Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

REAL MADRID PATCH FOR PES 2010 DEMO v.1 by MaticSergio - pobierz!

<< < (8/17) > >>

mandi94:
nie umiem tego wgrac jakies to posrane jak mam znalesc jakis plik dt0c jak ja mam tylko takie pliki PES demo 2010,Settings,img i jak otwieram img to tam sa jakies pliki jak próbuje otworzyc plik z nazwa jaka podałes to nic sie nie dzieje naczy otwiera sie ale nic w nim nie ma co mam zrobic ??

Arek1974:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEnie umiem tego wgrac jakies to posrane jak mam znalesc jakis plik dt0c jak ja mam tylko takie pliki PES demo 2010,Settings,img i jak otwieram img to tam sa jakies pliki jak próbuje otworzyc plik z nazwa jaka podałes to nic sie nie dzieje naczy otwiera sie ale nic w nim nie ma co mam zrobic ??

--- Koniec cytatu ---
Musisz otworzyć dt0c (z folderu img) programe GGS lub AFSExplorer, wtedy podmieniasz te pliki tak, jak napisano powyyżej.

mandi94:
nie wiem kurw.... nie moge tego rozpakowac nawet tym je.... programem !!! otworzyłem to tym zasranym programem i tam jest mnóstwo plików i zaden nie nazywa sie tak jak te pliki które mam wiekszosc jest jakimis Chnskimi literami napisana a druga połowa czerwonym napisaem Null file ! o co chodzi?;/

MaticSergio:
Nieumiecie otworzyc ggs potem dany glder z img i szukasz danych unnamedów i wklejasz je za te ktore trza podmienic i tyle

mandi94:
tylko mistrzu przez gds wogóle mi sie nie chce otworzyc tylko przez AFSExplorer i to tez jakos chujowo bo nie ma tam tych lików o których mówisz sa same pliki z napisami po japonsku!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej