Autor Wątek: Wasze wrażenia z dema PES 2010  (Przeczytany 66447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 08, 2009, 10:37:45 »
Panowie czy mozemy po 3 miesiacach w koncu skonczyc te walki ? :P Kazdy bedzie gral w co bedzie chcial. Mnie demo PES'a mocno rozczarowalo, ale jezeli pelna wersja bedzie wygladala tak jak tutaj (NORMALNY CZAS REAKCJI I PLYNNE ANIMACJE !!) :


Pierwsza polowa:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

Druga połowa:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

Gosciu pisze w komentarzu ze to juz jest REVIEW CODE, czyli czegos takiego nalezy sie spodziewac niedlugo :).

to chyba trzeba bedzie wydluzyc dobe o kilka godzin :D i w koncu po 2 chudych latach bedzie swietna alternatywa dla fify. Dzisiaj na PlayStation Network ma byc dostepne wieczorem nowe demo PES'a z wersja online. Sciagne i zobacze jak ma sie plynnosc gry kilka dni przed wydaniem :)

« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 10:48:16 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline proplayer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2009r.
  • ...Train Hard Win Easy...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 08, 2009, 10:38:04 »
ototototototoooo chlopaczyna z gks czeladz dobre rady daje,yyy - dziekuje koleszko skorzystam bo ja zamulony jestem......<załamka>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 08, 2009, 10:52:09 »
Pes przypomina realistyczny footbol hehe , wyłącz komputer na kilka dni i idź na mecz lub obczaj coś w tv bo już chyba za dużo komputera kolego ...

Pozdrawiam

Raz królową piłki nożnej jest PES, a raz PES nie przypomina realistycznej piłki?  ::)


Cytuj
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

No... Wygląda to zachęcająco.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 08, 2009, 11:55:37 »
Te nowe filmiki faktycznie prezentują się o niebo lepiej niż to co zaprezentowało nam demo. Naprawdę dziwne jest postępowanie KONAMI, które daje niedopracowany kod, który ma niby zachęcić do kupna. Ale cóż to Japońce i może oni mają swoją wizję marketingu :). Na pewno na filmikach widać, że akcje są płynniejsze i czas reakcji zapewne jest poprawiony. Widać mniej głupich strat spowodowanych błędami gry itp. Bramkarzy ciężko ocenić jednym filmikiem ale widać, że za wiele przy nich również nie majstrowali. Najbardziej wkurza to, że mocne strzały parują na środek pola karnego zamiast za boisko. Casillas również odwrócił się od piłki przy drugiej bramce.
Mało widoczne jest to sterowanie 360o, w FIFIE  jest ono widoczne przy każdym najmniejszych ruchu czy to przyjęcie czy bieg. Tutaj nadal ma się wrażenie, że biega się głównie w 8 kierunkach.

A chyba najbardziej irytujące w tej grze od 2008 są odgłosy. Dźwięk uderzenia piłki brzmi jakby ktoś worek ziemniaków rzucał o ziemię a gwizdek brzmi jak jakaś zabawka z odpustu albo z lizaka.

Poczekam na pełną wersję PES-a i zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. W tym roku zapewne i tak zostanę jeszcze przy konsolowej FIFIE ale za rok myślę, że walka o tron będzie jeszcze bardziej zażarta.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 12:36:36 wysłana przez djzib0 »
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 08, 2009, 13:39:06 »
Czy tu jest poprawiny czas reakcji ??? jak to oceniacie po filmiku przeceż niewidać kiedy koleś naciska klawisz ???
360 to jest jak się biega bez piłki a z piłką jest tak jak było w 2009 i 2008 czyli 16 kierunków.

PES zielony w sprawach 360 jak oliwka ;D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 08, 2009, 13:56:03 »
Czy tu jest poprawiny czas reakcji ??? jak to oceniacie po filmiku przeceż niewidać kiedy koleś naciska klawisz ???
360 to jest jak się biega bez piłki a z piłką jest tak jak było w 2009 i 2008 czyli 16 kierunków.

PES zielony w sprawach 360 jak oliwka ;D

Nie musze wiedziec kiedy naciska przycisk podania :p wystarczy widok ze zawodnicy sa w stanie przyjac i odegrac pilke (nie mowie o zagraniu z pierwszej) w przeciagu sekundy :P a nie 2 s jak to bylo w demie.

A 360 w czasie sprintu faktycznie srednio widac.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 08, 2009, 14:31:12 »
ototototototoooo chlopaczyna z gks czeladz dobre rady daje,yyy - dziekuje koleszko skorzystam bo ja zamulony jestem......<załamka>


CKS a nie GKS  , nie ma sensu dalsza rozmowa ..

Pozdrawiam

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 08, 2009, 14:39:16 »
Panowie czy mozemy po 3 miesiacach w koncu skonczyc te walki ? :P Kazdy bedzie gral w co bedzie chcial. Mnie demo PES'a mocno rozczarowalo, ale jezeli pelna wersja bedzie wygladala tak jak tutaj (NORMALNY CZAS REAKCJI I PLYNNE ANIMACJE !!) :


Pierwsza polowa:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

Druga połowa:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93a426c4ddc6c67adfb5f814132967cd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

Gosciu pisze w komentarzu ze to juz jest REVIEW CODE, czyli czegos takiego nalezy sie spodziewac niedlugo :).




to chyba trzeba bedzie wydluzyc dobe o kilka godzin :D i w koncu po 2 chudych latach bedzie swietna alternatywa dla fify. Dzisiaj na PlayStation Network ma byc dostepne wieczorem nowe demo PES'a z wersja online. Sciagne i zobacze jak ma sie plynnosc gry kilka dni przed wydaniem :)




Nie chcę się z nikim sprzeczać co jest lepsze czy pes czy fifa ( konsolowa) jedni grają w to drudzy w to , ja wybieram fifke , jeżeli linki które podałeś są z finalnej wersji gry to już nawet nie mam najmniejszego złudzenia w co będę grał , jak dla mnie to Fifka jest lepszą grą , ale też szanuję fanów pes-a bo sam nim jestem ( do tej pory gram na sieci w pes6 ) .....

Pozdrawiam

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 08, 2009, 14:48:19 »

Nie chcę się z nikim sprzeczać co jest lepsze czy pes czy fifa ( konsolowa) jedni grają w to drudzy w to , ja wybieram fifke , jeżeli linki które podałeś są z finalnej wersji gry to już nawet nie mam najmniejszego złudzenia w co będę grał , jak dla mnie to Fifka jest lepszą grą , ale też szanuję fanów pes-a bo sam nim jestem ( do tej pory gram na sieci w pes6 ) .....

Pozdrawiam

Ja od tygodnia juz męcze fife i to w nią bede gral w lidze, ale mialem przez ostatnie miesiace czasami ochote pograc w PES'a, ale 2009 mnie odrzucal, a w 6-tke czasami gralem tylko z kumplem ktory gra na klawie.

Szanuje decyzje osob ktore np posiadaja konsole a nadal wola PES'a. Jezeli odpowiada im gameplay z pes'a to w niego beda grac. Ale smiesza mnie wypowiedzi ze "fifa jest nadal ta sama fifa bez grywalnosci".
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 08, 2009, 14:50:55 »
Nie musze wiedziec kiedy naciska przycisk podania :p wystarczy widok ze zawodnicy sa w stanie przyjac i odegrac pilke (nie mowie o zagraniu z pierwszej) w przeciagu sekundy :P a nie 2 s jak to bylo w demie.

A 360 w czasie sprintu faktycznie srednio widac.

aha no tez prawda. dzieki ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

szpilek666

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 09, 2009, 21:04:57 »
Porównywać FIFĘ z PESem to tak jak gówno do twarogu. Inna półka. Pes jest wymagający, grywalny, a przede wszystkim, możesz usiąść 10 miesięcy po premierze gry i powiedzieć: O ku*wa!? A więc to tak!? Ale wypas, to się nigdy nie nudzi.

Offline revan001

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.04.2009r.
  • Visca el Barca!!!
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 09, 2009, 21:06:22 »
Demo Pes10 jest super. nawet na minimalnych zrobiło na mnie bardzo wielkie wrażenie. No i te menu xD
achh!!! ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #452 dnia: Październik 10, 2009, 16:08:28 »
no menu mi też się bardzo podoba :D

Offline Nefarel

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #453 dnia: Październik 13, 2009, 22:39:39 »
Mi się tylko grafika podoba. Źle działających rzeczy, bugów jest mnóśtwo. Ta gra to bubel nie warto kupować czegoś co jest tak niedopracowane.

Minusy:
-usunięcie możliwości dowolnej modyfikacji liczby piłkarzy w murze
-spowolniona reakcja piłkarzy
-nie można skutecznie dryblować i grać z pierwszej piłki, chociaż może to wynika z ^
-komputer oszukuje z szybkością zawodników (jak co roku)
-podania nie lecą tam gdzie chce, wskazuje strzałkami (zwłaszcza bramkarze), to samo ze strzałami(rzadko)
-podania z "w" są za słabe
-nie ma paska siły podań po ziemi
-zawodnicy przenikają przez siebie i piłkę, kopią futbolówke nie dotykając jej
-czasami piłkarze sami podają lub wykopują piłkę tak jakbym nie mógł sam tego zrobić
-bramkarze tu chyba nie ma co komentować
-animacja biegu - roboty
-animacja strzału z główki/szczupaka zamiast woleja
-rzuty karne ta kamera to porażka
-w menusach trzeba 4-5 razy klikać, żeby zmienić jakąś kartę lub przesunąć suwaki
Plusy:
-grafika
-fizyka piłki
-możliwości taktyczne
-każdy mecz jest inny, może cię coś zaskoczyć

EDIT: Tak żeby nie było, że nie uzasadniam.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 23:26:37 wysłana przez Nefarel »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #454 dnia: Październik 13, 2009, 22:48:10 »
Mi się tylko grafika podoba. Źle działających rzeczy, bugów jest mnóśtwo. Ta gra to bubel nie warto kupować czegoś co jest tak niedopracowane.

idź sobie w fife pograj dzieciaku >:(

Offline Nefarel

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #455 dnia: Październik 13, 2009, 23:03:47 »
idź sobie w fife pograj dzieciaku >:(
a ty idz sobie pograj w pokemony chłopcze

Offline EndrYu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.08.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #456 dnia: Październik 13, 2009, 23:06:10 »
dla mnie to Ty jesteś baranem! i tyle ;)

szczupak zamiast woleja --> lol jak ty cisniesz jak w fifie ciagle klawisz strzału zanim pilka doleci to ja sie nie dziwie....

Offline Nefarel

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #457 dnia: Październik 13, 2009, 23:14:30 »
dla mnie to Ty jesteś baranem! i tyle ;)

szczupak zamiast woleja --> lol jak ty cisniesz jak w fifie ciagle klawisz strzału zanim pilka doleci to ja sie nie dziwie....
Po pierwsze nie cisne klawiszu strzału tylko naciskam. Po drugie to chyba logiczne, że naciskam zanim piłka doleci jak chce żeby uderzył z woleja. A i nie gram w fife, nie wiem z kąd się to wzięło, że każdy kto krytykuje pes'a musi grać w fifę.

Offline maniak_95

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Grudziądz
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #458 dnia: Październik 13, 2009, 23:55:08 »
powiem tak :
dla mnie i tak pes jest krolem ale jak dzis zobaczylem u kolegi fife (na najwyzszych, ja mam slabego kompa wiec mi chula na najnizszych) to sie zesralem i stwierdzilem ze fifa goni ; /
a w pesie denerwuje mnie to ze strasznie pilka odskakuje i ze jak np gram na profesional to moge zremisowac 0 : 0 robiac akcje i walczac a przeciwnik nie odda czasem nawet strzalu|| to az nudne ; /

Offline mate1212

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.07.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #459 dnia: Październik 14, 2009, 00:42:02 »
Mi się tylko grafika podoba. Źle działających rzeczy, bugów jest mnóśtwo. Ta gra to bubel nie warto kupować czegoś co jest tak niedopracowane.

Minusy:
-usunięcie możliwości dowolnej modyfikacji liczby piłkarzy w murze
-spowolniona reakcja piłkarzy
-nie można skutecznie dryblować i grać z pierwszej piłki, chociaż może to wynika z ^
-komputer oszukuje z szybkością zawodników (jak co roku)
-podania nie lecą tam gdzie chce, wskazuje strzałkami (zwłaszcza bramkarze), to samo ze strzałami(rzadko)
-podania z "w" są za słabe
-nie ma paska siły podań po ziemi
-zawodnicy przenikają przez siebie i piłkę, kopią futbolówke nie dotykając jej
-czasami piłkarze sami podają lub wykopują piłkę tak jakbym nie mógł sam tego zrobić
-bramkarze tu chyba nie ma co komentować
-animacja biegu - roboty
-animacja strzału z główki/szczupaka zamiast woleja
-rzuty karne ta kamera to porażka
-w menusach trzeba 4-5 razy klikać, żeby zmienić jakąś kartę lub przesunąć suwaki
Plusy:
-grafika
-fizyka piłki
-możliwości taktyczne
-każdy mecz jest inny, może cię coś zaskoczyć

EDIT: Tak żeby nie było, że nie uzasadniam.

Zgodze sie z toba z częścią twojego tekstu: z tym murem to przekombinowali,w wersji demo rażąco widoczne był problem z odbijającą się dziwnie piłką,biegniesz a tu nagle piłka odskakuje  ;D
bramkarze to porażka,niedopracowane zachowania zawodników,kilka razy zdarzyło mi się ze biegne zawodnikiem a on nagle wslizg robi-i karny z niczego choć nawet nie wcisnąłem kółka  >:(

Szczerze-wątpię ze to wszystko zostanie poprawione.Pewnie błędy z 10 naprawią w 11 ,a w 11 znów coś spie*rzą,w sumie to tak co roku jest...
Gram w Pesa juz bardzo długo,najpierw iss 98, pozniej iss pro,iss pro 2,pro evo i itd.
Zauważyłem ze kiedyś była inna polityka Konami,patrząc na wersje 98 a na pro evo 2 było to wielki postęp,starali się wydawać produkt idealny.Jak jest teraz to sami widzimy,choćby na przykładzie trybu online z wersji 06 działał porządnie.Z roku na rok coraz gorzej,coś naprawią coś zepsują i tak w kólko.W tym roku zakupilem PS3 i mam nadzieje ze tryb online w PES 10 bedzie dzialal poprawnie,choć w to wątpie. Tak Panie Takat([cenzura]) , liczy się tylko kasa...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #459 dnia: Październik 14, 2009, 00:42:02 »