Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 100654 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 24, 2009, 20:38:03 »
Jak dla mnie PES 2010 ma coś w gameplay'u z PES 6, bardzo przyjemnie się gra, świetnie odwzorowane stadiony, murawy, tryb ligi mistrzów wygląda jak realne rozgrywki. Widać również dopracowany system dryblingu 360 w przeciwieństwie do FIFY. Gra naprawdę bardzo dobrze zrobiona i zaryzykował bym tezę że jest to jak dotychczas najlepsza symulacja piłki nożnej na pecety jak powstała... ale żeby nie dosładzać trzeba też napisać że panowie z Konami znowu nie zadbali o licencje i bez patchy się nie obędzie, zresztą swoją drogą już nie mogę się doczekać full spolszczenia oraz EP albo coś w rodzaju Gamingassces patch'u :D  Jednak najbardziej jak do tej pory(mam tą grę od kilku dni)rażą mnie w PES 10 bramkarze którzy niestety są drętwi niczym pewien polski zawodnik robiący karierę w Reading ;) ale idzie się przyzwyczaić z czasem. Więc pod sumując najnowszy PES jest bardzo dobrą grą i porównywać go do fify na PC po prostu nie przystoi ;)

p.s MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO WYJDą JAKIEŚ FAJNE PATCHE ;D


Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 24, 2009, 20:39:30 »
Masz na myśli to, że za wiele jest przypadkowości, która ma nosić "znamię" realizmu.....
Jakby ktoś jeszcze nie zrozumiał .... ;)

Dokladnie to mam na mysli, takie rzeczy to tylko w Okręgówce lub w jeszcze niższych klasach :). Napisalem, że gra ma być symulacją sprawiającą radość, a w realną pilke to gram z kumpalmi z klubie.

Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 24, 2009, 20:42:14 »
Jak dla mnie PES 2010 ma coś w gameplay'u z PES 6, bardzo przyjemnie się gra, świetnie odwzorowane stadiony, murawy, tryb ligi mistrzów wygląda jak realne rozgrywki. Widać również dopracowany system dryblingu 360 w przeciwieństwie do FIFY. Gra naprawdę bardzo dobrze zrobiona i zaryzykował bym tezę że jest to jak dotychczas najlepsza symulacja piłki nożnej na pecety jak powstała... ale żeby nie dosładzać trzeba też napisać że panowie z Konami znowu nie zadbali o licencje i bez patchy się nie obędzie, zresztą swoją drogą już nie mogę się doczekać full spolszczenia oraz EP albo coś w rodzaju Gamingassces patch'u :D  Jednak najbardziej jak do tej pory(mam tą grę od kilku dni)rażą mnie w PES 10 bramkarze którzy niestety są drętwi niczym pewien polski zawodnik robiący karierę w Reading ;) ale idzie się przyzwyczaić z czasem. Więc pod sumując najnowszy PES jest bardzo dobrą grą i porównywać go do fify na PC po prostu nie przystoi ;)

p.s MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO WYJDą JAKIEŚ FAJNE PATCHE ;D

Uważasz, że to najlepsza gra z calej serii itd.?? Jak chcę zobaczyć LM to wlączam tv i oglądam. Gra służy do grania. Oprawa graficzna jest na wysokim poziomie. Ta gra ma cos z pes 6?? Chyba tylko producenta i nazwe, gra jest inna i kto powiedzial, że tu jest drybling 360???? eh takie cuda to Pes ma od dawna



Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 24, 2009, 20:45:05 »
Dokladnie to mam na mysli, takie rzeczy to tylko w Okręgówce lub w jeszcze niższych klasach :). Napisalem, że gra ma być symulacją sprawiającą radość, a w realną pilke to gram z kumpalmi z klubie.

Ekhm naturalnie uważam , że taka przypadkowość jest wskazana...szczególnie podczas wrzutek w pole karne....ba nawet przy dobitkach ...bo to dodaje, może nie koniecznie realizmu, a całego smaczku zdobytej bramce... ale tutaj wynika z wypowiedzi , że KONAMI troszkę przesadziło ....

Ja będę miał grę jutro , więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat tej edycji...
Jednak nie wiem jak WY....ale ja pokochałem PES-a - nie za strzelone bramki...... A ZA TE NIE STRZELONE.... ;) :)

Offline RyanGiggs89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 24, 2009, 20:45:21 »
No to wychodzi na to, że co niektórzy są popier...... na maxa!!

Tylko nie wiadomo czy ci, którzy zachwalają PESA, czy ci co narzekają na opóźnienia i inne rzeczy.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 24, 2009, 20:47:37 »
No to wychodzi na to, że co niektórzy są popier...... na maxa!!

Tylko nie wiadomo czy ci, którzy zachwalają PESA, czy ci co narzekają na opóźnienia i inne rzeczy.


pewnie tych których jest mniej... czyli co narzekają :)


ale tak na poważnie to każdy powinien mieć swoje zdanie ale narzekac że gra jest za łatwa to nnie wiem co o nich myśleć...

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 24, 2009, 20:54:39 »
No to wychodzi na to, że co niektórzy są popier...... na maxa!!

Tylko nie wiadomo czy ci, którzy zachwalają PESA, czy ci co narzekają na opóźnienia i inne rzeczy.

nie...poprostu każdy ocenia grę indywidualnie....biorąc pod uwagę swoje umiejętności...

Offline DaKus

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2007
  • location: Olkusz
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 24, 2009, 20:57:00 »
Wlasnie gra master league na top playerze w lidze hiszpańskiej. Po 3 meczach mam 9 pkt 7-1 w bramkach a gram Monaco. Uwazasz, że zwalam na gre? Jestem w szoku po tak radykalnej zmianie wg mnie na minus. Myslicie, że caly rok czekalem na PES 2010 żeby narzekać? zmiłujcie się ;/. Jezeli mogę już po 1 meczu wygrywać na najwyższym poziomie to co ja będe robil do pazdziernika 2010? gra nie ma być bezsensowna, gdzie w waszej opini utrudnienie polega na odbijaniu sie pil BÓh wie od czego i ze nie można jednym zawodnikiem mijąc innych. Chodzi o to, że gra sama w sobie nie sprawia mi radości jak poprzedniczka. Napisalem, że Konami co 2 lata wydaje bardzo dobrą grę. Liczę, że za rok mnie zaskocza, lae pozytywnie.

pisałem o tym i jeszcze raz POWTARZAM.  Tryb Master League jest skopany pod względem gry sztucznej inteligencji, grają na 50% swoich możliwości, po jednym meczu brakuje im sił do biegania i  agresywności, można z nim robić co sie chce.
Na szczęście inne tryby są OK. Zagraj sobie League i odczujesz kolosalną różnice w nastawieniu CPU.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 20:58:44 wysłana przez DaKus »

Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 24, 2009, 21:09:10 »
pisałem o tym i jeszcze raz POWTARZAM.  Tryb Master League jest skopany pod względem gry sztucznej inteligencji, grają na 50% swoich możliwości, po jednym meczu brakuje im sił do biegania i  agresywności, można z nim robić co sie chce.
Na szczęście inne tryby są OK. Zagraj sobie League i odczujesz kolosalną różnice w nastawieniu CPU.






Wiem, że zawsze bylem dobry w Pesa bo gram w niego od kiedy tylko pojawil się na rynku, jestem wielkim fanem tej serii.  przed chwilą rozegralem mecz na Top playerze 15 min Bordo - Lyon. Wynik 1-0 dla mnie, ale w strzalach 11 celnych do 0. Czy to jest wysoki poziom gry?? Narzekających jest tyle samo co chwalących. Skoro gram w Pesa od zawsze to chyba albo sie starzeje, albo Konami daje ciala co 2 lata.

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 24, 2009, 21:23:18 »
Po mojej ingerencji w statystyki Arsenalu i Chelsea, rozegrałem meczyk w CL. Wrażenia były niesamowite i powrócił "syndrom kolejnego meczu".
W tego "prawdziwego" PES'a nie chce mi się grać, wszystko jest ok, animacje, grafika, ale szybkość gry jest nienormalna. Będę grał w PES'a calutki rok, ale w PES'a edytowanego przeze mnie.
Jeśli oceniałbym grę jako zręcznościówkę- dałbym 9. Jest to jednak SYMULATOR(według Konami) więc daję 4, góra 5.
Czy wie ktoś może jak mogę edytować staty wszystkich grajków na raz ? tzw."global editing" ?

Offline jaboolleba1991

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.09.2009r.
  • http://www.e-castig.com/index.php?r=I1jZg
    • http://www.e-castig.com/index.php?r=I1jZg
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 24, 2009, 21:43:52 »

może i jestem ślepy ale tylko tobie nie pasuje czas reakcji  weż zagraj sobie kilkanaście meczy różnymi drużynami na różnym poziomie to może zmienisz zdanie.
taaaa ?? to sobie poczytaj ile jest postow o tym ze pilkarze sie ruszaja jak muły i reakcja strzału czy podania jest opozniona po wcisnieciu

Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 24, 2009, 21:54:42 »
taaaa ?? to sobie poczytaj ile jest postow o tym ze pilkarze sie ruszaja jak muły i reakcja strzału czy podania jest opozniona po wcisnieciu

masz racje wreszcie ktos kto widzi minusy w tej grzej. Jestem zniesmaczony ta gra i nie moge tego przetrawić. Zalamalem się, to nie jest symulator tylko granie na przypadku a tu nie o to chodzi jak ktos napisal ze radosc jest wieksza jak sie od kogos pilka odbije i wpadnie do bramki. Chodzi o robienie ladnych akcji z jeszcze lepszym wykonczeniem, a napewno pieknej szybkiej kontry na pes 2010 nieda się zrobic. Kurcze ja nie widze róznicy miedzy kaka a rogerem hah, ta sama szybkosc, sila strzału i technika, no może lepiej piłka sie trzyma i zwody latwiej wykonac tylko Kaka ma statystki z kosmosu :D. Sprint to jest cos z czym Konami dało ciala. CR jest dogoniony przez Krzynówka :D, zero szybkosci az tak widocznej jak powinna być. Torres kiedys w wywiadzie powiedzial, że ma nadzieje iż w nowej odslonie beędzie szybszy niz w Pes 2009, he chce zobaczyc jego mine jak zagra, bo rusza się naprawde szybko.;DDDDDDDDDDDddd

Offline wittk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 24, 2009, 22:07:34 »
Po pierwsze: jest to mój pierwszy post także witam wszystkich serdecznie :)

Po drugie: Moja ocena jest wsparta trzema dniami prawie ciągłej gry także nie jest to pierwsze wrażenie. A więc. Oczywiście Barcelona odbiera przyjemność z grania (przynajmniej mi)bo po co latać jednym zawodnikiem i prawie zawsze trafiać bramki? To samo tyczy się online gdzie większość ludzi gra Messim. Podobno miało być bez r1... a demo dawało duże nadzieje na to, że ten pes to będzie rewelacyjny. Podobał mi się ten wolniejszy gameplay nie wiem czemu go usunęli. No to teraz jak już ponarzekałem to mogę trochę plusów wstawić. O grafice się nie wypowiadam mało mnie to interesuje, a poza tym każdy widzi jaka jest. Jak dla mnie granie ze znajomymi, drużynami o podobnym niezbyt wysokim poziomie, pokazuje że jednak można się przy tym pesie dobrze bawić. Także ogólna ocena to jakieś 7/10. Przez to, że zawsze mam z kim pograć. I z nadzieją że patche choć trochę wyrównają statystyki.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 24, 2009, 22:08:19 »
360 stopni w pes? haha dobre

Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 24, 2009, 22:11:07 »
360 stopni w pes? haha dobre

Mu chodzi o to, że zawodnikiem może w każdym kierunku biegać itd., tylko zastanawia mnie w jakiego on Pesa gral cały czas, bo wlaśnie sterowanie odróżnia między innymi Pesa od fify.

Offline Gadom

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 24, 2009, 22:20:48 »
Powiem wam tak mi się gra ogólnie podoba ale co do poziomu gry to się zgodzę z tymi co uważają ze jest za łatwo, bynajmniej zacząłem na poziomie Regular co w Pesie 2009 nie grało na nim się tak łatwo a tu poczułem się jak na Amatorze, ale przeskoczyłem na Profesjonal i nagle jest niby trudniej ale nie az tak turniej jak w pes 2009 jak sie zmieniło poziom,bo w 2009 zmieniłem poziom i na początku z parę meczy w dupę a tu w sumie ok może nie wygrywam ale tez nei przegrywam sa to remisy albo wygranie w ostatniej chwili ale jest trochę łatwiej co do reszty ja zastrzeżeni nie mam, niektórzy moim zdaniem mogą twierdzić ze jest skopana gra bo jest kompletnie ina niż reszta edycji moim zdaniem to jest całkiem iny świat teraz

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 24, 2009, 22:23:27 »
Mu chodzi o to, że zawodnikiem może w każdym kierunku biegać itd., tylko zastanawia mnie w jakiego on Pesa gral cały czas, bo wlaśnie sterowanie odróżnia między innymi Pesa od fify.

On pisze że Widać również dopracowany system dryblingu 360 w przeciwieństwie do FIFY !!! Chyba nie grałeś w Fifkę 10 ( Konsolową) sterowanie jest bajeczne , to w pes jest jakieś śmieszne ograniczenie ruchu , wygląda to tak jakby zawodnik chciał a nie mógł ... , pod tym względem to fifa nie bije ale miażdży Pes-a
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 22:25:30 wysłana przez serkowski »

Offline szczygiel87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 24, 2009, 22:25:13 »
Powiem wam tak mi się gra ogólnie podoba ale co do poziomu gry to się zgodzę z tymi co uważają ze jest za łatwo, bynajmniej zacząłem na poziomie Regular co w Pesie 2009 nie grało na nim się tak łatwo a tu poczułem się jak na Amatorze, ale przeskoczyłem na Profesjonal i nagle jest niby trudniej ale nie az tak turniej jak w pes 2009 jak sie zmieniło poziom,bo w 2009 zmieniłem poziom i na początku z parę meczy w dupę a tu w sumie ok może nie wygrywam ale tez nei przegrywam sa to remisy albo wygranie w ostatniej chwili ale jest trochę łatwiej co do reszty ja zastrzeżeni nie mam, niektórzy moim zdaniem mogą twierdzić ze jest skopana gra bo jest kompletnie ina niż reszta edycji moim zdaniem to jest całkiem iny świat teraz


Wy chyba nie rozumiecie, że gra to tylko symulacja i nigdy nie będzie realna, grać to wypad na swieże powietrze, granie na kompie ma dawać przyjemność, a nie powodowac irytację na głupie przypadki co w realnym swiecie tak czesto sie nie zdarzaja. W tej grze mozna wygrać 6-0 i wszystko moze być przypadkowe. Nie zalezy wam na tworzeniu pieknych i szybkich akcji ?

Offline Gilmur

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 24, 2009, 22:28:29 »
Na temat tego Pesa wypowiadałem sie o wiele wyżej.

Chcę sie tylko zapytać o faule bo faul z 20-30 m (taki do strzału) trafia sie raz na 30-40 meczy albo nie wiem na ile. Nie wiem jak jest ta Top Plajer ale na Profesional tak jest przynajmniej u mnie


Offline Gadom

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 24, 2009, 22:32:38 »

Wy chyba nie rozumiecie, że gra to tylko symulacja i nigdy nie będzie realna, grać to wypad na swieże powietrze, granie na kompie ma dawać przyjemność, a nie powodowac irytację na głupie przypadki co w realnym swiecie tak czesto sie nie zdarzaja. W tej grze mozna wygrać 6-0 i wszystko moze być przypadkowe. Nie zalezy wam na tworzeniu pieknych i szybkich akcji ?

W sumie do mojej wypowiedzi nie rozumiem twojej wypowiedzi,bo na gre nie narzekam oprocz poziomu ktory jest mniejszy niz w pozostałych wersjach.Ze jezeli chcemy cos realnego to wypad na dwor ok z tym sie zgodze i tego mi nie brakuje bo trenuje w klubie, ale dlatego ze jestesmy fanami pesa to nie mozemy widziec błedów? Kazdy ma swoje zastrzezenia a tu sie w sumie zaczyna wyzywac i nasmiewac z tych co widza jaks wade cos im sie nie podoba troche tez pomyslunku sam jestem fanem,pewnie po paru dniach grania tez zauwaze cos denerwujacego ale takie zycie nic nie ma idealnego bede sie moze denerwował a nie ciagle wmawiał se same plusy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 24, 2009, 22:32:38 »