Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 597382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 09, 2010, 16:15:41 »
Dzisiejszy mecz z Hull City został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Szkoda bo chciałem zobaczyć jak Chelsea poradzi sobie bez Drogby z bardziej wymagającym rywalem oraz czy wrócili już do formy ;D

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 09, 2010, 19:33:37 »
Co do tych zadłużen to w 100 % popieram Platiniego. Powinno się skonczyc z zyceim klubow na kredyt !!!!! We Francji czy Niemczech kluby same muszą generowac zyski bo inaczej upadną, a to co się dzieje w Anglii czy Hiszpanii to przechodzi ludzkie pojęcie. Dla przykładu Borrusia Dortmund wpadła w długi kilka lat temu (około 150 mln E) i gdyby nie masowa wyprzedaz piłkarzy ten klub by upadł i nie byłoby zmiłuj sie. MU, Real, Liverpool, Arsenal mają 3 razy większe długi a ciągle stac ich na kosmiczne kontrakty i piłkarzy za 40 mln. To jest paranoja, te kluby nie powinny funkcjonowac, poniewaz co rok przynoszą straty. Czytałem ze Chelsea za ubiegły sezon (chyba nie taki słaby) zanotowała 45 mln straty, to ja się pytam co oni muszą wygrac zeby zanotowac zyski???? co?? Przez tą patologie za jakis czas za piłkarza, który kopie się po czole trzeba bedzię płacic 20 mln a tego kluby z innym lig na pewno nie stac. Teraz najważniejsze nie są osrodki treningowe, szkółki piłkarskie tylko kasa !!! Przyjdzie taki Real wezmie sobie kredyt i kupi jakiegos grajka bo kluby z Francji czy Holandii nie mają srodków by rywalizowac finansowo z nimi. Przez to przez następne 20 lat nie zobaczymy w finale drużyny z Holandii, Niemiec, a w nim będa grały w kółko MU, Barca, Chelsea, Real i Liverpool. Dobrac im sie do dupy jestem jak najbardziej za!!

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:05:24 »
Co do tych zadłużen to w 100 % popieram Platiniego. Powinno się skonczyc z zyceim klubow na kredyt !!!!! We Francji czy Niemczech kluby same muszą generowac zyski bo inaczej upadną, a to co się dzieje w Anglii czy Hiszpanii to przechodzi ludzkie pojęcie. Dla przykładu Borrusia Dortmund wpadła w długi kilka lat temu (około 150 mln E) i gdyby nie masowa wyprzedaz piłkarzy ten klub by upadł i nie byłoby zmiłuj sie. MU, Real, Liverpool, Arsenal mają 3 razy większe długi a ciągle stac ich na kosmiczne kontrakty i piłkarzy za 40 mln. To jest paranoja, te kluby nie powinny funkcjonowac, poniewaz co rok przynoszą straty. Czytałem ze Chelsea za ubiegły sezon (chyba nie taki słaby) zanotowała 45 mln straty, to ja się pytam co oni muszą wygrac zeby zanotowac zyski???? co?? Przez tą patologie za jakis czas za piłkarza, który kopie się po czole trzeba bedzię płacic 20 mln a tego kluby z innym lig na pewno nie stac. Teraz najważniejsze nie są osrodki treningowe, szkółki piłkarskie tylko kasa !!! Przyjdzie taki Real wezmie sobie kredyt i kupi jakiegos grajka bo kluby z Francji czy Holandii nie mają srodków by rywalizowac finansowo z nimi. Przez to przez następne 20 lat nie zobaczymy w finale drużyny z Holandii, Niemiec, a w nim będa grały w kółko MU, Barca, Chelsea, Real i Liverpool. Dobrac im sie do dupy jestem jak najbardziej za!!
Chociaż masz troche racji to się z tobą nie mogę zgodzić :D
Patrz iloma wychowankami grała w finale LM Barca. Popatrz również że Chelsea mimo wszystko wielkich transferów nie robi i w dodatku jest co najważniejsze stabilna finansowo ;D
Naprawde rozumiem ciebie, bo mi samemu też się takie zachowanie klubów nie podoba.
A pozatym jak dobrze pamiętam to United i Real się ktoś czepiał że mają długi i ch do LM nie dopuszczą ale to dawno chyba było już z rok temu :D
nie dostaliście jeszcze żadnej kary tylko upomnienie, a wy już płaczecie jaki ten świat jest nie sprawiedliwy
Naprawde twoje komentarze są zbędne. Potem przyjdzie jakiś fanatyk Chelsea i znowu zacznie się kłótnia. A pozatym nie płaczemy tylko denerwujemy sie że Platini czepia się The Blues a równie dobrze mógłby się uczepić np. Arsenalu czy Man Utd że mają długi.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:48:47 »
Co do tych zadłużen to w 100 % popieram Platiniego. Powinno się skonczyc z zyceim klubow na kredyt !!!!! We Francji czy Niemczech kluby same muszą generowac zyski bo inaczej upadną, a to co się dzieje w Anglii czy Hiszpanii to przechodzi ludzkie pojęcie. Dla przykładu Borrusia Dortmund wpadła w długi kilka lat temu (około 150 mln E) i gdyby nie masowa wyprzedaz piłkarzy ten klub by upadł i nie byłoby zmiłuj sie. MU, Real, Liverpool, Arsenal mają 3 razy większe długi a ciągle stac ich na kosmiczne kontrakty i piłkarzy za 40 mln. To jest paranoja, te kluby nie powinny funkcjonowac, poniewaz co rok przynoszą straty. Czytałem ze Chelsea za ubiegły sezon (chyba nie taki słaby) zanotowała 45 mln straty, to ja się pytam co oni muszą wygrac zeby zanotowac zyski???? co?? Przez tą patologie za jakis czas za piłkarza, który kopie się po czole trzeba bedzię płacic 20 mln a tego kluby z innym lig na pewno nie stac. Teraz najważniejsze nie są osrodki treningowe, szkółki piłkarskie tylko kasa !!! Przyjdzie taki Real wezmie sobie kredyt i kupi jakiegos grajka bo kluby z Francji czy Holandii nie mają srodków by rywalizowac finansowo z nimi. Przez to przez następne 20 lat nie zobaczymy w finale drużyny z Holandii, Niemiec, a w nim będa grały w kółko MU, Barca, Chelsea, Real i Liverpool. Dobrac im sie do dupy jestem jak najbardziej za!!
Wiesz, zgadzam się z Tobą w 100%, jednak Platini dobiera się tylko i wyłącznie do dupy Chelsea i Man City, i to nie pierwszy raz...

PRIDE OF LONDON !

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 09, 2010, 23:33:58 »
nie dostaliście jeszcze żadnej kary tylko upomnienie, a wy już płaczecie jaki ten świat jest nie sprawiedliwy

A czemu was nie upomina tylko zawsze do chelsea cos ma?? bo wy jestescie manchester i wam nic nie wolno? zal...
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 09, 2010, 23:44:35 »
Chociaż masz troche racji to się z tobą nie mogę zgodzić :D
Patrz iloma wychowankami grała w finale LM Barca. Popatrz również że Chelsea mimo wszystko wielkich transferów nie robi i w dodatku jest co najważniejsze stabilna finansowo ;D
Naprawde rozumiem ciebie, bo mi samemu też się takie zachowanie klubów nie podoba.
Otóż tak... Barca to teraz ewenement na skale swiatową mają swietnych wychowanków, ale jeżeli zabraknie ich za 10 lat to sądzisz, że Barca ucierpi piłkarsko???? Kupią sobie graczy pokroju Ibry lub Henrego i bedą mieli spokój. Co do Chelsea... Nie robi wielkich transferów bo takich nie potrzebuje. Kupili swojego czasu Drogbe, Essiena, Carvalho czy Anelke ( a za paczke groszków to ich nie kupili :D), a do tego dochodzi to ze Chelsea płaci ogromne kontrakty więc piłkarze nie muszą odchodzic do innych klubów bo lepiej w nich nie zarobią. Jeżeli chodzi o stabilnośc finansową to sam możesz sobie odpowiedziec dlaczego ona jest. Powiedz mi ile lat pociągnąłby klub, który musi sam wygenerowac zyski mając rocznie 40 mln strat???. Jak wiadomo w Chelsea jest Roman więc takich problemów nie ma.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:07:55 »
Tak tylko ze u nas sa pilkarze ktorzy trzepia ogromne pieniadze a gowno graja typu Ballack, Deco, Belletti a sa duze straty co rok teraz Roman splacil wszystkie dlugi jestesmy na 0 koncie aby dalej to utrzymac i zarobic na czyms sprzedac tych dziadkow kupic jakies przydatnych pilkarzy na pare ladnych lat i miec spokoj tak jak napisales ze jest essien drogba anelka i carvalho i chelsea nie musi robic transferow
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:34:43 »
No niestety ale paru zawodników zarabia zdecytowanie za dużo :D
Ale trzeba zrobić pare przyszłościowych transferów i sprzedać staruszków a wszytko będzie dobrze

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 12, 2010, 15:39:40 »
Drogba nowym celem ataków!




Rebelianci z Kabindy zapowiedzieli, że atak na reprezentację Togo to dopiero początek . Zagraniczne media twierzą, iż separatyści sporządzili listę piłkarzy, którzy mogą paść ofiarą ataków. Wśród nich znalazł się Didier Drogba.

Po ataku, w którym zginął kierowca autobusu, rzecznik i asystent trenera reprezentacji Togo, Drogba jak i cała reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej chciała wycofać się z udziału w turnieju. Jak twierdzi Alaixys Romao, reprezentant Togo i kolega gwiazdora Chelsea, Didier powiedział, że nie jest w dobrym stanie psychicznym by grać na turnieju. Jak się później okazało Didier otrzymał wiadomość z pogróżkami!

- Ty będziesz następny - taką informację podobno otrzymał Drogba. Takie same pogróżki dostali również inni znani piłkarze biorący udział w Pucharze Narodów Afryki. Pod wiadomościami podpisali się rebelianci walczący o niepodległość Kabindy.

Vahid Halihodżić twierdzi, że Chelsea dzwoniła do Didiera i powiedziała, że znajduje się na liście celów terrorystów z Kabiny.

Didier ostatecznie został w Angoli i zagrał pierwszy mecz tegorocznego turnieju. Miejmy nadzieję, że pogróżki znajdą wreszcie swój koniec i piłkarze będą mogli czuć się bezpiecznie.



źródło:chelsealondyn.pl
" width="500" height="200

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 14, 2010, 15:15:34 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Czego platini sie nie odzywa!? Moze jest za Manchesterem ?
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 14, 2010, 16:57:20 »
ja kocham czelsi !!!!
i mam plakat na scianie pana anielki i pana czecha z czech w takiej fajnej czapce (chcialem byc trendi i sobie takom kupic, szukalem w internecie ale byly tylko takie niebieskie, troche inne i bardzo drogie) Lubiem tez tego drugiego czarnego pana didiera d. Szkoda mi go bo on tak czesto sie przewraca i robi takie miny ze nie wiem sam czy on juz tak ma, czy to na serio. Czy mu juz noge urwalo czy jeszcze nie. Sam nie wiem, ale go bardzo lubiem. Sedzie tez czelsi lubiom, bo zagwizdzom jakiegos karnego z renkawa i inne drurzyny pilkarskie tez lubiom czelsi bo same sobie tez gole wbijajom. I jestem szczesliwy ze pan roman a. byl taki dobry i kupil nasze kochane czelsi bo dzieki niemu zaczeli strzelac bramki a my stalismy sie wspanialymi i wiernymi kibicamy tego wielkiego i z bogatom historiom zespolu. Moze ktos z was ma adres do pana romana a.? Wyslalbym mu list ze mu dziekujemy i kochamy bardzo. Bo przecierz wszyscy go kochamy, prawda? Powiecmy to glosno i wyraznie... KOCHAMY CIE ROMANIE A. I CZELSI
Znalazłem na forum onetowskim ;), co za idiota :).
1.Błędy ortograficzne
2.Nieznajomość futbolu
A popatrzcie co jest dalej:

Postanowilem zrobic tak jak mi poradziles i puknalem.  sie w leb i....nic, tylko dziwny taki pusty odglos, ale mama mi powiedziala rzebym sie nie martwił bo karzdy kibic czelsi tak juz ma. Nie napisales mi czy masz ten adres do romana a.Tyle nas łączy, przecierz kochamy czelsi i romana a.


Chce dalej proszę bardzo:
Mama mi muwiła ze na tym złym swiecie som takie nerwusy i popaprancy co by chcieli zrobic drubiemu krzywde, a szczegulnie w twarz. Ale ja, moja mama i tata tesz stanowczo, głosno i waraznie muwimy łobuzom NIE! Ja nie wiem kto to jest kozak i czemu mnie tak przezywasz(moja mama ma kozaki na zime...nic z tego nie rozumiem ) I rzaden kibic czelsi nie zrobilby krzywdy fanowi miszcza czelsi.
Jeszcze ???, ależ proszę :D
jestes tym o kim mowia w telewizorze czasami, czyli psełdokibicem i łobuzem. I dlatego tak sie chyba nazwales, chyba że to od DYnaMa moskwa albo kijuf. Jesli cie nie obchodzi, to po co czytasz i piszesz tutaj, A kogo to obchodzi że ciebie nie obchodzi? Napewno nie kochasz czelsi i nie zostaniesz moim kolegom bo ja nie chce takiego kolegi co jest taki nie miły i nie kocha czelsi. Nie chcem cie znac. Idz sobie do ligi włoskiej albo niemieckiej.


A ić w pieróny! Ja jestem wjelkim kibicem Manczasteru Unaited! Manczaster jest najlepszom druzynom w Angli i na całym globie! Manczaster to tszykrotny zdobywca kryształowej kuli z żendu!W swojej kadrze ma tak códnych piłkaży jak mjendzy innymi: Wajn Roni,Rayan Kiks,Tomek Adamek,łes Brawn,Mikael Carikc! Mieliśmy w składzie ruwniesz Krisa Ronaldo :* Ale zakupił go Real :(:( Ale i tak Manczaster Rules!!!
:D :D :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 17:12:32 wysłana przez krawulec »
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 14, 2010, 17:10:30 »
Szkoda mi tego gościa :D Wyslij mi na pw link bo chcem poczytać wszystkie komentarze ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Czego platini sie nie odzywa!? Moze jest za Manchesterem ?
A tak zaraz za Mancheterem :D Poprostu są równi i równiejsi ;D Ciekawe co na ten temat powie pan Platini

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 14, 2010, 17:20:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Czego platini sie nie odzywa!? Moze jest za Manchesterem ?

czemu to piszesz w wątku chelsea, a nie w wątku Manchesteru???


Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 14, 2010, 19:38:45 »
czemu to piszesz w wątku chelsea, a nie w wątku Manchesteru???



Moge i napisac w Manchesterze tylko zaraz wszyscy na mnie by naskoczyli, ale jak chcesz to masz
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 14, 2010, 19:41:58 »
Znalazłem na forum onetowskim ;), co za idiota :).
1.Błędy ortograficzne
2.Nieznajomość futbolu
A popatrzcie co jest dalej:
Chce dalej proszę bardzo:Jeszcze ???, ależ proszę :D :D :D :D
Znalazłem na forum onetowskim ;), co za idiota :).
1.Błędy ortograficzne
2.Nieznajomość futbolu
A popatrzcie co jest dalej:
Chce dalej proszę bardzo:Jeszcze ???, ależ proszę :D :D :D :D

Z tymi komentarzami jakies jaja chyba sobie robia albo to sa  kretyni albo nie z PL
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 14, 2010, 20:43:25 »
Normalne onetowskie prowokoacje... nie wiem o co wam chodzi
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:54:42 »
Dzisiaj o godzinie 16 czasu polskiego Chelsea zagra u siebie ze Sunderlandem. Obstawiam 2-0 dla The Blues

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:25:02 »
gibłes sie o 7 bramek
7:2

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:28:34 »
az niewierze :)
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 16, 2010, 20:56:38 »
Sam w to nie moge uwierzyć. I gdzie ci którzy mówili ze bez Drogby czy Essiena sobie Chelsea nie poradzi? Szczerze wątpie czy gdyby grał Drogba to The Blues wygraliby tak wysoko. Gdy widziałem te wspaniałe podania z pierwszej pilki to ręce same mi się składały do oklasków. Po kryzysie ani śladu. cieszy dobry wystep Ballacka i Maloudy. Wiele osób już ich skreślało (w tym ja ::))

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 16, 2010, 20:56:38 »