Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

Problem ze sterowaniem w czasie meczu

(1/2) > >>

qbaboss:
Witam! mam maly probelm nie wiem czy tylko tak sie u mnie dzieje czy juz ten problem jest w demo pesa od poczatku... wiec tak gdy biegne(popierdzielam xD) messim prosto wzdluz lini bocznej to potem on sie zacina i biegnie do konca i ja na to nie amm zadnego wplywu :))) wie ktos moze czy mozna jakos to ze tak powiem naprawic ? :) z gory dzieki pozdr

darko11221:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEWitam! mam maly probelm nie wiem czy tylko tak sie u mnie dzieje czy juz ten problem jest w demo pesa od poczatku... wiec tak gdy biegne(popierdzielam xD) messim prosto wzdluz lini bocznej to potem on sie zacina i biegnie do konca i ja na to nie amm zadnego wplywu :))) wie ktos moze czy mozna jakos to ze tak powiem naprawic ? :) z gory dzieki pozdr

--- Koniec cytatu ---
Ludzie to jest football.Nie masz wpływu ponieważ piłka nie jest przyklejona do nogi zanim odzyskasz kontrolę nad piłkarzem musisz przyjąć piłkę  :o

qbaboss:
przeczytaj jescze raz co napisalem... bo widze ze chyba nie zrozumiales za bardzo tego co napisalem... nie rozumiesz ze jak biegne to sie messi zacina i do konca juz biegnie mimo mojej woli. wciskam klawisz w bok a on i tak rozpedzony popieprza na wprost tak jakby sie zacial...

Waco WPP:
Jak tak miałem jak jechałem bez DirectX'a  ;D
Zaktualizuj albo zainstaluj i powinno być OK.

qbaboss:
no ja wlasnie posiadam direct 9.0c a on chyba jest odpowiedni...; /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej