Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

ProEvolutio Demo Patch by McLeo

<< < (2/5) > >>

Gozda:
Po 1 dajcie inny link, a po 2 czy tylko menu jest po (chyba) włosku, czy cała gra. Lepiej by było jakby była po angielsku.

rede:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

pesmaniac:
może twarze nie najlepsze ale jednak pobiorę i sprawdzę :P

lukas01:
Słabe trochę np.: Evra na lewej obronie ma overall 69. Nie ma też wszystkich zawodników.

mrowa196:
Link z uploading działa, bo z mediafire jak ściągnąłem to nie działało. Raczej tego nie pobierajcie, moim zdaniem to jest gówno. Real ma 5 rezerwowych chyba, a nie 12 jak jest na prawdę. Ashley Cole jest w Barcelonie co zapewne jest spowodowane tym że Chelsea jest zrobiona za reprezentacje Francji a co za tym idzie Cole zastępuje Abidala także w Barcelonie, Ronaldo jest lewonożny, a Raul prawonożny, numerki są z kosmosu, bo np. Raul ma 9, a Benzema 7 i tak jest z wszystkimi. Ogólnie drużyny są, ale wykonane do dupy. Wiem że do żadnych z tych rzeczy nie ma edytora, ale jak już coś robić to porządnie i poczekać lepiej na edytor, a nie wystawiać coś w stylu lewonożnego Ronaldo i Cole'a w Barcie, czego można się było spodziewać że jak w reprezentacji i w klubie jest ten sam piłkarz, to jeśli się go zastąpi w reprezentacji to podmieni się on również w klubie.

PS. Zapomniałem dodać że Ronaldo na skrzydle ma aż 79...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej