Autor Wątek: Robiony przez fanów PES jest wygranym !  (Przeczytany 1644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Robiony przez fanów PES jest wygranym !
« dnia: Sierpień 04, 2009, 08:54:16 »
Kolejny wpis na blogu Konami od Jon Murphy. Żadnych nowych szczegółów jednak dobrze usłyszać jak postępuje rozwój nowego PES'a.

Witam wszystkich,

Pomyślałem, że możecie być zainteresowani włożyłem swoje ręce w budowe nowego PES 2010 na PS3 wraz ze wszystkimi trybami i opcjami, co jest odlotowe. Mogę potwierdzić, iż Master League jest znacznie lepsza. Użycie prawdziwej waluty (Euro, Funty, Dolary itc) robi znaczącą różnicę.

Integracja z Ligą Mistrzów jest również obsłużona bardzo dobrze. Możliwość pomijania meczy oznacza, że możesz skupić na budowaniu swojej drużyny i wizji poprzez cały sezon jeśli lubisz.

Integracja z Ligą Mistrzów jest również obsłużona bardzo dobrze. Możliwość pomijania meczy oznacza, że możesz skupić na budowaniu swojej drużyny i wizji poprzez cały sezon jeśli lubisz.

Ogólnie nowa gra prezentuje się naprawdę doskonale. Menu są bardzo szybkie do nawigacji, ośmiele się powiedzieć czaderskie ?

Staram się teraz wgłębić w ustawienia taktyczne. Szycie własnej drużyny w taki sposób aby grała tak jak tego chcesz daje zauważalny wpływ na AI drużyny. Wciąż przyzwyczajam się do gameplay'a, gdyż bardzo różni sie od tego czego doświadczaliśmy w PES 2008 oraz 2009. Nie zrozum mnie źle, to jest coś wspaniałego. Musisz teraz pracować nad wszystkim.

Testowanie trybu online postępuję dobrze i nowe wydania w przyszłym tygodniu, które będą zawierać w sobie duże zmiany, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Więcej szczegółów zostanie przedstawionych przed oraz na targach Gamescom. Seabass i Greyhound będą uczestniczyć w targach zatem możemy się wiele spodziewać po ich prezentacjach.

Widziałem również ostatnio newsy na temat licencji, które nie zostały przez nas ogłoszone. Miejcie to na uwadzę, że jeżeli news nie jest z oficjalnego źródła, może to oznaczać, że ludzie tworzą własne plotki.

Wracam niebawem do Japonii i będę strzelał Messi'm i Torres'em ponownie zatem dostarczę troche więcej zdjęć. Tymczasem trzymajcie wiarę. Wasze wsparcie w bezpośredni sposób zmienia rozwój PES'a."


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Robiony przez fanów PES jest wygranym !
« dnia: Sierpień 04, 2009, 08:54:16 »