Autor Wątek: Dziwne zespoły w Master League  (Przeczytany 1358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zukuuu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2009r.
Dziwne zespoły w Master League
« dnia: Październik 22, 2009, 10:33:05 »
Witam,

Zaczne od poczatku, odpalam PES 2010 i oczywiscie tryb Master League. Pokazuje mi sie ekran wyboru druzyny, jesli wybiore druzyne z lig ktore sa w PES-ie to automatycznie jestem przydzielany do 1 Ligi, natomiast jesli wybiore zespol z Other Teams to jestem w Lidze 2 i tutaj zaczyna pojawiac sie problem, mianowicie jestem w 2 lidze z zespolami ktorych nazw nawet nie potrafie wymowic, sa to poprostu fikcyjne zespoly wymyslone przez KONAMI, oczywiscie w trybie edycji ligi moge sobie ustwic zeby zamiast tych zespolow byly inne Teamy i niby wszystko jest OK do czasu kiedy zaczynam grac w LM lub Lidze europejskiej, wstedy tutaj pojawiają sie te zespoly i calkowicie psuja klimat rozgrywki,

podsumowujac probowalem juz mnostwo kombinacji jak pozbyc sie z rozgrywki Master League tych dziwnych klubow i nic z tego nie wynika.

W zwiazku z tym mam do Was pytanie czy macie juz jakis sposob aby pozbyc sie tych klubow z Master League

Offline Kaly

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Odp: Dziwne zespoły w Master League
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2009, 11:24:52 »
no neistety sa to druzyny z othersow. nic nie da rady zrobic. poczekaj na patch ktory zmieni je na druzyny wystepujace w eliminacjach do ligi europejskiej, bo to chyba wlasnie one są. k.s szulewce czy ajkos tak wydaje mi sie ze to lech poznan bez licencji, bo wszyscy maja polska narodowosc :>
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2009, 11:56:19 wysłana przez Kaly »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dziwne zespoły w Master League
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2009, 11:24:52 »