Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

PES Total European Football Mod

<< < (6/13) > >>

sharqu:
to jest kompatybilne z tym patchem? bo jak zmienialem w ggs buty to gdy wlaczylem przez exe patcha to nie podmienilo :/

Najlepszy patch jak narazie :D

Maverick:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEpewnie chodzi ci o ten program: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

odpalasz ggs lub afsexpolorer i z pliku dt04.bin exportujesz (np. na pulpit) plik unnamed_04.bin i unnamed_11.bin
uruchamiasz ten program, klikasz File --> Open, wybierasz plik unnamed_04.bin i klikasz otwórz, następnie pojawi ci się kolejne okienko i w nim wybierasz plik unnamed_11.bin, po załadowaniu klikasz taki duży przycisk Load, gdy ci się załaduje pod tym przyciskiem masz listę drużyn, wybierasz np. Real i szukasz Ronaldo, po prawej stronie zmieniasz statystyki, imię, wzrost, nogę itd. następnie klikasz Appyly Abilities, Appyly Cenges i Save.
Odpalasz ggs lub afsexplorer otwierasz plik dt04.bin i importujesz do niego pliki unnamed_04.bin i unnamed_11.bin


--- Koniec cytatu ---

Strasznie mnie irytuje, to że Ryan Giggs, w tym paczu jest prawonożny, wiec postanowiłem postepować zgodnie z twoją instrukcją... Jednak nastapiły pewne komplikacje... Gdy wczytuje plik unnamed_11.bin to wyskakuje mi nie baza danych, z Patcha... tylko oryginalna z Dema...

Ma któs jakiś pomysł jak to rozwiązać? A poki co nie pozostaje nic innego jak mierzyć się z innymi drużynami bez pomocy Giggs`a... (który w ostatnich meczach United, naprawde pokazuje wysoką forme) 

furtak123:
ja mam arbolee w realu i w liverpoolu ???

sharqu:
@up ja tez xd
zeby ci sie otworzylo to z patcha to msisz otworzyc plik eu04 bodajze ;P

misiek469:
ej jak nazywała sie taka gra co była przepiękna animacja sitaki :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej