycie gospodarzem ...
Kto oglądał mecz Atletico - Real 2:3 . Dobrze wie , na jakim poziomie znajduje się Real ! Wynik o tym nie świadczy ale 70 minut grali na 5+, Benzema mnie bardzo pozytywnie zaskoczył... Gdyby nie ta czerwień ramosa mogło by być z 4:0.
Dzisiaj 20.00 Santander popłynie !
P.S w Barcie z Athleticiem nie wystapi yaya toure oraz  ??? ??? ??? Zapomniałem  :P ;D :D

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #557 dnia: Listopad 21, 2009, 14:52:06 »

P.S w Barcie z Athleticiem nie wystapi yaya toure oraz  ??? ??? ??? Zapomniałem  :P ;D :D

Yaya Toureoraz , Éric Abidal i Márquez wszyscy zachorowali na świńską grype ale życzył bym sobie żeby pokonać barce w ich najmocniejszym składzie, więc niech wszyscy chorzy w fcb wyleczą się na derby Europy bo to nie będzie to samo jeśli Real wygra z barcą która zagra w rezerwowym składzie.Ale problem barcy to nie tylko Gran Derbi ale także liga mistrzów i trudne spotkanie z Interem Mediolan ! aha jeszcze słyszałem o kontuzji (chyba kostki) Ibrakadabry ale nie wiem jak sprawa wygląda .

A co do dzisiejszego meczu to czuje że kilka bramek wpadnie do bramki Racingu i obejrzymy ciekawe spotkanie,bo ofensywa zapowiada sie niezle Raul,Benzema,Higuain,Kaka :)
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #558 dnia: Listopad 21, 2009, 19:46:50 »
Dlaczego zawsze Real gra wcześnie, a Barca o 22 ??? ??? Normalne chamstwo :D :D :D A jutro rano trzeba do Kościoła wstać :) :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #559 dnia: Listopad 21, 2009, 19:56:20 »
Dlaczego zawsze Real gra wcześnie, a Barca o 22 ??? ??? Normalne chamstwo :D :D :D A jutro rano trzeba do Kościoła wstać :) :)

Może być ,że władze Ligii Hiszpańskiej was nie lubią xD Ale nie martw się i tak za tydzień zagracie o tej samej godzinie huh ! Gran Derbi coraz bliżej.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa DERBY MADRYTU!!!
« Odpowiedź #559 dnia: Listopad 21, 2009, 19:56:20 »