Autor Wątek: Złamana noga Wasilewskiego  (Przeczytany 11655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

4CescFabregas

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:33:05 »
"To nie moja wina Wasyl wszedł agresywny nie potrafiłem juz cofnąć nogi nie wiem za co dostałem czerwoną kartkę" - tak ten czarny p ::) ::) b się wypowiedział.

Offline TheGiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.08.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:39:25 »
haha nie mogł cofnąc... zal mi taki bambusów!! nie jestem rasista ale jak slysze cos takiego to mnie h*j strzela! jak ewidentnie widać ze on specjalnie stanął Wasylowi na noge.. nie wiem jak wy ale ja tam Widze celowy ruch na piszczel!

Offline LOL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:44:26 »
Za takiego typu zachowanie powinni solidnie karać. Najpierw zebrać ekspertów, udowodnić, że faul był celowy i wykluczyć z rozgrywek do czasu, aż kontuzjowany wróci do formy.

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:50:41 »
ten ziomek co mu to zrobił to powinien być min. na miesiąc zawieszony w szelkich rozgrywkach piłkarskich  :-\ Czemu to musiało się stać teraz jak za 6 dni reprezentacja gra najważniejsze mecze w El.Mś  ???

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:52:20 »
Głupio postąpił ten Belg. Jest młody, jest nadzieją belgijskiej piłki i takie zagranie na pewno mu chluby nie przynosi.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:56:45 »
Faul celowy przecież tak w pilke się niewchodzi zobaczcie jak on w ostatniej czywili obraca cialo aby stopa uderzyła Wasyla prosto w piszczel wszedł by bez tego obrotu nic by się niestało bo Marcin dostałby tylko palcami a tak obrót ciała i stopy większa siła i trach!! Ten Witsel powinien dostać zawieche na minimum 10 spotkań, jakby UEFA karała surowa takie wejścia to by niebyło ich tak dużo.

PS. Jest już oficjalny komunikat

Wasilewski ma podwójne otwarte złamanie nogi. Teraz jest w szpitalu, gdzie do jutra rana powinien przejść operację. Jest bardzo źle i spodziewamy się długiej rahabilitacji. Polak ma jeszcze uszkodzone więzadło krzyżowe. Przez kilka miesięcy nie zobaczymy go na boisku.
Złamanie jest bardzo poważne. Przerwa w grze będzie długa co najmniej 9-11 miesięcy- powiedział lekarz Louis Kinnen.

- Niestety, jest to podwójne otwarte złamanie kości piszczela - mówi Michel Thiry, menedżer Wasilewskiego. - Najgorsze, że obecnie nie wiadomo, czy Marcin kiedykolwiek jeszcze będzie mógł grać zawodowo w piłkę. Mam nadzieję, że tak - dodał Thiry.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 12:38:15 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

sender1407

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:11:41 »
Nawet jeśli Polska awansuje do MŚ bez niego, nawet jeśli on wróci do gry (po prawie roku), to i tak nie zagra na MŚ. A kto wie, pewnie to była jego ostatnia szansa na mundial. Mam nadzieję że może klub, może PZPN pomogą Wasylowi żeby szybciej wrócił do gry, tak jak to było z kontuzją Rooneya przed MŚ 2006.

Dla porównania:
Złamana noga Eduardo Da Silvy
Złamana noga Cisse (za tym pierwszym razem)  
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 12:39:06 wysłana przez sender1407 »

Offline LOL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:31:58 »
"To nie moja wina Wasyl wszedł agresywny nie potrafiłem juz cofnąć nogi nie wiem za co dostałem czerwoną kartkę"




PONIŻEJ ANIMACJA





Offline LOL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:57:47 »
BYŁO NAPRAWDE KIEPSKO:

Koszmarna kontuzja Marcina Wasilewskiego zszokowała całą Polskę. Piłkarz Standardu Liege Axel Witsel o mało nie przeciął reprezentantowi naszego kraju nogi na pół. Obrażenia, jakich doznał "Wasyl" są bardzo poważne.

Niestety, jest to podwójne otwarte złamanie kości piszczela - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Michel Thiry, menedżer Wasilewskiego. - Najgorsze, że obecnie nie wiadomo, czy Marcin kiedykolwiek jeszcze będzie mógł grać zawodowo w piłkę. Mam nadzieję, że tak - dodał Thiry.

To, co spotkało prawego obrońcę Anderlechtu Bruksela, było przerażające. Gdy Wasilewski zwijał się z bólu, jego krzyk było słychać na trybunach. Spora część kibiców, zarówno Anderlechtu jak i Standardu, czyli wielkich rywali, odwróciła się, żeby nie patrzeć na makabryczny widok. Lekarze jeszcze na murawie opatrunkami przez getry próbowali tamować krew.

Czy Wasilewski będzie mógł kontynuować karierę? Tego jeszcze nie wiadomo. Na razie czekamy, w jakim stanie będzie po operacji. Reprezentant Chorwacji Eduardo i Francuz Djibril Cisse byli w stanie wrócić do gry i wysokiej formy po równie strasznych kontuzjach, jednak doznawali ich w młodszym wieku. 29-letni organizm Wasilewskiego może nie zregenerować się tak dobrze, jak organizmy zawodnika 22-letniego.

Leo Beenhakker, trener reprezentacji Polski, do kadry na mecze z Irlandią Północną i Słowenią w miejsce Wasilewskiego powołał Jakuba Rzeźniczaka. Holender liczy na to, że dramat kolegi zmobilizuje jego piłkarzy. - Teraz wszyscy będą mówić: Hej, zróbmy to dla Wasyla! - uważa "Don Leo".

WP.PL/Przegląd Sportowy

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:24:56 »
Popatrzcie dokładnie na to video i nogę belga... on z całej siły "nadepnął" na nogę Wasyla, tak jakby chciał zgnieść jakiegoś robala :o :o
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Bugi7

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:30:27 »
o kur*** nie moge

4CescFabregas

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:43:21 »
sender usuń to z podpisu po co ci to???
tragedie piłkarza bedzie miał w podpise  :-\

sender1407

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:53:52 »
Dobra spoko ;)

4CescFabregas

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:18:27 »

Wielką klasę, której zabrakło kapitanowi Standardu pokazał napastnik zespołu z Liege, Milan Jovanović. - Natychmiast oddałbym tytuł mistrzowski, aby tylko Wasilewski był zdrowy - powiedział serbski napastnik. - Futbol to sport dla mężczyzn, ale są pewne granice. Dla mnie, noga, piłkarz, kariera są ważniejsze niż rywalizacja. To musi być respektowane. Nikt nie życzyłby, aby podobna rzecz spotkała nawet najgorszego wroga - skomentował kontuzję Wasilewskiego, napastnik Standardu.

Offline jackiejack

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Ryki
  • Wiadomości: 688
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:39:20 »
o w d.upe ja pier.dole aż mi się gorącą zrobiło i mnie noga zabolała :( walić tego głupiego ciote Axela Witsela

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:46:17 »
az mi sie zygac chcialo gdy to zobaczylem >:(
We miss You Wasyl!

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2009, 16:04:42 »
Ja nie moge się na to patrzeć w zwolnionym tempie jakby mu kości wyrwało !!!!!!!!!!!!!!  :-[
Piszę poprawnie po polsku.

RealGalacticos

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2009, 17:53:01 »
Wiecie co bym zrobił temu Witselowi???? To otwórzcie Link : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kamilczesio4

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 2934
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2008r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:02:14 »
Oglądałem ten mecz na żywo i na początku jak to zobaczyłem to aż mi się słabo zrobiłem tego czarnucha to chcieli zabić normalnie
Użyj opcji szukaj!!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:32:50 »
ałł, Boże jak ja to oglądam to mnie od razu coś w nodze boli i się odwracam od monitora, taki odruch

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:32:50 »