Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

PES 2010 Demo RIP

<< < (4/5) > >>

★Master_Rafael★:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPrzecież to ma 800mb jak nie wiesz o co mi chodzi to poczytaj moje posty ze zrozumieniem.
Ludzie czy nie możecie zrobić dla mnie tak prostej rzeczy.

--- Koniec cytatu ---
A ty jesli masz tak porypanego neta to czy ty nie umiesz takiej prostej rzeczy zrobic jak pójście do kumpla/kolegi/koleżanki/dziewczyny/kafejki internetowej i tam załatwić demo???? (zakładając że dzisiaj w Polsce standardem jest już net 1Mb/s to jest ściągania na jakies 2-3 godziny.) Tylko siedzisz na forum i męczysz ludzi o ripa (rozumiem gdyby demo miało 10gb - chociaż z drugiej strony nie rozumieem jak mozna grać w Rip'y-szczególnie w te w których są powycinane rzeczy-ta tak jakby iśc na koncert żeby tylko pooglądac piosenkarzy bo dźwięk jest wycięty-no ale w tym przypadku to moje zdanie). Weź się człowieku ogranij, ile masz lat 16??? Gdzie mieszkasz-w jakiejś afrykańskiej wiosce czy co??? Masz w ogóle wyżej wspomnianych kolegów/znajomych czy jakies odludkowate stworzenie z ciebie jest???

I nie pisac mi tu że się nad kimś pastwie. Po prostu sa takie rzeczy i ludzie, którzy na sam widok mnie denerwują. nawet na sam widok tego co piszą. Bo często wydaje mi się że Ci co pisza na forum, czy komentarze sami nie wiedzą co robią- a o myśleniu podczas tego procesu z ich strony juz nie wspomnę...

szpilek666:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE buraku pobierz Bublu i zobaczysz czy działa!!! to pes 2002 krecie!!!

--- Koniec cytatu ---
Sprawdziłem sam, zawierzyłem komentarzom, że to nie fake ... moja wina, jeszcze raz sorry ...ale wujo - od buraków i kretów to nie wrzucaj, pomyliłem się, przyznaję.
edit:
www WEOL pl ....będe na to uważał ;)

krab13:
Ja mam net 1mb i nie narzekam że za wolno itd.itp

bartek24121993:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ty jesli masz tak porypanego neta to czy ty nie umiesz takiej prostej rzeczy zrobic jak pójście do kumpla/kolegi/koleżanki/dziewczyny/kafejki internetowej i tam załatwić demo???? (zakładając że dzisiaj w Polsce standardem jest już net 1Mb/s to jest ściągania na jakies 2-3 godziny.) Tylko siedzisz na forum i męczysz ludzi o ripa (rozumiem gdyby demo miało 10gb - chociaż z drugiej strony nie rozumieem jak mozna grać w Rip'y-szczególnie w te w których są powycinane rzeczy-ta tak jakby iśc na koncert żeby tylko pooglądac piosenkarzy bo dźwięk jest wycięty-no ale w tym przypadku to moje zdanie). Weź się człowieku ogranij, ile masz lat 16??? Gdzie mieszkasz-w jakiejś afrykańskiej wiosce czy co??? Masz w ogóle wyżej wspomnianych kolegów/znajomych czy jakies odludkowate stworzenie z ciebie jest???

I nie pisac mi tu że się nad kimś pastwie. Po prostu sa takie rzeczy i ludzie, którzy na sam widok mnie denerwują. nawet na sam widok tego co piszą. Bo często wydaje mi się że Ci co pisza na forum, czy komentarze sami nie wiedzą co robią- a o myśleniu podczas tego procesu z ich strony juz nie wspomnę...

--- Koniec cytatu ---
Co się tak ciskasz człowieku nie chcesz tego robić to się nie udzielaj kretynie a takie żale to możesz pisać sobie na tv-trwam.pl

FokuSmok:
ee no ziomek looz tylko wiesz zanim napiszesz to ściągnij ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej