Autor Wątek: Pytanie o woleje i kontrole zawodników, no look passy  (Przeczytany 2043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ovne

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
Pytanie o woleje i kontrole zawodników, no look passy
« dnia: Grudzień 26, 2009, 21:59:57 »
Witam, mam pytanie
Mianowicie, często mam problem z strzelaniem tak, jakbym tego oczekiwał. Mianowicie, często mam sytuacje wymagające uderzenia z 1 piłki, jednak zawodnicy często miast uderzyć, pomimo że mają już naładowany pasek siły, przyjmują debilnie piłkę, przez co często ją tracą. Czy da sie jakoś "zmusić" żeby uderzali z 1, bez przyjmowania? Mam też pytanie, czy da się jakoś dokładniej wybierać w jaki sposób mają uderzyć? Chciałbym np. dokładnie móc wskazać że mają uderzyć z nożyc, przewrotki lub woleja (w PES2009 można było nożyce ustalać, tutaj już to nie działa). Mam po prostu dość sytuacji gdzie gibki zawodnik, nieraz próbujący z niedorzecznych sytuacji strzelać przewrotki, w momencie do tego idealnym obkreca się w miejscu o 90 lub więcej stopni i uderza wolejem ,co zawsze kończy się wielkim balonem i piłka na trybunach. Lub żeby uderzał wolejem wtedy gdy ma do tego okazje, gdyż czesto miast poczekać ułamek sekundy, gdy piłka spadnie mu idealnie na nogę, próbuje główki która brodzi jak gówno w przeręblu. Macie do tego jakieś metody?
I ostatnie pytanie, jest o dinho i jego no-look passy. Zdarzają mu się, i chciałbym wiedzieć czy jest to całkowicie randomowe, czy można mieć też jakiś wpływ na to, kiedy go zrobi?

Za odp. i sugestie - thx.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Pytanie o woleje i kontrole zawodników, no look passy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2009, 23:41:15 »
Witam, mam pytanie
Mianowicie, często mam problem z strzelaniem tak, jakbym tego oczekiwał. Mianowicie, często mam sytuacje wymagające uderzenia z 1 piłki, jednak zawodnicy często miast uderzyć, pomimo że mają już naładowany pasek siły, przyjmują debilnie piłkę, przez co często ją tracą.
Bo to debilna gra czasem się tak zawieszają ze zamiast strzelic z pierwszej przyjmuja
Chciałbym np. dokładnie móc wskazać że mają uderzyć z nożyc, przewrotki lub woleja (w PES2009 można było nożyce ustalać, tutaj już to nie działa). Mam po prostu dość sytuacji gdzie gibki zawodnik, nieraz próbujący z niedorzecznych sytuacji strzelać przewrotki, w momencie do tego idealnym obkreca się w miejscu o 90 lub więcej stopni i uderza wolejem ,co zawsze kończy się wielkim balonem i piłka na trybunach. Lub żeby uderzał wolejem wtedy gdy ma do tego okazje, gdyż czesto miast poczekać ułamek sekundy, gdy piłka spadnie mu idealnie na nogę, próbuje główki która brodzi jak gówno w przeręblu. Macie do tego jakieś metody?
Hmm to w jaki sposób strzeli zalezy od ustawienia zawodnika względem piłki, jak leci gorą piłka to trzymaj R2 i przesuwaj zawodnika kierunkami, jednak nigdy nie ma pewnosci czy strzeli tak jak chcesz gra decyduje...
I ostatnie pytanie, jest o dinho i jego no-look passy. Zdarzają mu się, i chciałbym wiedzieć czy jest to całkowicie randomowe, czy można mieć też jakiś wpływ na to, kiedy go zrobi?
Tak jest to całkowicie randomowe

Offline ovne

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
Odp: Pytanie o woleje i kontrole zawodników, no look passy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:37:57 »
ok, dzieki

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pytanie o woleje i kontrole zawodników, no look passy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2009, 00:37:57 »