Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

PES 2010 Editor v0.1 Beta by w!ld@

<< < (3/4) > >>

sharqu:
dajcie to np. na odsiebie.com bo jak juz biore download now to chwile mysli i polaczenie zostalo zresetowane -.-

blackout.:
Ja mam problem,bo unnamed_4 normalnie wczytałem,ale,żeby były drużyny,to potrzeba unnamed_11 i tego nigdzie nie można wczytać. I tu jest pytanie - czy w ogóle można wczytać?

wojtekk5:
jaki syf!!! po pierwsze kiedy włanczam unnamed4 to wyskakują wszyskie reprezentacje a nie kluby które są w demie !!! po drugie kiedy już zedytuje zawodnika zapisze to chce podmienić przez GGS'a albo AFS Explorer ale się nie da bo wyskakuje błąd podczas gdy chce zmienić !!! pisze : WARNING!!! the new file uses a different header... try to import anyway? daje tak i zrobi sie prawie do komńca i sie zacina :( pomoże ktoś

PS.przy innych edytorach do pesa 2010 demo nie byłolo takich problemów ;)

sharqu:
ja tez mam pytanie... jak edytuje pilkarzy a potem zapisuje to zapisalo sie to jako plik csv czyli cos jak word pad i jak mam to wgrac do unnamed 4 zeby mi staty podmienilo?  ???

NeV:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Bardzo fajny jest graficzny wykres umiejetnosci zawodnika, czy mi sie wydaje czy go juz nie ma w pesie 2010? prosze o odpowiedz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej