Autor Wątek: The Guardian o Pro Evolution Soccer 2010  (Przeczytany 1321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
The Guardian o Pro Evolution Soccer 2010
« dnia: Październik 12, 2009, 13:36:32 »
Znana gazeta brytyjska zajęła się nowym dzieckiem firmy KONAMI pes 2010

TŁUMACZENIE Z GOOGLE




Lepsze niż FIFA

Może to ciągłe innowacje w grę online, w szczególności 10vs10 lub znacznie lepsze wyczucie działania. A może była to wątpliwa przyjemność grając w Southampton - FIFA 10, ale z pewnością uwiódł mnie niedawno. A jak całego pakietu FIFA 10 jest trudno pokonać. Ale po tygodniu w gry PES 2010 to szybko stało się oczywiste, że na boisku - ostatecznie, gdzie najważniejsze, oczywiście - PES po prostu gra bardziej satysfakcjonująca i wciągająca gra w piłkę nożną.

Zastrzeżeniem jest to, że nie grałem jeszcze online. Play Online nie jest jeszcze żywe i prawdopodobnie nie będzie aż do tygodnia od rozpoczęcia. Dla mnie to jest bardzo ważna. Zeszłoroczne zatrważająco zawiłe oferty - chcesz grać 2vs2 ze znajomym w tej samej drużynie? Powodzenia - naprawdę zabił gra dla mnie. Czy Konami ustalona jest w tym roku? Dowiemy się już wkrótce. Ale jeśli to samo menu, pogrążone i laggy bałagan w zeszłym roku to syrena połączenia FIFA staną się zbyt wiele.

Ale na boisku rzeczy wyglądają bardzo bardzo dobra. Regularne gracze będą wiedzieć, jak spełniających PES 2010 i czuje się błogo wyraziste jak nigdy dotąd. Kolejka przez kule są szczególną radością, ale przede upływu czasu i dokładnie ważone krzyże są radości. Le Tissier stylu 40-przechodzi krzyż stoczni dziedzinie możliwe są też i gra promuje i nagradza do wypróbowania nowych ruchów.

Kontrola 360 stopni - rzadziej sprzedawane tutaj, niż jest z FIFA, ale pierwszy dla serii - ma znaczenie także. Początkowe dolegliwości szybko ustępuje bardziej czuje się na boisku, z dużą ilością miejsca na improwizację jak stworzyć przestrzeń dla krzyża lub strzału.

Działania czuje nieco wolniejszy niż w 2009, ale nadal jest znacznie szybciej niż FIFA. Typowa gra PES jest bardziej zbliżony do ostatnich 4-3 derby Manchesteru niż continentally tempie FIFA. Tak, to jest prawie całkowite odwrócenie trendów historycznych. Ale FIFA 2001 - lub w każdym przypadku - goalfests nigdy nie było to zabawne.

Gry czuje się nieco łatwiejsze, though. Grałem na regularnych ustawienia i wygrał Ligę Mistrzów łatwo - 8-0 łącznej zwycięstwo nad Man United był podkreślić - za pomocą prostej taktyki przez kule i dotknij dwukrotnie krzyże. Czy jest to łatwo jest zamierzone - a może ja jestem lepszy niż myślałem? - Okaże się, lecz regularnych graczy będzie lepiej, od co najmniej profesjonalnym poziomie.

Co jeszcze? Cóż w końcu - w końcu! - Konami wydaje się, że dostał w prawym prezentacji gry. Licensed muzyki i dobrze zaprojektowany i czytelny ekran menu? Tak, to świat od PES przeszłości. Champions League licencji jest głównym menu gry i daje wszystkim zachęcanie potrzebne do rozpoczęcia kampanii. Może w przyszłym roku dostaniemy Johnstones Paint Trophy too? Kolejny miły akcent jest wyciszony uroczystości z tłumu, kiedy ocena z dala od domu. Hałas tłumu ogólnie wydaje się bardziej realistyczny zbyt - Jestem pewien, że oni cieszyli kiedy wyczyszczone nagłówek off line.

Następnie jest tryb Wspólnoty, nowy dodatek do serii. Jest to w istocie długą kadencję wyników z przyjaciółmi. Świetny. Ale obecnie jest to tylko w trybie offline i sensu dla każdego, kto tyle lat żyć z dala od swoich kolegów.

Tak, 48 godzin i jestem dokładnie korzystających z PES 2010. Tak, jestem przejściach palce, że online jest już posortowane, ale jeśli chodzi o podstawowe działania na boisku nie oczekuje się wyraźnego zwycięzcę. Ja zakończyłem FIFA 10 Przegląd mówiąc PES miał to wszystko robić. Cóż, po weekendowych z PES 2010 Jestem przekonana, że udało się. Przepraszam, że wątpliwości stary przyjaciel.


Man UTD FOREVER

Offline gredo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Krosno
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.09.2009r.
  • Kocham Asiulke:*
Odp: The Guardian o Pro Evolution Soccer 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2009, 18:11:15 »
mógł byś dać linka do tego artykułu? bo GT to masakrycznie przetumaczył:P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: The Guardian o Pro Evolution Soccer 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2009, 18:11:15 »