Autor Wątek: PES 2010 ukończony w 90%  (Przeczytany 1760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2010 ukończony w 90%
« dnia: Wrzesień 08, 2009, 09:46:28 »
Zapraszamy do lektury artykułu z PESgaming.com. Autorzy informują o tym, że PES jest juz ukończony w 90% zatem finalna wersja powinna być gotowa za miesiąc. Domyślam się, że każdy jest zadowolony z tego, wszyscy oczekują od Konami fantastycznej gry, zatem wymagania są wysokie.

Życzymy miłej lektury i zapraszamy na PESgaming.com aby przeczytać cały artykuł.

"Witamy w cotygodniowym raporcie na temat gry. Idąć za szczerymi raportami Double D and Francais i ich doświadczeń z PES2010, czuję że jesteśmy na etapie, gdzie czas na sugerowanie zmian minął, przynajmniej w tym roku. Gra , w która grali chłopcy była ukończona w 70%, i moje doświadczenie mówi mi, że konami pracuje nad grą, która jest ukończona w 90% , gdy piszę te słowa. Zostały już tylko 2 miesiące do premiery i dlatego finalna wersja powinna być gotowa za około 4 tygodnie. Pisanie sugestii na temat co byśmy chcieli zobaczyć w PES2010 jest już teraz stratą czasu i mocno sugerujemy aby poczekać na wyjście PES 2010 i dopiero przy pracach nad PES2011 napisać o tym co chcielibyśmy zobaczyć w grze. Tak jak mówiłem, po przeczytaniu opinii obu chłopaków, nadal przewiduje, że PES2010, który jest dla mnie bardzo ekscytującą grą, będzie grywany przeze mnie przez wiele tygodni. Z tymi słowami przejdziemy do najnowszego cotygodniowego IWP.

"Pokażę Ci dobry czas"

Masi zaczął komentarze na temat zeszłotygodniowego IWP z wieloma bardzo interesującymi spojrzeniami. Brak oficjalnego video z gameplay'em jest jedną z rzeczy , która powinna być potraktowana z odpowiednią dozą niepokoju. Podczas , gdy testy gry podniosły naszą świadomość na temat gry i zainspirowały do wielu dyskusji w społeczności. Prezentacja video w formacie HD pokazałaby by graczom lepiej to nad czym pracuje KONAMI. Idąc za tymi słowami, inne popularne serie gier jak Assasin's Creed i nawet Modern Warfare, utrzymują filmiku z gameplay'u na bieżąco podczas finalnych miesięcy rozwoju gry aż do wyjścia wersji finalnej. To samo można powiedzieć o wielkim rywalu PES'a czyli FIFIE, którzy również do minimum zredukowali liczbę filmików prezentujących grę.

Inną kwestią podniesioną prze Masi, która dała mi do myślenia , jest ukłon w stronę KONAMI za PR podczas prac nad PES2010. Jest to kwestia bardzo bliska mojemu sercu w tymu roku. Odczuwałem, że PR od Konami jest bardzo słaby. Podczas prac na PES2009, prowadziłem wiele mailowych dyskusji z różnymi ludźmi, zarówno z EA Sport jak i Konami, i nie byłem zaskoczony faktem iż EA posiadała większą ogładę. Konami pozornie przekazywała sprawę od jednej osoby do drugiej, nie mają tak naprawdę woli aby powiadomić nas jako społeczność. To oczywiście się bardzo zmieniło tym razem. Konami nie tylko na bieżąco informowało nas postępach rozwoju gry i włączyło nas do rozwoju gry, ale również włączyło w nas wydarzenia PR'owe i wysyłało nam informację prasowe. Jak droga PR'owa nabrała tempa, oczekuję więcej informacji, obrazów i nawet filmików opisujących to co nas czeka w tym roku i możliwość testowania gry aż do jej finalnej wersji. Jestem bardzo zadowolony, że Konami robi duże kroki w dobry kierunku w sferze Public Relations i mam nadzieję, że ten trend będzie kontynuowany."

Źródło: PESgaming.com.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

PES 2010 ukończony w 90%
« dnia: Wrzesień 08, 2009, 09:46:28 »