Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1405566 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9160 dnia: Maj 04, 2014, 01:56:53 »
Z tym Carrickiem, to jakiś ponury żart...
Ten ponury żart został wybrany przez kolegów z zespołu najlepszym piłkarzem mistrza Anglii, był bezbłędny w destrukcji i był najlepiej podającym do przodu piłkarzem w Europie. Kibice śpiewali, że trudno uwierzyć w to, że to nie Scholes.
To, że w tym sezonie parodiuje sam siebie, nie ma w tym wypadku znaczenia.

Cytuj
Suarez nie odgrywał takiej roli w zespole jak teraz
Jak to nie? Strzelił ponad 20 goli w lidze, również kreował kolegom sytuacje, był bodajże najlepszy w Europie w pojedynkach jeden na jeden. W tym sezonie gra lepiej, ale jest w tej chwili w życiowej formie, więc ciężko się dziwić.

Cytuj
Ale to Bale w pojedynkę ciągnął przeciętny Tottenham
Ten przeciętny Tottenham sezon wcześniej był czwarty w lidze.

Cytuj
Co to znaczy mącić?
To znaczy nie rozumieć słowa "nie" i bezczelnie wchodzić oknem, gdy zamykają drzwi przed nosem.

Cytuj
Do tego możliwość gry w największym klubie w historii, którego koszulkę nosiło się za dzieciaka
Super. Gerrard w wieku 6 lat został sfotografowany w koszulce Evertonu na tle pucharów zdobytych przez tę drużynę, Ibrahimović jako nastolatek zamówił sobie koszulkę Arsenalu z własnym nazwiskiem. Ja sam w dzieciństwie miałem 4 czy 5 koszulek, pewnie znalazłaby się też jakaś Realu (Beckhama). Czy to czyni mnie fanem tej drużyny? Nie sądzę.

Poza tym, Brytol kibicujący zagranicznej drużynie to abstrakcja.

Cytuj
Ronaldo też był tak strasznie napastowany, że już nie mógł doczekać się zamiany deszczowego Manchesteru na piękny i słoneczny Madryt... :)
Saga transferowa z Ronaldo trwała przez półtora roku. Na dwa tygodnie przed odejściem z Manchesteru podpisał 5-letni kontrakt i zapowiedział, że zostanie na Old Trafford.

Cytuj
To jest marzenie, to jest krok do przodu.
Zastanawia mnie tylko, pod jakim względem krokiem do przodu było przejście z drużyny mistrza kraju, finalisty LM i triumfatora tych rozgrywek sprzed roku do zespołu o klasę gorszego. 5 lat temu życzyłem mu, żeby drugi raz w swojej karierze LM nie wygrał i zdanie podtrzymuję. Niech się udławi tą forsą. Wielki piłkarz, ale straszny niewdzięcznik i zwykły najemnik składający kibicom puste obietnice, któremu nagle się przypomniało, że gra w Realu była rzekomo jego marzeniem.

Koszulkę z jego nazwiskiem miałem na pewno.

Cytat: Douglas
Ale najważniejsze są umiejętności, jeżeli je ma, a je posiada, to już jest coś.
W Hiszpanii każdy, kto ma mniej niż 20 lat, wywodzi się ze szkółki znanego klubu i zagra 2 dobre mecze jest z miejsca okrzykiwany wielkim talentem.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 01:58:46 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9161 dnia: Maj 04, 2014, 18:54:19 »
Wygrać wszystko do końca i kibicować Barcelonie w ostatniej kolejce - plan na maj

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9162 dnia: Maj 04, 2014, 19:57:35 »
To tak jak do wczoraj w Liverpoolu. Co za ironia losu, polegać na największym rywalu.
" border="0

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9163 dnia: Maj 04, 2014, 20:19:17 »
A zazwyczaj to zawodzi. Wreszcie ta liga jest ciekawa. Swoją drogą nadal wierzę, że City jest wstanie stracić mistrza.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9164 dnia: Maj 04, 2014, 20:27:57 »
Jak to wszystko w ciągu dwóch spotkań może zmienić. No ale taka już jest ta nudna liga dwóch drużyn.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9165 dnia: Maj 04, 2014, 20:30:24 »
To pierwszy taki sezon od plus minus 10 lat, ale co tam.
To w sumie też nic, że chociażby w Premier League sytuacja jest obecnie identyczna.
" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9166 dnia: Maj 04, 2014, 20:31:08 »
Nie zaprzeczam.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9167 dnia: Maj 04, 2014, 20:37:46 »
Maciuś w świetle jupiterów, bo ktoś bije w mur sprzeczając się z nim i kontrując jego wypowiedzi. Dorasta nam chłopiec.

To pierwszy taki sezon od plus minus 10 lat, ale co tam.
To w sumie też nic, że chociażby w Premier League sytuacja jest obecnie identyczna.

Tylko w Hiszpanii kandydaci do majstra jakby bardziej odpowiedni.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9168 dnia: Maj 04, 2014, 20:54:44 »
Ten ponury żart został wybrany przez kolegów z zespołu najlepszym piłkarzem mistrza Anglii, był bezbłędny w destrukcji i był najlepiej podającym do przodu piłkarzem w Europie. Kibice śpiewali, że trudno uwierzyć w to, że to nie Scholes.
Przez kolegów z drużyny... A przecież, to stowarzyszenie graczy głosuje na piłkarza roku w Anglii o ile się nie mylę...? Zawodnicy tego profilu - od brudnej roboty - nigdy nie wygrywają poważnych plebiscytów indywidualnych . A fani United musli chyba ostro przygrzać przed meczem w Pubie, że śpiewali takie głupoty... Scholes to zupełnie inny piłkarz, który w ciągu kariery zdobył 150 bramek - Carrick na tej płaszczyźnie nie istnieje. W destrukcji i rozegraniu może jest dobry.
Cytuj
Jak to nie? Strzelił ponad 20 goli w lidze, również kreował kolegom sytuacje, był bodajże najlepszy w Europie w pojedynkach jeden na jeden. W tym sezonie gra lepiej, ale jest w tej chwili w życiowej formie, więc ciężko się dziwić.
Liczby Bale'a opiewają w tych samych granicach. Pojedynki 1 na 1 również miał świetnie. Jego rajdy zakończone bramkami były ozdobą ligi do tego były decydujące. Zresztą Suarez jak najbardziej zasłużenie otrzymał w tym roku tą nagrodę, ale różnica jego wkładu w wyniki LFC w stosunku do tamtego sezonu jest duża, jakby nie powiedzieć wielka.
Cytuj
Ten przeciętny Tottenham sezon wcześniej był czwarty w lidze.
Z którego następnie odszedł Modric, Van der Vaart, czy Pienaar. Trzeba być ślepym, żeby nie dostrzegać, że Bale w porównaniu z sezonem 11/12 w 12/13 grał za czterech w Tottenhamie...
Cytuj
To znaczy nie rozumieć słowa "nie" i bezczelnie wchodzić oknem, gdy zamykają drzwi przed nosem.
Przecież Bale marzył o transferze do Realu i prędzej czy później by to tego doszło... Jaką widziałeś przed nim przyszłość w Kogutach w następnym sezonie - Liga Europy? To chyba nie progi dla takiego gracza i dla kibiców piłki ten transfer był świetny, bo mogliśmy go podziwiać w tej edycji Ligi Mistrzów..
Cytuj
Super. Gerrard w wieku 6 lat został sfotografowany w koszulce Evertonu na tle pucharów zdobytych przez tę drużynę, Ibrahimović jako nastolatek zamówił sobie koszulkę Arsenalu z własnym nazwiskiem. Ja sam w dzieciństwie miałem 4 czy 5 koszulek, pewnie znalazłaby się też jakaś Realu (Beckhama). Czy to czyni mnie fanem tej drużyny? Nie sądzę.
Ale powiedz mi, co mnie interesuje Gerrard, czy Ibrahimovic, skoro rozmawiamy o Bale'u? A jego historia jest świetna, bo jako dzieciak kibicował Realowi, co można wyczytać w necie, a to zdjęcie w koszulce Realu, gdy miał kilkanaście lat było bardzo symboliczne podczas jego prezentacji na Bernabeu.
Cytuj
Poza tym, Brytol kibicujący zagranicznej drużynie to abstrakcja.
Ja tam w Brytanii nigdy nie byłem, ale na pewno poznałbym wielu fanów Realu, czy Barcelony
Cytuj
Saga transferowa z Ronaldo trwała przez półtora roku. Na dwa tygodnie przed odejściem z Manchesteru podpisał 5-letni kontrakt i zapowiedział, że zostanie na Old Trafford.
Zastanawia mnie tylko, pod jakim względem krokiem do przodu było przejście z drużyny mistrza kraju, finalisty LM i triumfatora tych rozgrywek sprzed roku do zespołu o klasę gorszego. 5 lat temu życzyłem mu, żeby drugi raz w swojej karierze LM nie wygrał i zdanie podtrzymuję. Niech się udławi tą forsą. Wielki piłkarz, ale straszny niewdzięcznik i zwykły najemnik składający kibicom puste obietnice, któremu nagle się przypomniało, że gra w Realu była rzekomo jego marzeniem.
Jeżeli podpisał, to chyba nie mógł przejść. On już rok przed transferem chciał odejść i się z tym nie ukrywał. To było jego marzenia jak w przypadku Bale'a. Real wtedy budował 2 erę Galacticos i jego zabraknąć nie mogło. Zanim ten klub doszedł do tego momentu, w którym jest teraz - wielka szansa na potrójną koroną - przeszedł wiele ciężkich chwil i Ronaldo wykazał tylko lojalność, że pozostał, a nie wrócił do byłego domu...


Mam nadzieję, że Real to dzisiaj wygrywa i jedzie powoli po potrójną koroną, co by wielki ból dupy się u niektórych narodził ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 21:25:10 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9169 dnia: Maj 04, 2014, 21:48:13 »
Cytuj
Maciuś w świetle jupiterów, bo ktoś bije w mur sprzeczając się z nim i kontrując jego wypowiedzi. Dorasta nam chłopiec.
Chyba zagalopowałeś się trochę. Jeszcze sprężynka po ostatniej spinie napięta widzę.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9170 dnia: Maj 04, 2014, 21:59:24 »
Mam nadzieję, że Real to dzisiaj wygrywa i jedzie powoli po potrójną koroną, co by wielki ból dupy się u niektórych narodził ;D ;)
Ja też żywię taką nadzieję, Real jest w końcu tak mocny, jak powinien być. Poza tym, Ronaldo zasługuje na taki sukces, chyba tego mu jeszcze brakuje w piłce klubowej.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9171 dnia: Maj 04, 2014, 22:27:53 »
Przez kolegów z drużyny...
Tak, przez kolegów z drużyny. Jasno wskazuje na to, że jego gra została doceniona przez kogoś, kto jest niej najbliżej.
Kibice MU swoimi głosami wybrali van Persiego.

Cytuj
A przecież, to stowarzyszenie graczy głosuje na piłkarza roku w Anglii o ile się nie mylę...?
Owszem. Tylko jak to się wyklucza z plebiscytem Sir Matt Busby Player of the Year?

Cytuj
A fani United musli chyba ostro przygrzać przed meczem w Pubie, że śpiewali takie głupoty... Scholes to zupełnie inny piłkarz, który w ciągu kariery zdobył 150 bramek - Carrick na tej płaszczyźnie nie istnieje.
Scholes grał w MU na dokładnie tej samej pozycji. Miał po prostu więcej zadań ofensywnych, Carrick gra jako typowy "enforcer". Poza tym, "Ginger Prince" zaczynał jako napastnik, więc jego bramkostrzelność dziwić nie powinna, tak jak i wszechstronność - to w końcu obok Zidane'a najlepszy środkowy pomocnik ostatniego ćwierćwiecza, człowiek, który zawsze był doceniany przez rywali i trenerów, a nigdy przez organizacje wręczające nagrody indywidualne.

Gołym okiem widać, że prawdopodobnie widziałeś góra 2 mecze Carricka w zeszłym i jeszcze poprzednim sezonie - te przeciwko Realowi (w których zresztą "robił" najwięcej kilometrów na boisku). Proszę cię, nie wypowiadaj się na jego temat, bo "głupoty" to akurat ty teraz wypisujesz.

Cytuj
Z którego następnie odszedł Modric, Van der Vaart, czy Pienaar.
Pienaar w tamtym sezonie rozegrał zaledwie 10 meczów w barwach Spurs.
Poza tym, po sezonie Tottenham kupił Llorisa, Sigurdssona, Dempseya, Adebayora, Vertonghena i Dembele.

Cytuj
ale różnica jego wkładu w wyniki LFC w stosunku do tamtego sezonu jest duża, jakby nie powiedzieć wielka.
W tym sezonie Suarez jest najlepszym strzelcem i asystentem zespołu, rok temu był najlepszym strzelcem i drugim najlepszym asystentem. Faktycznie wielka różnica.
Ty chyba zapomniałeś, gdzie był Liverpool sezon temu, a gdzie jest teraz.

Cytuj
Przecież Bale marzył o transferze do Realu i prędzej czy później by to tego doszło...
Bo w wieku 9 lat został sfotografowany w koszulce Realu?
Wolne żarty.

Cytuj
Jaką widziałeś przed nim przyszłość w Kogutach w następnym sezonie - Liga Europy?
A czy ja go winię za to, że odszedł do Hiszpanii? W przeciwieństwie do swojego starszego kolegi z Portugalii zyskał na tym sportowo. Mam za złe co najwyżej Realowi, że zapłacił za niego ponad 2 razy tyle niż jest wart i po raz kolejny dołożył węgla do pieca spalającego piłkę nożną i rynek transferowy. Jeżeli ktoś stawia cenę zaporową, to oznacza, że nie chce sprzedać zawodnika, a nie że chce dostać za niego więcej pieniędzy.

Cytuj
Ale powiedz mi, co mnie interesuje Gerrard, czy Ibrahimovic, skoro rozmawiamy o Bale'u?
Ty sobie chyba jaja robisz, bo nie chce mi się wierzyć w to, że nie dostrzegasz analogii.

Cytuj
bo jako dzieciak kibicował Realowi, co można wyczytać w necie
W necie to można przeczytać, że co drugi piłkarz przechodzący do danego klubu kibicował mu od dziecka.

Cytuj
Ja tam w Brytanii nigdy nie byłem, ale na pewno poznałbym wielu fanów Realu, czy Barcelony
Pewnie głównie imigrantów.
Nigdzie indziej nie ma aż takiego nacisku na kibicowanie lokalnym zespołom.

Cytuj
Jeżeli podpisał, to chyba nie mógł przejść.
Czy mi się wydaje, czy ty właśnie usiłujesz dyskutować z faktami?
Tylko czekaj, kopnąłem się chyba z osią czasu. To było chyba pod koniec sezonu 2006/07 - żeby było śmieszniej, rok przez wygraniem LM przez Man United.

Cytuj
przeszedł wiele ciężkich chwil i Ronaldo wykazał tylko lojalność
Do jutra chyba nie wstanę z podłogi.
Lojalność to pokazał w stosunku do człowieka, którego nazywał swoim drugim ojcem i do kibiców, którym na chwilę przed odejściem obiecał, że zostanie w klubie i których zapewnił, że odrzucając ostatecznie ofertę Realu w lecie 2008 roku podjął najlepszą możliwą decyzję, gdyż był "całym ciałem i duszą w Manchesterze".

Cytuj
a nie wrócił do byłego domu...
Manchester United to odróżnia od innych (niektórych) klubów, że nie zatrudnia piłkarzy po raz drugi (w całej historii klubu na Old Trafford powrócili chyba tylko Mark Hughes i Mark Bosnich) i to, że swoich legend nie traktuje jak szmat (ale to już na marginesie).
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9172 dnia: Maj 04, 2014, 22:45:38 »
Real po raz kolejny pokazał,że mu się to mistrzostwo nie należy  :(

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9173 dnia: Maj 04, 2014, 23:09:16 »
Przynajmniej CR daje jeszcze jakąkolwiek nadzieję, bo w sumie teraz Barcelona może jeszcze powalczyć o 2 miejsce i nie odpuści meczu z Atleti.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9174 dnia: Maj 04, 2014, 23:28:47 »
Przynajmniej CR daje jeszcze jakąkolwiek nadzieję, bo w sumie teraz Barcelona może jeszcze powalczyć o 2 miejsce i nie odpuści meczu z Atleti.
O jakie drugie miejsce? Zakładając, że Real straci gdzieś jeszcze choć jeden punkt, wygranie wszystkich meczów do końca sezonu zapewni Barcelonie mistrzostwo.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9175 dnia: Maj 05, 2014, 09:10:38 »
Maciuś w świetle jupiterów, bo ktoś bije w mur sprzeczając się z nim i kontrując jego wypowiedzi. Dorasta nam chłopiec.

 ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9176 dnia: Maj 05, 2014, 16:27:47 »
O jakie drugie miejsce? Zakładając, że Real straci gdzieś jeszcze choć jeden punkt, wygranie wszystkich meczów do końca sezonu zapewni Barcelonie mistrzostwo.
No tak jeśli Real się potknie to owszem. A Atleti może być nawet 3.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9177 dnia: Maj 05, 2014, 17:55:27 »
Mistrzostwo dla Barcelony jest akurat dużo bardziej prawdopodobne niż wylądowanie przez Atletico na trzecim miejscu.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9178 dnia: Maj 05, 2014, 18:59:48 »
Dobry ten sezon. Emocje do końca nie tylko w Anglii.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9179 dnia: Maj 05, 2014, 19:36:24 »
Dobry ten sezon. Emocje do końca nie tylko w Anglii.
Obrodziło w tym sezonie. Szkoda, że Roma tylko postraszyła we Włoszech, a w Niemczech wiadomo.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9179 dnia: Maj 05, 2014, 19:36:24 »