Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Kits by Pawelszalik (Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów 10/11)

<< < (103/104) > >>

D.:
Badziewne stroje z 10 ? Coś mi się wydaje, że stanek trochę na głowę dostałeś po tym jak się zacząłeś ogromnie udzielać tutaj :). Ja na przykład ciągle gram w PESa 10 i te stroje pasują tam, a pawelszalik nie wykonał jeszcze update Lecha do 11...

stanek1983:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEBadziewne stroje z 10 ? Coś mi się wydaje, że stanek trochę na głowę dostałeś po tym jak się zacząłeś ogromnie udzielać tutaj :). Ja na przykład ciągle gram w PESa 10 i te stroje pasują tam, a pawelszalik nie wykonał jeszcze update Lecha do 11...

--- Koniec cytatu ---
jeżeli ci to przeszkadza to sobie odpuść ok?? moja sprawa czy się udzielam czy nie jeśli to są stroje do 10 to po choler... są w forum o 2011??? Przecież one w ogóle nie pasują jeśli ktoś się na tym zna i dobrze to robi to niech jakoś ogarnie to co tworzy ....

pawelszalik:
Jedna opaska sprawia Ci tyle problemu? Właśnie po to przeniosłem ten temat żeby nie zakładać kolejnych w nowych wersjach i śmiecić. Robię tylko stroje dla ekstraklasy i 1 ligi, które są w tematach ze strojami dla tych lig. Jeśli chcesz żeby stroje były w 1 poście przepatrz ten cały wątek i skopiuj linki... Kończąc wypowiedź proszę o oceny strojów a nie jakieś kłótnie... Jeśli masz jakiś problem, pisz na PW!

Dabrowy00:
Jak zawsze wspaniałe  ;)

lolek1:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEjeżeli ci to przeszkadza to sobie odpuść ok?? moja sprawa czy się udzielam czy nie jeśli to są stroje do 10 to po choler... są w forum o 2011??? Przecież one w ogóle nie pasują jeśli ktoś się na tym zna i dobrze to robi to niech jakoś ogarnie to co tworzy ....

--- Koniec cytatu ---

Stanek wez wyluzuj, zauwalzylem ze ostatnio sie troche rozbestwiles. Nie ma po co sie denerwowac tylko na spokojnie wytlumaczyc ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej