Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

PES 2010 Demo RIP

<< < (2/5) > >>

Laperek1:
jeśli chodzi ci oto, że się wolno ściąga to ściągnij w partach po 200 mb z exsite.pl masz tam też demo tweek i patch:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

szpilek666:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEnie pobieraj tego!!! to jakis zryty pes

--- Koniec cytatu ---
Zryty mówisz? A jakoś działa, to że jak zwykle sępy siedzą na torrentach i nie seed'ują to inna sprawa, ale pobrać się da ... , ale wątpię w to czy sprawdziłeś, bo sto mega to nie jest kłopot dla łącza. Ale jeśli tak mówisz ... no współczuję, że nie działa.

bartek24121993:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZryty mówisz? A jakoś działa, to że jak zwykle sępy siedzą na torrentach i nie seed'ują to inna sprawa, ale pobrać się da ... , ale wątpię w to czy sprawdziłeś, bo sto mega to nie jest kłopot dla łącza. Ale jeśli tak mówisz ... no współczuję, że nie działa.

--- Koniec cytatu ---
Ten plik z torrentów nie działa jest to jakaś zjebana gra a na exsite też mi się wolno pobiera więc ponawiam moje pytanie czy ktoś zrobi mi tę grzeczność i spakuje mi instalke winrarem albo jakoś ją zripuje tak żeby miała do 300-400mb

Pstryks:
Włącz na noc ściąganie i już... co się będziesz męczył.

bartek24121993:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEWłącz na noc ściąganie i już... co się będziesz męczył.

--- Koniec cytatu ---
Problem w tym że mam limit na ściąganie 10gb i zostało mi jeszcze tylko 1gb do 10 pażdziernika

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej