Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

Demo pes2010 - przyciski i pady od PS by oesick

(1/2) > >>

newsman:
Oesick wykonał dodatek na który czekała cała Polska. Wykonał od dodatek graficzny, który to zamienia pada i przyciski z Xbox`a na PS3. Myśle, że będzie się on cieszył dużą popularnością REJESTRACJA lub LOGOWANIE  

adrian2311:
Dla mnie robienie takich dodatków do dema jest bezsensu >:(

richat99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEDla mnie robienie takich dodatków do dema jest bezsensu >:(

--- Koniec cytatu ---

"po czesci" popieram :) ja tam pykam w demo bez dodatkow ;p tylko mam tego patcha co zmienia dlugosc gry i to mi wystarczy ;p dodatkami bede sie cieszyl jak bedzie pelna wersje :D no ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka pewnie sa osoby ktore sciagna to :) pozdro

ruslak:
No dokładnie, po co robić takie dodatki skoro to tylko wersja demo...  :-\   Co innego jeżeli chodziłoby o wersję pełną gry!  ;D

★Master_Rafael★:
a co za różnica czy dodatek graficzny jest do dema czy do pełnej wersji??? W takim przypadku dodatek jest już gotowy i jak wyjdzie pełna wersja to tylko trzeba bedzie odpowiedni unnamed znaleźć i wszystko gra. Poza tym jak dla mnie zmiana kontrolera z xboxa na psx to podstawa. wiec za dodatek wielkie thx
Ps. Bardzo się ucieszyłem na ten dodatek, ale jest on nie kompletny. Nie wszystkie przyciski są zamienione, chociażby w menu glównym, czy przy grzebanie w składzie, czy też w menu sterowania (robienie tricków).  Więc trochę sie zawiodłem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej