Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Kits by Pawelszalik (Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów 10/11)

<< < (6/104) > >>

pawelszalik:
Fajne projekty. Wykorzystam je w turnieju kitsów więc będziesz miał 2 wersje do wyboru, jak masz więcej projektów ze spodenkami jakiś fajnych takich jak Niemcy to podeślij na pw :)

M.:
Stroje wyjazdowe Pogoni nie mają takiego kołnierzyka.

No i brak napisu NikeFIT, a tego drugiego "czegoś" nie ma na koszulkach  ;) Jest tylko NikeFIT

Na spodenkach logo Szczecina jest trochę mniejsze niż zrobiłeś  :)

Logo GenzGGR na spodenkach bramkarza jest pionowo. Logo Szczecina też jest inaczej umieszczone - jest nad tym logiem zachodniopomorskie  ;)

I ostatni już chyba błąd. Brak UNITY LINE nad BALTICĄ i logo BALTICI i UNITY LINE jest białe  :)

Przepraszam za upierdliwość, ale naprawdę zależy mi na tym, żeby wszystko z tymi strojami zostało dopięte na ostatni guzik.  ;)

dragoneria96:
Błagam cię pawelszalik zrobisz kitsy olympiakosu bo nigdzie ich nie ma a maja nowe proszę??????
jest ich 5 strojów w tym 4 dla zawodników z pola i 1 dla bramkarza tutaj foty naprawde prossze bo ty jestes najlepszym kitsmakerem na forum a mi sa potrzebne takie zarabiste a ja takich nie zrobię tutaj daje foty

away


away Champions League

gk czarne getry i spodenki

Home

na spodenkach home ma byc taki sponsor tylko ze bialy kolor

glowny sponsor citibank no i puma



Prezentacja

Alternative masz na prezentacji ten bialy taki ma byc jak ten

Home taki jak ten
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Away champions league taki jak ten i Away normalne tez taki kroj
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
GK taki jak ten lech tylko bez tych takich na spodenkach

pawelszalik:
Pogoń poprawie dzięki za screeny :) A jeśli chodzi o Olympiakos to jest w grze, zrobił go Flisak i parę innych osób :)

M.:
Zapomniałem dodać  :)
Opaska kapitana Pogoni wygląda tak:

Jest ona dla wszystkich stroi  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej