Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

Pes 2010 demo straszny bug !!!

<< < (3/4) > >>

szpilek666:
No bramkarze na Top Player też są ciekawi np. "przyciskając" przeciwnika i zmuszając go do oddania piłki do bramkarza można spodziewać się tego że czasem piłka trafi go jak w kawałek drewna i równie wesoło odbije się wpadnie do bramki! Czysty bilard - tak jak w obronie. To jest ewidentnie do poprawy!

roni0019:
bramkarze sa chyba manualni

Pumba58:
mnie tez tak to denerwuje ze jak podaje to on jak by myslal i dopiero, nie mowiac juz o prostopadlych podaniach ktore jak dla mnie w tej grze sa niemozliwe do wykonania i strzalach do ktorych zawodnik zbiera sie 2 metry. Jak tego nie poprawia to bedzie dramat :/!

radkos77:
Jak nie wyrabiacie z podaniami i coś się Wam spóźnia to grajcie na poziomie "Regular" albo niższym,tam dacie radę ;D,takie moje skromne zdanie,to jest futbol a nie jakieś sranie w banie. Bramkarze dramat :'(
Pozdrawiam PESmanów

Pumba58:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJak nie wyrabiacie z podaniami i coś się Wam spóźnia to grajcie na poziomie "Regular" albo niższym,tam dacie radę ;D,takie moje skromne zdanie,to jest futbol a nie jakieś sranie w banie. Bramkarze dramat :'(
Pozdrawiam PESmanów

--- Koniec cytatu ---

co to za frajda grac na takim poziomie;) od kad pamietam gram na top player w 08,09 i teraz w 10 tez

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej