Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 595332 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 11, 2010, 00:05:42 »
Zaq również powinien odbębnić za prowokacje...

Przyjdzie i na niego czas, teraz bedzie pod szczegolnym nadzorem :)

Wracajcie juz do tematu.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 11, 2010, 00:56:30 »
No i tu wychodzi znowu, że Ancelotti nie potrafi ustawic drużyny na słabszych, to samo z resztą pokazywał Milan. Ogrywali Juve, Inter, Rome ale z dołem tabeli zawsze się męczyli. To o czymś swiadczy, że mając taką pakę przez całą dekadę zdobyli tylko 1 tytuł mistrzowski

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 11, 2010, 08:36:20 »
Jesteś godni siebie nawzajem, jak wszyscy kibice Chelsea;)
Pozdrawiam neo-kids:)
Wydaje mi się że te słowa zostały skierowane również do mnie więc zabiore w tej sprawie głos.
W tym temacie jak i w innych widziałem że dużo więcej spinali się kibice MU. A pozatym przeczytaj komentarze na stronach poświęconych odpowiednio Chelsea a potem poczytaj troche komentarzy na stronach MU. Jestem pewny że zmienisz zdanie na temat kibiców Chelsea. A pozatym takie komentarze zachowaj lepiej dla siebie.
Teraz Terry nie zagra z Cardiff City. Może to i dobrze bo ostatnio nie zachwycał. Należy również wspomnieć kto powinien kryć Sahe. Ogólnie stałe fragmenty gry są naszą pięta achillesową.
Niestety kolega Bayern ma racje. Ancelotti jest wspaniałym trenerem ale jak każdy człowiek ma jakiś słabszy punkt. Mam nadzieje że wszyscy wyciągną z tego meczu wnioski i kolejny mecz w lidze spokojnie wygramy.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 11, 2010, 09:59:14 »
Jesteś godni siebie nawzajem, jak wszyscy kibice Chelsea;)

Pozdrawiam neo-kids:)

I czemu obrażasz mnie oraz mój klub?

Tak Cię rodzice wychowali?

Chciałoby się powiedzieć - typowy kibic Man United :) Znam normalnych, ale niestety (może z wyjątkiem Fritera) nie są oni z tego forum. A tymi tekstami, które zacytowałem, mnie rozwaliłeś. Najpierw się spinasz, a potem pytasz nas czemu obrażamy ciebie i twój klub. Hmmm... :)

Co do meczu: Z Evertonem zawsze gra się ciężko, zwłaszcza na wyjazdach. Zresztą najprawdopodobniej, o ile nie stanie się jakiś kataklizm Manchester przekona się o tym w następnej kolejce. Naprawdę, tak grając Everton jest w stanie pokonać każdego. Słaby mecz w naszym wykonaniu, jedynie w ostatnich 15 minutach widziałem Chelsea grającą z pełnym zaangażowaniem. Cieszy, że Cech w końcu złapał formę, wczoraj wyciągnął nam karnego. Za tydzień w mojej opinii na pewno utrzymamy przewagę, a jest duża szansa na to, że ją zwiększymy. Warto zwrócić uwagę na terminarz Arsenalu. Mogą złapać sporo łatwych punktów i jeszcze włączyć się do walki o mistrzostwo. Ten sezon jest bardzo ciekawy. Do spotkania z Man Utd na Old Trafford nie mamy jakiś masakrycznie trudnych spotkań. Wilki na wyjeździe, Man City u siebie, Portsmouth na wyjeździe, West Ham u siebie, Blackburn na wyjeździe i Aston Villa u siebie. Nie są to jakieś wielce trudne spotkania. Piłkarze muszą się zmobilizować. Najbardziej obawiałbym się starcia z Villą, ale do tego meczu jeszcze sporo czasu. Jak jest naprawdę pokażą nam mecze z Wolverhampton i The Citizens. Myślę, że jesteśmy w stanie zdobyć 6 punktów. Teraz czeka nas starcie z Cardiff w Pucharze Anglii. Liczę na strzelaninę. Niech Carlo da pograć młodym, bo ostatnio to gra tylko Sturridge... Pozdrawiam :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 11, 2010, 11:21:43 »
Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci, ale z dwojga złego wolę już jak ktoś obraża mnie, aniżeli mój ukochany klub. Mam nadzieję, że zreflektujecie się nad sobą, bo owa nazwa, zacytowana przeze mnie kilka postów wyżej związana jest z tragedią w Monachium, 6 lutego 1958, dla niewtajemniczonych zginęło wtedy 8 piłkarzy United, a w sumie 23 osoby. Więc na przyszłość zanim użyjecie jakichkolwiek skrótów, to proszę Was, już wolę abyście to mnie nazwali...

Pozdrawiam i na przyszłość postaram się ogarnąć.

Peace
PREMIERSHIP > oll.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 11, 2010, 14:27:02 »
SZANOWNY WIERNY KIBICU MANCHESTERU UNITED!
Z całym szacunkiem, ale twierdzę, że taki z Ciebie znawca jak "z koziej dupy trąba". Chciałbym poinformować Cię, że obraźliwe słowo nawiązujące do tragedii w Monachium to ManU, a Manure, pomimo iż jest obraźliwe do tej tragedii nie nawiązuje.
A to dlatego:
Cytuj
"Man U" nie jest terminem u?ywanym przez fanów United. Termin jest uwa?any przez innych fanów jako obra?liwy w stosunku do zespo?u z Old Trafford. "U" w skrócie ma znaczenie "You" kiedy u?ywaj? go rywale.
Aby wyja?ni? dok?adniej o co chodzi pokarz? wam przy?piewk? fanów West Bromu, która powsta?a zaraz po tragedii w Monachium.
"Duncan Edwards is manure, rotting in his grave, man you are manure, rotting in your grave." Na j?zyk polski t? przy?piewk? mo?na t?umaczy? tak: "Duncan Edwards jest gnojem rozk?adaj?cym si? we w?asnej trumnie, kole? jeste? gnojem i rozk?adasz si? w swoim grobie." "ManU" jest piosenk? która mia?a na celu obrazi? ?mier? Ewards'a.

Druga wersja powsta?a w po??czeniu przez fanów Leeds United i Liverpoolu tym samym tworz?c w?asne MAN You/U w której obra?aj? zmar?ych w tragedii w Monachium.

"Man U, Man U, went on a plane, Man U, Man U never came back again." Po t?umaczeniu wychodzi nam "Man U, Man U, wsiad?o do samolotu, Man U, Man U nigdy nie wróci?o."

Powsta?a jeszcze jedna gra s?ów wymy?lona przez fanów tych oto klubów "Man U Never Intended Coming Home" jak przeczytacie same wielkie litery wychodzi MUNICH czyli Monachium, po polsku te s?owa znacz? "Man U nigdy nie mia?o zamiaru wróci? do domu"

Cytuj
nawóz, gnój; obornik (kat.: rolnictwo)
przykład: Manure is good for the garden.

Tak więc na przyszłość, jeśli czymś się interesujesz poczytaj trochę na googlach.

(o,o)_\/
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 14:29:08 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 11, 2010, 18:41:18 »
Nie dam się sprowokować po raz drugi, ale nie masz racji drogi kolego. Może nie masz angielskiego w szkołach i nie znasz zjawiska fonetyki ale właśnie owe ManU-(fonetycznie Manure-gnój,nawóz) odnosi się do owej tragedii, także zreflektuj się nad sobą i nie pisz tak.

Pozdrawiam

p.s:

A widzisz nawet sam odszukałeś w wujku google, cytuje z twojego posta:

"Duncan Edwards is manure, rotting in his grave, man you are manure, rotting in your grave.""
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 18:43:08 wysłana przez Zaq »
PREMIERSHIP > oll.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 11, 2010, 19:22:21 »
Ale ja nie nawiązywałem do Duncana Edwardsa, tylko gnoju, za który uważam ManUtd. ze względu na ich niedoprawionych mózgowo kibiców (przerzutów). I nie wiem jak ManU może być fonetycznym Manure, bo ile się nie mylę czyta się to "Men Ju(ł)" :o

PRIDE OF LONDON !

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 11, 2010, 19:31:50 »
Lepiej bym tego nie ujął, teraz dałeś swoje świadectwo:

"Ale ja nie nawiązywałem do Duncana Edwardsa, tylko gnoju, za który uważam ManUtd. ze względu na ich niedoprawionych mózgowo kibiców (przerzutów). I nie wiem jak ManU może być fonetycznym Manure, bo ile się nie mylę czyta się to "Men Ju(ł)" Szok"

Pozdrawiam:)
PREMIERSHIP > oll.

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 11, 2010, 19:37:43 »
Zaq i Guła piszcie ma pw albo na gg, nie zaśmiecajcie forum

PS. Guła a może kibice Chelsea są lepsi??(zależy na kogo trafisz)
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 19:41:37 wysłana przez nani17 »

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 11, 2010, 20:28:00 »
no to lipa

przgrac z jakims Evertonem gdzie fani ManU podjara sie remisem nad Aston Villa..... no ludzie mamy tylko +1 co z tego ,ze z Arsenlem co ma lespzych graczy od Evertonu wygrywamy 2:0 i a ztakim Evertonem przgrywamy mysle ,ze to twki glownie w psychice graczy

PS:Zaq a po co wchodzisz na teamt o Chelsea ?? Idz na swoj o ManU i mamy klotnie

Ale ja proponuje aby  admini  a zablokwli  te forum po meczu Chelsea - ManU bo kibice zwycieskiej druzyny beda wchodzic na temat przegranej i prowokowac :D
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 11, 2010, 21:05:56 »
ManU-fonetycznie Manure :D Ty naprawde masz angielski w szkole??? To przecież chłopak z podstawówki wie jak to się czyta
ale dobra bo widze że się spinam troszku^^
Oj po meczu kibice Chelsea nie mogą na forum wchodzić bo wtedy będziemy nieźle jechali po United po zwycięstwie z 3-0 ;D ;D ;D

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 11, 2010, 21:54:47 »
Lepiej bym tego nie ujął, teraz dałeś swoje świadectwo:

"Ale ja nie nawiązywałem do Duncana Edwardsa, tylko gnoju, za który uważam ManUtd. ze względu na ich niedoprawionych mózgowo kibiców (przerzutów). I nie wiem jak ManU może być fonetycznym Manure, bo ile się nie mylę czyta się to "Men Ju(ł)" Szok"

Pozdrawiam:)

Jeden z milionów takich lub nawet gorszych komentarzy na stronie cfcpoland.com :* Pozdrawiam :*

PRIDE OF LONDON !

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 11, 2010, 23:07:02 »
ManU-fonetycznie Manure :D Ty naprawde masz angielski w szkole??? To przecież chłopak z podstawówki wie jak to się czyta
ale dobra bo widze że się spinam troszku^^
Oj po meczu kibice Chelsea nie mogą na forum wchodzić bo wtedy będziemy nieźle jechali po United po zwycięstwie z 3-0 ;D ;D ;D

Jeżeli oglądałbyś coś więcej aniżeli bajeczki "Looney Toons", to znałbyś brytyjski akcent. Ale brnij dalej w zaparte, zobaczymy kto będzie się śmiał na koniec sezonu.

Pozdrawiam fanów Chelsea

P.S:

A jak już tak bardzo chcesz zobaczyć kulturę fanów Chelsea to proszę:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 11:57:02 wysłana przez Zaq »
PREMIERSHIP > oll.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 12, 2010, 12:09:56 »
Wiesz, on przynajmniej nie napisał tego na serwisie poświęconym ManUtd. A po 2. jest różnica, i to spora. Poczytaj inne teksty "Twoich" chłopaków. W Brytyjskim akcencie U to RE? :)

PRIDE OF LONDON !

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 12, 2010, 13:02:22 »
Zaq i Guła piszcie ma pw albo na gg, nie zaśmiecajcie forum

PS. Guła a może kibice Chelsea są lepsi??(zależy na kogo trafisz)

Ten post mnie rozje.bal ;D

Ashley Cole ma jakas kontuzje? Jak dlugo nie bedzie gral?
juz wiem.. 3 miesiace przerwy..
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 13:05:33 wysłana przez eMeK »

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 12, 2010, 13:05:06 »
ManU-fonetycznie Manure :D Ty naprawde masz angielski w szkole??? To przecież chłopak z podstawówki wie jak to się czyta
ale dobra bo widze że się spinam troszku^^
Oj po meczu kibice Chelsea nie mogą na forum wchodzić bo wtedy będziemy nieźle jechali po United po zwycięstwie z 3-0 ;D ;D ;D

Em... Po zwycięstwie 3-0? Ale gdzie , na Old Trafford? XDD?
Raczej to jest niewykonalne..
Przypomnijmy ,że to właśnie wy polegliście na Old Trafford 3-0 w poprzednim sezonie i nie będę miał nic przeciwko jak ten rezultat się powtórzy ^^
Wszystko zweryfikuje boisko 3 kwietnia.
Pozdrawiam.

Emek > Ta , Ashley Cole nie zagra do końca sezonu.


Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 12, 2010, 13:06:53 »
z Liverpoolem Manchester u siebie przegral 1:4 wiec wszystko mozliwe

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 12, 2010, 13:09:09 »
z Liverpoolem Manchester u siebie przegral 1:4 wiec wszystko mozliwe

Nom , zgodzę się z Tobą ale tu akurat jest mowa o potyczkach Manchester -Chelsea a nie Manchester -Liverpool. To zupełnie inna historia.


Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 12, 2010, 13:10:25 »
Historia czy nie ale dowod idealny na to ze 0:3 jest jak najbardziej mozliwe. Pozatym wasze zwyciestwo z Chelsea 3:0 tez jest historia ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 12, 2010, 13:10:25 »