Autor Wątek: Analog czy strzałki ?  (Przeczytany 8390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blink4Arsenal

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2008r.
Odp: Analog czy strzałki ?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2009, 16:49:31 »
Co do jego jakości..hmm kiedyś kupiłem 5 lat temu joystick za 15zł w markecie firmy media-tech i działa do dziś, więc z tym może być chyba równie tak samo? :) Chodzi mi też o to, czy będzie się nim grało gorzej niż firmowym od ps2?

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Analog czy strzałki ?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2009, 19:19:08 »
Co do jego jakości..hmm kiedyś kupiłem 5 lat temu joystick za 15zł w markecie firmy media-tech i działa do dziś, więc z tym może być chyba równie tak samo? :) Chodzi mi też o to, czy będzie się nim grało gorzej niż firmowym od ps2?
ja kupiłem takiego samego jak ty tylko 2 w 1 (połączone, jedno wejście USB), no i ten drugi szybko się zepsuł bo łączący kabel był za długi no i często spadał na ziemię :D, a ten pierwszy działa dalej bardzo dobrze tylko jedna strzałka trochę się popsuła (wciskam w górę to jest tak jakby GÓRA + PRAWO), ale jednak sam zdecyduj :)

a co do jakości to pad od SONY jest lepszy, w tym nawet fajnie chodzą analogi, ale wszystkie inne przyciski są strasznie twarde ;D
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Analog czy strzałki ?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2009, 19:19:08 »