Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 613532 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 30, 2010, 21:32:36 »
Didier Drogba został zawieszony przez UEFĘ na dwa mecze w europejskich pucharach w związku z czerwoną kartką, która obejrzał w spotkaniu z Interem.

Oświadczenie UEFY głosi:

Napastnik Chelsea FC Didier Drogba został zawieszony przez Komisję Dyscyplinarną UEFA na dwa mecze w klubowych rozgrywkach europejskich po tym, jak został usunięty z boiska w meczu 1/8 finału UEFA Champions League przeciwko FC Internazionale Milanow Londynie 16 marca.

Zawieszenie obowiązuje w dwóch kolejnych meczach europejskich pucharów, w których Drogba byłby uprawniony do gry. Istniejący okres probacji zawodnika, który rozpoczął się 15 lipca 2009 i początkowo miał trwać dwa lata został przedłużony do 15 lipca 2013. Apelacja może zostać wniesiona w ciągu 3 dni od wysłania decyzji.

Źródło: chelsea.pl
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline gorzo08

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: B-B
  • Wiadomości: 433
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 30, 2010, 22:43:40 »
Bardzo ciekawie się zapowiada najbliższy weekend. Man Utd przegrało z Bayernem i Rooney chyba nabawił się jakiejś kontuzji ;D
" border="0
1 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 30, 2010, 22:51:50 »
Didier Drogba został zawieszony przez UEFĘ na dwa mecze w europejskich pucharach w związku z czerwoną kartką, która obejrzał w spotkaniu z Interem.

Oświadczenie UEFY głosi:

Napastnik Chelsea FC Didier Drogba został zawieszony przez Komisję Dyscyplinarną UEFA na dwa mecze w klubowych rozgrywkach europejskich po tym, jak został usunięty z boiska w meczu 1/8 finału UEFA Champions League przeciwko FC Internazionale Milanow Londynie 16 marca.

Zawieszenie obowiązuje w dwóch kolejnych meczach europejskich pucharów, w których Drogba byłby uprawniony do gry. Istniejący okres probacji zawodnika, który rozpoczął się 15 lipca 2009 i początkowo miał trwać dwa lata został przedłużony do 15 lipca 2013. Apelacja może zostać wniesiona w ciągu 3 dni od wysłania decyzji.

Źródło: chelsea.pl


dobrze zrobili, to co zrobił było przynajmniej głupie.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 30, 2010, 22:53:34 »
Rooneyowi sie kolano odnowilo to dla United wielki cios, jesli Rooney z nami nie zagra to dla nas bedzie bardzo dobra wiadomosc :)
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 30, 2010, 22:56:47 »
No no. Jak Rooney ma kontuzję i nie wystąpi w Sobotę to nie będzie kto miał strzelać bramek dla ManU :D. Mam nadzieję i wierzę, że Chelsea ten mecz wygra! A zresztą musi wygrać!
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 31, 2010, 00:59:53 »
Didier Drogba został zawieszony przez UEFĘ na dwa mecze w europejskich pucharach w związku z czerwoną kartką, która obejrzał w spotkaniu z Interem.

Oświadczenie UEFY głosi:

Napastnik Chelsea FC Didier Drogba został zawieszony przez Komisję Dyscyplinarną UEFA na dwa mecze w klubowych rozgrywkach europejskich po tym, jak został usunięty z boiska w meczu 1/8 finału UEFA Champions League przeciwko FC Internazionale Milanow Londynie 16 marca.

Zawieszenie obowiązuje w dwóch kolejnych meczach europejskich pucharów, w których Drogba byłby uprawniony do gry. Istniejący okres probacji zawodnika, który rozpoczął się 15 lipca 2009 i początkowo miał trwać dwa lata został przedłużony do 15 lipca 2013. Apelacja może zostać wniesiona w ciągu 3 dni od wysłania decyzji.

Źródło: chelsea.pl
Czyli to samo co w tym sezonie. Tylko że wtedy w półfinale z Barcą było za obrażanie kochanego norweskiego sędziego... Ja tam żałuje że nie zagra Rooney (bo kontuzja stawu skokowego jest dość skomplikowana). Teraz jak Chelsea wygra to się będą tłumaczyć kontuzjami :P A chłopaki i tak pokazali by mu twardą obronę :)
Nie wiem jak Wy panowie ale ja dziś (środa) jestem z Arsenalem i CSKA (nie sercem ale chociaż umysłem :P)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 31, 2010, 14:10:37 »
Według sprawozdań holenderskiej prasy, dyrektor sportowy Chelsea Londyn Frank Arnesen stara się ściągnąć do swojego klubu Marco Van Bastena.

Nieznane jest stanowisko, jakie mógłby objąć były szkoleniowiec Ajaxu. Czy chodzi o zastąpienie Carlo Ancelottiego, który znajduje się pod obstrzałem po odpadnięciu Chelsea z Ligi Mistrzów? A może o pracę w charakterze jego asystenta?

Van Basten pozostaje bez pracy od 2009 roku, kiedy to został zwolniony z funkcji trenera Ajaxu Amsterdam. Obecnie najbardziej jest przymierzany do objęcia AC Milanu, gdzie miałby zastąpić słabo spisującego się Leonardo.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 31, 2010, 14:40:49 »
Co roku to samo;/ Niech dadzą mu czas, w jeden sezon nie zrobi zbyt wiele.
Co do meczu z United to niem oge się już jego doczekać. nie zagra Rooney a Chelsea na fali jest teraz więc licze na ładny mecz i wiele bramek dla The Blues

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 31, 2010, 15:03:56 »
Czyli to samo co w tym sezonie. Tylko że wtedy w półfinale z Barcą było za obrażanie kochanego norweskiego sędziego... Ja tam żałuje że nie zagra Rooney (bo kontuzja stawu skokowego jest dość skomplikowana). Teraz jak Chelsea wygra to się będą tłumaczyć kontuzjami :P A chłopaki i tak pokazali by mu twardą obronę :)
Nie wiem jak Wy panowie ale ja dziś (środa) jestem z Arsenalem i CSKA (nie sercem ale chociaż umysłem :P)

Ja tak samo ;]

Nienawidzić barcelony!!!!
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 31, 2010, 19:20:09 »
Bez przesady. Rooney nie jest jedynym zawodnikiem MU, który potrafi kopnąć prosto piłkę, no błagam.
" border="0

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 31, 2010, 19:28:05 »
Co roku to samo;/ Niech dadzą mu czas, w jeden sezon nie zrobi zbyt wiele.
Co do meczu z United to niem oge się już jego doczekać. nie zagra Rooney a Chelsea na fali jest teraz więc licze na ładny mecz i wiele bramek dla The Blues

Na jedno dobrze mogl by byc bo gra ofensywny footbal jak trenowal holandie ale w ajaxie mu nie szlo jak LFS w chelsea a w portugalii i brazylii byl mocny ale na asystenta by sie przydal dorby by byl duet
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 02, 2010, 00:00:28 »
Tylko asystent wchodzi w grę. Czemu? Bo Ancelotti daje radę, mamy szanse na dwa trofea. Tak samo nie sądzę by Leonardo został zwolniony. Bo z tą kadrą jaką ma i tak robi wiele.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:09:28 »
Kto leonardo ? leonardo ma za stary sklad ze by cos osiagac a w Chelsea CA musi kupic nowych graczy a starych juz dawno wywalic bo tez daleko nie zajdzie
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 02, 2010, 19:22:33 »
Milan mógłby coś osiągnąć tylko moim zdaniem powinien grać innym składem  ;) ;) ;)

                            

                                                                                 Dida
 

                                              Kaladze          Silva              Nesta       Zambrotta


                                                                             Gattuso  

                                                             Seedorf                       Pirlo


                                                Pato                                                 Ronaldinho
      
                                                                            Huntelaar


I tak:

* Dokupić klasowego bramkarza (teraz chce odejść z ManU Kuszczak więc to dobry zakup,lub Boruc,który na pewno odejdzie z Celticu  ;) ;) ;))
* Przydaliby się lepsi boczni obrońcy (mieli możliwość kupienia Cissokho to coś im się w uzębieniu nie podobało   ::) ::) ::))
* No i ktoś na szpice zamiast Huntelaara (ja proponuje Jelenia  ;) ;) ;) On lubi długie podania z głębi pola,a tak gra Milan,więc pasuje idealnie)

A pomoc moim zdaniem daje rade  ;) ;) ;) Może są trochę przestarzali ale potrafią jeszcze pięknie grać (bramka Seedorf'a z ManU ;) ;) ;) )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 19:24:28 wysłana przez wik1992 »
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Joaquin_89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 02, 2010, 20:09:16 »
Gdybyś zamienił stronami Zambrottę i Kaładze, który już nie gra w Milanie, to skład byłby całkiem całkiem...:)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #515 dnia: Kwiecień 02, 2010, 22:02:58 »
Ludzie to nie temat o Milanie...

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #516 dnia: Kwiecień 03, 2010, 15:42:18 »
Kilometrowy spalony daje 3 pkt

Sędzia się popisywał w dwie strony i MU nie powinno mieć pretensji bo Chelsea była po prostu lepsza
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 16:20:11 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #517 dnia: Kwiecień 03, 2010, 16:32:25 »
Spalony czy nie, gol jest i jest zwycięstwo. 1-2 na Old Trafford to dobry wynik. Bardzo ważne 3 punkty, i teraz tylko zostać na pozycji lidera!

PRIDE OF LONDON !

Offline DyCyKy

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #518 dnia: Kwiecień 03, 2010, 16:57:51 »
Szkoda  że ten gol ze spalonego bo się będą kibice MU jąkać, żalić na sędizego itd Bo oni ręki Machedy pewnie nie widzieli :P

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #519 dnia: Kwiecień 03, 2010, 16:59:48 »
Cole się popisał :D
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #519 dnia: Kwiecień 03, 2010, 16:59:48 »