Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 368596 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #400 dnia: Maj 11, 2010, 22:24:33 »
Patryk nie napinaj się, widzę to, a 2 bana nie chciałbyś chyba mieć. :)
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #401 dnia: Maj 11, 2010, 22:26:38 »
Raul_7, Wisła...
dla mnie skisła eMeK :)
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #402 dnia: Maj 11, 2010, 22:27:02 »
Patryk nie napinaj się, widzę to, a 2 bana nie chciałbyś chyba mieć. :)
haha jeśli jego teksty nazywasz napinaniem to poczytaj te trochę wyżej..

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #403 dnia: Maj 11, 2010, 22:27:54 »
Te też widzę :)
Już niektóre kasowane były (w tym napinającego się wiadomo kogo :))...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline adam24

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.03.2010r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #404 dnia: Maj 11, 2010, 22:28:13 »
Raul_7
Spadaj na forum Lecha bo tam jest twoje miejsce!
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2010, 22:29:56 wysłana przez adam24 »

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #405 dnia: Maj 11, 2010, 22:29:40 »
no to wara od naszego forum wiślacy biedacy  :'( patryk'95 i reszta napinaczy!
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #406 dnia: Maj 11, 2010, 22:32:05 »
Spoko, trochę mnie poniosło
tylko że wszystko zaczęło się od Raula_7 bo tak to rozmowa była spokojna, nikt na nikogo nie najeżdżał a tutaj przychodzi taki koleś i zaczyna.
Czy jak Lech przegrywał to ja wam się wp*erdalałem w wątek i pisałem JEEST !! WISŁA MISTRZEM ! ? Cesc_Fabregas mi wypominasz wiek to sobie popatrz na kolegę po szalu i oceń ile on ma lat. Ja rozumiem że się niemiłosiernie cieszycie bo to pierwsze mistrzostwo od prawie 20 lat ale
takie zachowanie to czysta prowokacja ! Ciesz się w swoim wątku i nikt ci nic nie powie.
Skończmy już to

PS. Raul_7 Dla mojej przyjemności możesz mówić i Wisła K***a  dla mnie i dla wielu zawsze pozostaniecie Amicą ale zachowam to dla siebie   
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2010, 22:34:18 wysłana przez patryk'95 »

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #407 dnia: Maj 11, 2010, 22:34:15 »
Nie wypominam ci wieku, tylko patrząc na twoje wypowiedzi i wiek to trochę niepoważne było :P Można mieć 15 lat i być inteligentym :]
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #408 dnia: Maj 11, 2010, 22:35:56 »
Nie wypominam ci wieku, tylko patrząc na twoje wypowiedzi i wiek to trochę niepoważne było :P Można mieć 15 lat i być inteligentym :]
Sorry, mówiłem poniosło mnie
 

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #409 dnia: Maj 11, 2010, 22:41:31 »
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:0
Wszystko od was zależało
Gdybyście wygrali to nie musielibyście się zniżać do takiego poziomu aby kibicować największemu wrogowi
 
patryk'95 oto twój cytat z 08.05.2010 z wątku o LECHU POZNAŃ !

odpowiadam Ci teraz koleszko młody w twoim wątku myśle ,że poraz ostatni jeśli zamilczysz...

nie kibicujemy największemu wrogowi!!!!!!!!!

liczymy na siebie LECH !!!!!!!!!!!!

i naszych przyjaciół CRACOVIA !!!!!!!!!!!!!!!

mysłe że to wczystko na twój temat patryk'95 i temat dzisiejszej kolejki !

a jeśli coś jeszcze to zapraszam do dalszej konwersacji ,która prowadzi tylko w jednum kierunku !!!!!!!!

mistrzostwo dla LECH'a !!!!!!!!!!!!

wiem że to Cię boli ale zamilcz prosze wstydu oszczędz !

P.S.



DZiĘkUjEmY!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2010, 22:47:12 wysłana przez RAUL_7 »
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #410 dnia: Maj 11, 2010, 22:48:24 »
WTF ?
No dobra, koniec już

Już tylko dla Wiślaków

W 29. kolejce doszło do solidnych zmian na czele tabeli. Po remisie Wisły liderem jest Lech. Tyle tylko, że wyniki meczów Cracovia - Wisła oraz Ruch - Lech zostały wypaczone przez sędziów.

1. Bramka strzelona przez Głowackiego w meczu z Cracovią została zdobyta prawidłowo.

2. Przy stanie 1-1 Sobiech faulowany był przez Bosackiego w polu karnym. Należała się "jedenastka" dla "Niebieskich" i czerwona kartka dla piłkarza Lecha.

3. Przed golem na 2-1 dla Lecha Arboleda sfaulował atakującego bramkę poznaniaków Piecha. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia zawodnika z Poznania, a zaraz potem Lech objął prowadzenie.

Mecz Cracovia - Wisła prowadził Dawid Piasecki ze Słupska. Mecz w Chorzowie gwizdał Paweł Gil z Lublina.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #411 dnia: Maj 12, 2010, 00:18:26 »
Eh z taką craksa wisła powinna pojechać 5-0 a nie teraz płakać na sędziego

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #412 dnia: Maj 12, 2010, 06:44:32 »
Eh z taką craksa wisła powinna pojechać 5-0 a nie teraz płakać na sędziego

czlowieku ogladales wogole mecz sedzia dawal wislakom kartki za glupstwa a zydom nie dal ani jednej.widziales po jakim faulu byl wolny po ktorym padla bramka.

i niech nikt nie mowi ze w polskim futbolu nie ma juz korupcji
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #413 dnia: Maj 12, 2010, 08:51:10 »
Mistrzem ma zostać drużyna która nie umie wygrać z drużyną z dołu tabeli ? Jopa też przekupili ? Lata mi to czy to Lech czy Wisła zostanie mistrzem ale z taką grą to odpadną z mistrzem Kazdzikistanu !!! Co do sędziów to jacy piłkarze tacy sędziowie , Wisła 2 bramki strzeliła Piastowi ze spalonego i wtedy nic nie mówiłeś ? Mogli wygrać swoje wcześniejsze mecze i byli by spokojni a nie liczyć na ostatnią kolejkę , teraz tylko pozostaje ci wiara w cud że lech zremisuje lub przegra z zagłebiem a wisła pojedzie z Onyszką ;)



 Wisła Kraków 0:1 Korona Kielce
 
 Wisła Kraków 0:1 Arka Gdynia


Też kupione ?:)  :D :D :D

A pamiętasz jaki był wynik 14 kolejki ?

Wisła - Cracovia 0-1 :)





« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 08:53:34 wysłana przez serkowski »

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #414 dnia: Maj 12, 2010, 09:57:15 »
No tak jedni wypominają Lechowi iż to Amica,drudzy piszą powinniście z Żydami pojechać na maksa,ale idąc w tym wątku dalej nie obrażając prawdziwych kibiców Wisły ,to chcę się zapytać ile lat to Wisełka,była GWARDYJSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE wspierane kasą milicyjną ?????.

Ps.Ja mam serce Pasiaste byłem i pozostanę wierny Cracovii,ale mam wielu znajomych co są wierni Wiśle i wczoraj razem przy piwku oglądaliśmy derby,i nikt nikogo nie wyzywał,nie poniżał,lecz po meczu dyskutowaliśmy dogryzaliśmy sobie ale to było wszystko na POZIOMIE !!!!

Wisła przegrała majstra na swoje życzenie,przegrana z Koroną ,Arką ,Cracovią ,a teraz będziecie snuć jakieś domysły pomagali Lechowi
totalna bzdura,TO JEST TYLKO PIŁKA I TAKI JEJ UROK !!!, gdyby Wisła grała równo przez cały sezon to już od kilku spotkań by miała majstra,tak się nie stało i jest wicemistrzem,tak to prawda iż dla was to porażka,ale TAKA JEST PIŁKA czym się szybciej z tym pogodzicie,tym mniej będziecie się ośmieszać !!


Patryk95 Tobie i pozostałym kibicom Wisły jako kibic Cracovii gratuluję wicemistrza !!!

 
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 10:12:01 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #415 dnia: Maj 12, 2010, 10:44:59 »
W jaki sposób Jop zrobił to przypadkowo ? Dla mnie to nie pojęte , chyba że ma mega talent ;)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=30897e450f516f9108eeed502c4813ce&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=30897e450f516f9108eeed502c4813ce&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

A tą brameczkę pamiętacie ?

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=30897e450f516f9108eeed502c4813ce&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=30897e450f516f9108eeed502c4813ce&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 10:57:25 wysłana przez serkowski »

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #416 dnia: Maj 12, 2010, 11:04:52 »
hmm ok
Serkowski: Ja nie mówię że KUPIONE tylko sam popatrz np. na takie drobnostki: W Komisji Ligi zasiada bodajże 6 czy 7 prawników z Warszawy i jeden przedstawiciel WIARY LECHA. Przed meczem z Legią, w środę Ruch grał z Pogonią w PP a żeby Lech mógł zagrać po Wiśle, Legii i Ruchu to kazali im grać w PIĄTEK ! Jakieś kartki bez sensowne Lechowi komisja Ligi odpuszczała odrazu po meczu, Wiśle i ogólnie innym klubom ot pod koniec nawet sie nie chciało odwoływać bo wiedzieli że nic z tego nie będzie. Kary finansowe, Lech chyba nie otrzymał żadnej za nic a przynajmniej sobie nie przypominam.
Wisła od tamtego sezonu z piłkarzami śpiewała: LIDERA MAMY ZA CH GO NIE ODDAMY a dopiero po meczu z Lechem zostaliśmy o to ukarani kwotą uwaga; 10,000zł ! Przy czym Zagłębie Lubin po całkowitej demolce na stadionie i pobiciu PREZESA Sląska dostało 40,000zł. Napisane jest również że się czymś obrzucali, tego dokładnie nie można potwierdzić ale czytam fora Wisły i podobno nic takiego nie miało miejsca, wiadomość wyssana z palca.
Ja nie mówię że Lech przez to zdobył mistrzostwo tylko takie są fakty, że tak jak kiedyś za Legią, Komisja Ligi teraz ewidentnie była za Lechem (skoro mają kibica Lecha jako członka to co sie dziwić)

Tak wiem że Wisła w tym roku, to najsłabsza Wisła możliwe od wejścia Tele-foniki (To ósme miejsce nie wliczam) ale Lech wcale lepszy nie był, skoro mieliśmy tyle sytuacji aby zostać mistrzem i je zmarnowaliśmy i to w 94 minucie po SAMOBÓJU no to bardzo to boli.
PS. Co to Każdzykistan ? Tadżykistan z Kazachstanem się połączył ? ;)

GACEK300
Wiesz cokolwiek o historii Wisły czy to co przeczytasz na forum Cracovii od takich geniuszy jak np. RoMAN ? ;)
A wiesz ile Wisła przez ten czas MP zdobyła ? 2 Mistrzostwa przez 30 lat. Więc to było chyba bardziej na zasadzie Iti w Legii niż tworzenie jakiegoś wielkiego klubu przez ZOMO. Ale to tylko mój domysł.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 11:06:57 wysłana przez patryk'95 »

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #417 dnia: Maj 12, 2010, 11:17:01 »
No może coś w tym jest ale szczerze wątpię .... w żadnym innym kraju nie snuję się takich domysłów po końcówkach sezonu jak u nas , mistrz ma udowodnić że zasługuję na mistrza swoją grą a nie gadaniu o zmowie przeciwko niemu :( Co do Każdzykistanu to jest Fake na miarę naszych kopaczy :) Pozdrawiam

Ps. Cracovia w II połowie nie oddała celnego strzału na bramkę Wisły  :P Jak ja kocham tą ligę !!!
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 11:30:27 wysłana przez serkowski »

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #418 dnia: Maj 12, 2010, 11:30:46 »
Patryk95 ja tylko  zwracam uwagę na formułę wypowiadania się w stylu Lech to Arka czyli wiadomo to i tamto,z Żydkami to powinniście pojechać,a Wisełka jako GTS przez 30 lat,to nie tylko sekcja piłki nożnej,wspieranie z kasy Państwa,wiele można zdziałać zbudować jak się ma takie wsparcie !!!
WKS LEGIA i GTS WISŁA,które rządziły na arenie sportowej dzięki swoim poplecznikom !!! I to wszyscy wiedzą,tak było w tamtych czasach !!!
Ale to tylko przypomnienie tym,którzy wypominają przeszłość innym kibicom,zapominając lub nie znając przeszłości klubów którym kibicują.

Ps.To jest proste jak budowa cepa !!!
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #419 dnia: Maj 12, 2010, 11:47:03 »
Wojtkowiak dostaje czerwona kartke w meczu Belchatowem, Lech odwoluje sie od tej decyzji. Jednak Wojtkowiak zostaje zawieszony na dwa mecze. Mecz Odra - Wisla. Marcelo dostaje kartke, ktora oznacza pauze w nastepnej kolejce w Chorzowie. Krakowianie odwoluja sie i w konsekwencji Marcelo gra z Ruchem. Teraz co do tego, ze niby Lechowi zalezy na tym, zeby grac po meczach Wisly, Legii i Ruchu. To zaskocze cie. Bo raz nawet bylo pismo w tej sprawie, zeby Lech rozgrywal czesciej mecze na poczatku, badz rowno z innymi rywalami do tytulu. Na to komisja sie nie zgodzila, powolujac sie na Canal +, ktory zazyczyl sobie mecze Lecha w niedziele, w najwieksza ogladalanosc, bo wedlug nich te mecze przyciagaja najwiecej widzow przed TV. Jak dla mnie to korzystniej jest rozegrac mecz na poczatku kolejki. Nie ma wtedy tej presji wyniku, ze trzeba wygrac, bo inny wygrali.
Jak widac, widzi sie tylko to, co chce sie widziec.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #419 dnia: Maj 12, 2010, 11:47:03 »