Autor Wątek: Wasze wrażenia z dema PES 2010  (Przeczytany 67256 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:48:21 »
Takie teksty napinaczu to  do kolegów z piaskownicy , każdy ma swoje zdanie i już , więc nie rób się taki odważny zza tego monitora , a poszczekać to sobie możesz do swojego psa gówniarzu


Taaa jest panie kapitanie!  ;D

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:50:06 »
Czy to jest pesleague czy jakaś Fifafanboysite?

Jacyś zakompleksieni kolesie rejestrują się na forum o Pesie, aby pisać o wielkości Fify??
Są chyba fora o Fifie co?

Ja rozumiem, ze ktoś ma naście lat, ciągle się miota i nie wie co wybrać, bo rówieśnicy cisną w Fifę, ale co wy tu k..wa robicie?
Ja grałem w Fifę od wersji 1995 - dobre były części 97, 98, 99, 2003. Mało c'nie?
W PESA gram od trójki. Słabe były: 5 i 2008. Więcej udanych części - dobrze liczę?
Jestem pewien, że tak jak rok temu fanboye Fify znowu będą musieli odszczekiwać swoje brednie po ukazaniu się pełnej wersji PES 2010. A tym czasem spadówa na fora poświęcone Fifce.



To jest forum. Jakbyś nie wiedział do czego forum służy to udzielę ci odpowiedzi. Do dyskutowania. A, że jest to forum poświęcone PES-owi to nie znaczy, że mamy dyskutować tylko na temat tej gry.

A co to ma do tego w którą część jakiejś gry grałeś?? Czy ja przypie.....alam się do ciebie w co ty grasz?? A wpływu na moją ocenę tegorocznej części nie masz żadnego, więc będę pisał sobie co myślę a ty sfrustrowany chłopczyku będziesz musiał się do tego przyzwyczaić.

nie pzdr

Nim dzieci FIFA zaczną się kłócić dlaczego FIFA jest gorsza, niech obejżą ten filmik : <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego na tym filmiku widać jak PES bije na głowę realizmem arkadową fifę, gdzie piłkarze ruszają się jakby mieli pełne gacie, gdzie brakuje realnie odwzorowanej fizyki lotu piłki.Dlaczego w FIFIE brakuje tego co ma PES ,gdzie widać, że MESSI drybluje jak MESSI, że Gerrard wali bomby jak Gerrard, że Beckham wrzuca piłę co do centymetra, charakterystycznie przy tym wymapenisąc rękoma. Gdzie Lampard przy stałych fragmentach charakterystycznie wychyla głowę do przodu. Gdzie w wyglądzie piłkarzy są takie szczegóły o jakiej twórcom fify się nie śniło. Gdzie na filmiku kręconym I phonem oddalonym 1,5 metra od telewizora na kamerze WIDE idzie rozpoznać jaki piłkarz jest przy piłce bez patrzenia na nazwisko co trzeba robić w FIFIe gdzie większość piłkarzy rusza się tak samo jakby miała pełne porty a na zbliżanie wyglądają zwyczajnie sztucznie , nawet na najlepszych screenach, gdzie świecą się jak psu jaja. Pomijam już gameplay ale nawet graficznie PES jiż bije FIFE, gdzie ważniejsze jest to, żeby się fajnie świeciła murawa niż to  jak owzorować prawdziwe postury, ruchy i zachowania piłkarzy tak jak w PES. Jak myślicie dlaczego prawidziwi piłkarze grają ze sobą w PES'a na zgrupowaniach czy w domach jak mają czas? Dlaczego nie grają w FIFĘ. Czy dlatego, że PES jest miodny i oprócz niewypałów z roku 2008 i 2009 bił zawsze FIFE na głowę, która swoim gameplayem jeszcze nie dorównała takiemu PES 6 nie mówiąc już o 2010? Zastanówcie się na tym. Bo ja jak gram to chcę czuć ,że gram Gerrardem, Ronaldo, Messim, czy Ibekuku Amunike. Chcę widzieć, że ten jest lepszy od tamtego. Jak strzelam na bramkę to chcę ,żeby piłka leciała jak piłka a nie jak balon z FIFY. Po rozegraniu kilkudziesięciu meczy w PES 2010 na nowym kodzie wiem tylko jedno. KRÓL POWRÓCIŁ!!!!

Mnie jechali ludzie przed demem, że po filmiku się gier nie ocenia.
Dla ciebie jest ważne, żeby czuć jakim zawodnikiem grasz. OK. Dla mnie ważne jest to, że chcę mieć pewność, że wynik końcowy meczu jest zasługą w głównej mierze moich umiejętności a nie zachcianki gry. Co mi po tym, że Messi biega jak Messi jak on nie potrafi podać w meczu jak prawdziwy Messi. Zresztą oprócz Messiego, i paru innych najbardziej znanych zawodników będzie może tak pseudo odwzorowana a reszta po prostu będzie taką samą masą jak inni. W FIFIE konsolowej jak i w PES-ie piłka nie porusza się doskonale więc argument o balonie nie jest wiarygodny. Proponuję również zagrać w demo FIFY 10 na konsoli więcej niż 2-3 mecze i popatrzeć ile jest świetnych animacji podczas poruszania się zawodników. I nie mam tu na myśli biegu bo obie firmy mają problem z wirtualnym odtworzeniem biegu ale animacji podczas innych czynności wykonywanych na boisku. Przyjęcia, uderzenia (podczas strzelania karnego są różne animacje, zależnie od sposobu wykonywania karnego i kierunku), potknięcia, faule (w PES-ie albo się turla po wślizgu, albo lekko potyka).
Oczywiście to twoje zdanie, że król powrócił, i szanuje. Dla mnie król został ten sam co rok temu. FIFA


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 18:05:28 wysłana przez djzib0 »
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:58:26 »
A wpływu na moją ocenę tegorocznej części nie masz żadnego, więc będę pisał sobie co myślę
nie pzdr

Oceniłeś tegoroczną część PES nie grając w full version? Gratuluję niezwykłej mądrości i rozsądku chłopczyku.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 18:01:19 wysłana przez GuezmirvonGuzoff »

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:07:12 »
Oceniłeś tegoroczną część PES nie grając w full version? Gratuluję niezwykłej mądrości i rozsądku chłopczyku.

Hmm ty po demie twierdzisz chłopcze (sfrustrowany nadal), że na pewno będę odszczekiwać swoje słowa jak wyjdzie pełna wersja.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline klaudik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2007r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:12:31 »
panowie ci którzy bronią pesa10  czy graliście w fifa10??      ze wypowiadacie sie tak ?? czy tylko jesteście fanem PESA??

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:16:01 »
panowie ci którzy bronią pesa10  czy graliście w fifa10??      ze wypowiadacie sie tak ?? czy tylko jesteście fanem PESA??

grałem i na PC i na konsole i juz niemoe doczekać się pełnej wersji bo chciałbym już zagrać kariere legią ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RAFIK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:20:34 »
A w prawdziwej piłce to jak niby piłkarze biegają? Przecież większość biega podobnie. To tak jakbyś chciał, żeby każdy sprinter w biegu na 100 metrów biegał inaczej a tak naprawdę widać, że powiedzmy taki Bolt biega trochę inaczej niż reszta. Tak samo jest w PES i prawdziwej piłce. A co do weryfikacji umiejętności to PES najbardziej weryfikuje Twoje umiejętności grania w tą grę. Byłem na wielu turniejach i tam nie ma zmiłuj się. Trzeba prezentować najwyższy poziom bo jak się komuś wydaje, że umie dużo to dostaje takie baty, że hej. Ja gram w PES od ISS 97 i wiem, że żeby faktycznie prezentować jakiś poziom to nie wystarczy wygrywać z komputerem po 7:0. Trzeba jak w prawdziwej piłce, myśleć, szybko podejmować mądre decyzje i czasem liczyć na trochę szczęścia. Wiem ,że PES 2010 po wyjściu pełnej wersji będzię od czasów PES 6 najlepszą częścią w historii i prawdopodobnie najlepszą sportową grą w historii jeśli chodzi o realne odwzorowanie danej dyscypliny sportu przez twórców danej gry. Wiadomo, że są zawsze drobne rzeczy, które można poprawić. Ale genialna gra to taka w której po rozegraniu z kumplem 180 meczy dalej jest w stanie cię zaskoczyć. Taką grą będzie nowy PES 2010, gdzie konami po wydaniu takiego badziewia jak przez ostatnie 2 lata posłuchało fanów i zrobiło najlepszą piłkarską grę jaką widział człowiek z całym szacunkiem do FIFY i jej fanów, gdzie EA stara się też z roku na rok poprawiać swoją grę, pomimo tego ,że jak pisałem wcześniej ja nie czuję grając w FIFĘ ,że gram w piłkę. Grając w PES'a czuję ,że gram w wirtualną piłkę i w miarę realistycznie odwzorowany mecz bo gra jednak zawsze będzie grą. Jednak wielki szacun dla konami. Kolejne miesiące z głowy dzięki najnowszemu dziecku konami. Wrócił syndrom jeszcze jednego meczu , którego tak mi brakowało w dwóch wcześniejszych częściach. KRÓL POWRACA!!!

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:24:27 »
Nie chodzi mi o to żeby na siłę wypisywać jaki ten pes  zły , chcecie w niego grać Ok , to jest wasza decyzja trzeba ją szanować a nie zachowujcie się jak jakieś szczeniaki , obrażanie ludzi tylko dlatego że ma inna opinie niż wy ? no ludzie , zza monitora każdy może napisać co chce , nie mówcie mi że jestem jakimś fanboyem bo gram w fife , gram w fife dlatego że po świetnej 6 dalsza przygoda z tą grą dla mnie nie miała sensu , wersja 08-09 była pomyłką , kpiną , po takich wydaniach wcześniejszych pes-a .Może dla was ta gra jest śwetna dla mnie NIE ,   pes 10 kojarzy mi się cały czas z pes 08-09 i jest dla mnie sztuczny , gram dalej w pes 6 na sieci i w fifke na xboxie , czekam na fifke 10 z która spędzę kolejne godziny ;)


Czy to nie jest realizm ? czy oni biegają jak by mieli pełne gacie ? Czy naprawdę nie można rozróżnić zawodnika  ?   

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:25:59 »
ja ściągnąłem demo i po 2 meczach odinstalowałem...

 fifa na PC nie dorównuje PES i patrząc na to co robi EA to się raczej nie zmieni co innego jest na konsole tam fifa wymiata.

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:27:19 »
djzib0 -> Z doświadczenia zeszłorocznego wiem, ze full będzie dopracowany i zniknie wiele rażących błędów. Poza tym linki do filmów ukazujących nowy kod dodatkowo tą pewność podbudowują.

Jeśli zaś chodzi o demo, to każdy wie jakie są minusy. Te dwa najczęściej wymieniane to gra bramkarzy i spóźniona reakcja. Tempo rozgrywki jest już kwestią kontrowersyjną. jednym pasuje innych zniechęca.

Zapewne uważasz, ze największym atutem jest grafika, a przecież to nie jest rzecz najważniejsza i tu się z Tobą zgodzę. Grafika to tylko dodatek, aczkolwiek bardzo uprzyjemniający rozgrywkę.

Wstrzymałbym się z ocenianiem jakiejkolwiek gry do wydania full wersji, ewentualnych łatek. Ja mogę poczekać nawet do lutego na w pełni grywalną wersję PEsa.

Póki co możemy oceniać demo. Porównywanie jej do full wersji Fify 10 jest w tej chwili bez sensu.

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:40:59 »
djzib0 -> Z doświadczenia zeszłorocznego wiem, ze full będzie dopracowany i zniknie wiele rażących błędów. Poza tym linki do filmów ukazujących nowy kod dodatkowo tą pewność podbudowują.

Jeśli zaś chodzi o demo, to każdy wie jakie są minusy. Te dwa najczęściej wymieniane to gra bramkarzy i spóźniona reakcja. Tempo rozgrywki jest już kwestią kontrowersyjną. jednym pasuje innych zniechęca.

Zapewne uważasz, ze największym atutem jest grafika, a przecież to nie jest rzecz najważniejsza i tu się z Tobą zgodzę. Grafika to tylko dodatek, aczkolwiek bardzo uprzyjemniający rozgrywkę.

Wstrzymałbym się z ocenianiem jakiejkolwiek gry do wydania full wersji, ewentualnych łatek. Ja mogę poczekać nawet do lutego na w pełni grywalną wersję PEsa.

Póki co możemy oceniać demo. Porównywanie jej do full wersji Fify 10 jest w tej chwili bez sensu.

Nie uważam, że grafika jest najważniejsza (ale zgadzasz się ze mną, tylko coś zdanie źle skonstruowałeś).

Mogę cię również zapewnić, że jak już będzie PES i porazi mnie swoim gameplayem to nie omieszkam się do tego przyznać. Jak narazie oceniam tylko wersje demo obu gier bo nie mam możliwości zagrania w pełne wersje z wiadomych powodów.

PS. Niepotrzebnie też się ciśniemy bo nie po to jest forum, żeby sobie ubliżać czy się obrażać (patrz "chłopczyk")
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:05:33 »
Daj na zgodę brachu.  :)  Sorki za adrenalinkę.

W tym "niezrozumiałym" zdaniu chodziło mi o to, że wypisujący plusy gry (prawie) zawsze wymieniają wśród nich grafikę. Podejrzewam, ze Tobie też się podoba. A skoro nie jest to jedynie przyjemny dodatek - mniej lub bardziej istotny - nie jest w stanie zamaskować błędów gameplaya, który dla wysokiej grywalności jest jak najbardziej niezbędnym składnikiem.

Ja polubiłem to demo, podoba mi się, o czym już pisałem wcześniej, kilka aspektów gameplaya, które są dla mnie oczekiwanymi od dawna zmianami. Po kilku dniach łupania w demo pes2010, odpaliłem sobie pes 2009. Wnioski? Grafika słaba, animacje takie sobie, tempo szybsze. Co najważniejsze gra się płynniej, dynamiczniej, jest więcej swobody. Powiem tak: Jakby PES 2010 full miał tak przyjemny gameplay jak PES 2009, to byłbym zadowolony. Jeśli jedynie poprawia czas reakcji, bramkarzy i podania na dobieg (zwłaszcza górą) to też będzie okej.

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 19:19:04 wysłana przez GuezmirvonGuzoff »

Offline RAFIK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:06:09 »
Serkowski wszystko jest ok. Graj w fife jeżeli lubisz. Sam w nia grałem w 98 roku w World Cupa który dzielił i rządził tak jak FIFA 98 Road to World Cup która uwielbiałem. Problem jednak w tym, że wielu fanów FIFY krytykuje PESa wychwalając FIFE pod niebiosa, nawet jeśli wiedzą i widzą, że PES jest dużo bardziej realistyczną grą po porażce z dwóch poprzednich lat. Jak wchodze na jakąs stronę i czytam ,że PES to dno FIFA rządzi bez żadnych argumentów, bo takie dziecko FIFA zwyczajnie ich nie ma, które by pokazały, że faktycznie jego FIFA bije PESA to człowieka krew zalewa z całym szacunkiem do tego, że EA się co roku stara ulepszać swój produkt.

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:13:11 »
RAFIK grałeś w konsolową FIFĘ choć raz??
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline RAFIK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:20:31 »
Rozegrałem w konsolowa FIFE 10 ponad 30 meczy i jak pisałem wcześniej brakuje mi tego czegoś co ma PES. Tego realizmu, zachowań piłkarzy, fizyki piłki itp. Nie twierdzę, że FIFA to dno bo tak nie jest każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jednak ja nie potrafiłem znaleźć tej przyjemności jaką czerpałem grając w najnowszego PES 2010 na najnowszym kodzie. Taka jest moja ocena. W 10 stopniowej skali FIFA dostaje u mnie 6/10 pomimo, że starałem się grać w nią z jak najbardziej pozytywnym nastawieniem, tak jak kiedyś grałem w FIFE 98, FIFE R.T.W.C 98 i w W.C. 98 a potem kończąc przygodę z fifą w roku 99.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:26:16 »
Rozegrałem w konsolowa FIFE 10 ponad 30 meczy i jak pisałem wcześniej brakuje mi tego czegoś co ma PES. Tego realizmu, zachowań piłkarzy, fizyki piłki itp. Nie twierdzę, że FIFA to dno bo tak nie jest każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jednak ja nie potrafiłem znaleźć tej przyjemności jaką czerpałem grając w najnowszego PES 2010 na najnowszym kodzie. Taka jest moja ocena. W 10 stopniowej skali FIFA dostaje u mnie 6/10 pomimo, że starałem się grać w nią z jak najbardziej pozytywnym nastawieniem, tak jak kiedyś grałem w FIFE 98, FIFE R.T.W.C 98 i w W.C. 98 a potem kończąc przygodę z fifą w roku 99.

a skąd masz wersje pes-a z najnowszym kodem
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:27:18 »
Pewnie "grał" na filmikach .


Offline RAFIK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:32:20 »
Wystarczy ściągnąć demo Winning Eleven 2010 wcześniej wybierając kraj Japonia mądralo.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:35:58 »
Wystarczy ściągnąć demo Winning Eleven 2010 wcześniej wybierając kraj Japonia mądralo.

możesz dać link??
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:44:44 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=faded0b191006a17290f503126b3279b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gameplay Winning Eleven 2010.  Żwawiej pykają.

Demo ponoć już jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 19:48:43 wysłana przez GuezmirvonGuzoff »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 25, 2009, 19:44:44 »