Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

PES 2010 na PS3 (opinie , pomoc , Option File)

<< < (3/12) > >>

mate1212:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJa wiem tylko tyle,ze konsolowa wersja odstaje gameplayem od PC...

--- Koniec cytatu ---

Ciekawe  ;D

Jesteś wszędzie na forum a wiesz tyle co zjesz... Bez komentarza.
Nie grałeś w wersję na PC ani PS3 więc nie komentuj.

Tylko zastanawia mnie jedno,po co by tworzono konsolę opartą na procku 3.2 GHz Cell Broadband Engine oraz grafikę którą można porównać do 6800Ultra w trybie SLI (2x 6800 Ultra) lub do jednej 7900GTX.

Przemyśl czasami co piszesz  ;)

7borikson:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMoże to jeszcze warto sprawdzić?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Na wielu stronach z torrentami to jest.

--- Koniec cytatu ---

To jest wersja demo

DaArCiO:
Panowie nie rozumiem jednego jest to watek dla posiadaczy PS3 to po co dawanie linkow do torrentow itp itd skoro na ps3 nie mozna uruchomic piratow????wg mnie tutaj powinno wpisac sie swoje ID na Playstation Network i tyle
moje PSN id: DaArCiO

bodzioMILAN:
Ja czegoś nie rozumiem jak oglądam te niektóre filmiki z PES 100% (xbox360) to normalnie załamka z każdym filmikiem mówię sobie ze jednak nie kupuje pes'a ale jak odpalam demo to od razu postanawiam ze kupuję pes'a w 100% jak oglądam filmiki już z wersji PS3 widzę już inna grę bardziej zbliżoną do tej z PC nie rozumiem przecież wszystkie gry miały wyglądać jednakowo na wszystkich trzech platformach a tu widzę ze na x360 to jest tragedia po prostu pes 2009.

PS: A pes'a raczej jeszcze nie ma ani na 360 ani na PS3 jak by był od razu by było tego pełno na torrenty.org

Ukassiu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJa czegoś nie rozumiem jak oglądam te niektóre filmiki z PES 100% (xbox360) to normalnie załamka z każdym filmikiem mówię sobie ze jednak nie kupuje pes'a ale jak odpalam demo to od razu postanawiam ze kupuję pes'a w 100% jak oglądam filmiki już z wersji PS3 widzę już inna grę bardziej zbliżoną do tej z PC nie rozumiem przecież wszystkie gry miały wyglądać jednakowo na wszystkich trzech platformach a tu widzę ze na x360 to jest tragedia po prostu pes 2009.

PS: A pes'a raczej jeszcze nie ma ani na 360 ani na PS3 jak by był od razu by było tego pełno na torrenty.org

--- Koniec cytatu ---


na filmikach to zawsze inaczej wygląda podobnie było z demem przed wyjściem dema ludzie oglądając filmiki narzekali ale jak wyszło demo to wszyscy zaczęli je chwalić...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej