Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 100556 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline UniA_ZaRzyNa

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: londyn
  • Wiadomości: 446
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 21, 2009, 14:43:55 »
mam znalazlem: REJESTRACJA lub LOGOWANIE$link.php?url=pc_pro_evolution_soccer_2010 jak uzywasz avasta to ci powie ze to robak i wierzysz mi czy nie g... prawda avast tepy jest dla tego wiec jak juz podmienisz pliki bedziesz musial wylaczac antyvira przed odpaleniem gry....  znajomi mowili ze lepiej online choodzi mi tam bez roznicy... thx i pozdro

Offline boro78

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 21, 2009, 20:36:46 »
mam znalazlem: REJESTRACJA lub LOGOWANIE$link.php?url=pc_pro_evolution_soccer_2010 jak uzywasz avasta to ci powie ze to robak i wierzysz mi czy nie g... prawda avast tepy jest dla tego wiec jak juz podmienisz pliki bedziesz musial wylaczac antyvira przed odpaleniem gry....  znajomi mowili ze lepiej online choodzi mi tam bez roznicy... thx i pozdro

Witam , dzięki za odpowiedź, ale jak jestem na tej stronie to jest parę linków typu"no dvd games" , np :

Pro Evolution Soccer 2010 v1.0 [MULTI5-2] No-DVD/Fixed EXE

, który z nich mam wybrać - może być ten powyżej?

Jak Możesz , to pls. Napisz mi .
Z góry dzięki  i pozdrawiam !!! 8)
Become a Legend - it's My Game !!!!!

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 22, 2009, 01:05:04 »
Co racja to racja. Specjalnie dla Fify postanowiłem zainwestować w xbox`a . Czy warto ? Myślę , że tak . ;)

Jezeli ktos ma troche wolnych funduszy to zdecydowanie warto zainwestowac w konsole. ja gram na PS3. Fifa 10 ma troche mniej tej magii niz 09 (wg mnie najbardziej wciagajac piłka od czasow ISS'a) ale i tak na tle PES prezentuje sie super. Mialem ostatnio troche kryzys z fifa - jakos mi nie szlo i nie czerpalem radosci z gry (znaczy sie szlo nawet bo ciagle jestem liderem grajac Fenerbahce w 1 lidze w pewnych rozgrywkach online i szykuje sie awans do ekstraklasy:) ) ale staram sie grac ladnie a to mi w ogole nie wychodzilo. I postanowilem dac PESowi 2010 kolejna szanse. 3 tyg temu kupilem i sprzedalem po 2 dniach.  Kupilem go po raz drugi, bedac swiadomym ze jak sie nie przekonam  to 20 zl znowu w plecy... Pogralem kilka godz pelen nadziei i checi. Offline na konsoli naprawde fajnie sie pyka. Ale ja gram 95 % meczy online. A tam masakra. Mam lacze 6 mb i 1 na 3 albo 4 mecze dalo sie grac :/ Nie wspominajac o tym w jaki sposob graja ludzie - czyt. Real i jazda do przodu zeby wrzucic. I wczoraj znowu pes poszedl na allegro. Juz lacznie stracilem na nim ze 40 czy 50 zl w ostatni miesiacu i ani zlotowki wiecej juz nie strace przez najblizszy rok :] Wspolczuje tym ktorzy kupili go na PC za jakies 100 czy 120 zl... Jak kumple z ktorymi od zawsze gralem w PES uslyszeli ostatnio ze chyba sprzedam fife(od stycznia odkad mam sonke tylko fifa 09 i 10 jak przychodza) i zostawie "dzielo" konami to widzialem to ich przerazenie w oczach i delikatne sugestie ze moze jednak zostawic fife w spokoju a PESa niech sobie sciagne na PC jak mi sie znowu podoba :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 09:28:21 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline UniA_ZaRzyNa

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: londyn
  • Wiadomości: 446
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 22, 2009, 01:36:55 »
Witam , dzięki za odpowiedź, ale jak jestem na tej stronie to jest parę linków typu"no dvd games" , np :

Pro Evolution Soccer 2010 v1.0 [MULTI5-2] No-DVD/Fixed EXE

, który z nich mam wybrać - może być ten powyżej?

Jak Możesz , to pls. Napisz mi .
Z góry dzięki  i pozdrawiam !!! 8)
o.k wybierz plik:   Pro Evolution Soccer 2010 v1.02 [US] No-DVD/Fixed EXE potem pierwszy z gory ktory ci sie pojawi wcisnij namalowana dyskietke przy: File Archive [10.1 MB] i sciagaj mirror 02 i masz :D dalej juz wiesz zamien pliki i tyla wiecej pytan pisz dalej

Offline boro78

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 22, 2009, 13:45:43 »
o.k wybierz plik:   Pro Evolution Soccer 2010 v1.02 [US] No-DVD/Fixed EXE potem pierwszy z gory ktory ci sie pojawi wcisnij namalowana dyskietke przy: File Archive [10.1 MB] i sciagaj mirror 02 i masz :D dalej juz wiesz zamien pliki i tyla wiecej pytan pisz dalej

Stary dzięki - wszystko pięknie chodzi !!!  ;)

Jeszcze jedno czekam na jakiegoś konkretnego patcha (chciałbym aby była w nim ekstraklasa) , Możesz coś już na ten czas polecić?, również do pes2009 Masz jakiegoś sprawdzonego? - bo czasem też pogrywam  :) 8) 
 (ja grałem na Tranceshine w 2009 , ale jeszcze w tej wersji 2.3 , która zawierała ekstraklasę - bo w tym roku Tranceshine pisze, że ekstraklasy nie będzie... >:(

Z góry dzięki za odp. i Pozdrawiam !!!

Become a Legend - it's My Game !!!!!

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 23, 2009, 08:24:06 »
Jezeli ktos ma troche wolnych funduszy to zdecydowanie warto zainwestowac w konsole. ja gram na PS3. Fifa 10 ma troche mniej tej magii niz 09 (wg mnie najbardziej wciagajac piłka od czasow ISS'a) ale i tak na tle PES prezentuje sie super. Mialem ostatnio troche kryzys z fifa - jakos mi nie szlo i nie czerpalem radosci z gry (znaczy sie szlo nawet bo ciagle jestem liderem grajac Fenerbahce w 1 lidze i szykuje sie awans do ekstraklasy:) ) ale staram sie grac ladnie a to mi w ogole nie wychodzilo. I postanowilem dac PESowi 2010 kolejna szanse. 3 tyg temu kupilem i sprzedalem po 2 dniach.  Kupilem go po raz drugi, bedac swiadomym ze jak sie nie przekonam  to 20 zl znowu w plecy... Pogralem kilka godz pelen nadziei i checi. Offline na konsoli naprawde fajnie sie pyka. Ale ja gram 95 % meczy online. A tam masakra. Mam lacze 6 mb i 1 na 3 albo 4 mecze dalo sie grac :/ Nie wspominajac o tym w jaki sposob graja ludzie - czyt. Real i jazda do przodu zeby wrzucic. I wczoraj znowu pes poszedl na allegro. Juz lacznie stracilem na nim ze 40 czy 50 zl w ostatni miesiacu i ani zlotowki wiecej juz nie strace przez najblizszy rok :] Wspolczuje tym ktorzy kupili go na PC za jakies 100 czy 120 zl... Jak kumple z ktorymi od zawsze gralem w PES uslyszeli ostatnio ze chyba sprzedam fife(od stycznia odkad mam sonke tylko fifa 09 i 10 jak przychodza) i zostawie "dzielo" konami to widzialem to ich przerazenie w oczach i delikatne sugestie ze moze jednak zostawic fife w spokoju a PESa niech sobie sciagne na PC jak mi sie znowu podoba :D

No to trochę odjechałeś   he he , widać że wierny z ciebie fan pes-a , znam ten ból chciało by się zagrać w ukochanego pes-a ale się nie da bo niesamowicie zniechęca , też mi pozostaje fifka 10 na xa :) Pozdrawiam

Offline UniA_ZaRzyNa

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: londyn
  • Wiadomości: 446
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 23, 2009, 11:59:38 »
Stary dzięki - wszystko pięknie chodzi !!!  ;)

Jeszcze jedno czekam na jakiegoś konkretnego patcha (chciałbym aby była w nim ekstraklasa) , Możesz coś już na ten czas polecić?, również do pes2009 Masz jakiegoś sprawdzonego? - bo czasem też pogrywam  :) 8) 
 (ja grałem na Tranceshine w 2009 , ale jeszcze w tej wersji 2.3 , która zawierała ekstraklasę - bo w tym roku Tranceshine pisze, że ekstraklasy nie będzie... >:(

Z góry dzięki za odp. i Pozdrawiam !!!



sorry z patchami to nie do mnie sam ich prawie wogole nie sciagam takze nie pomoge.... nara

Offline Tomko

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łaziska Górne
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2009r.
  • Łod bajtla Niebieski
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 23, 2009, 12:22:28 »
 Witam jeśli chodzi o moja opinie o pes 10 to plus
+grywalność
+grafika
+ML
+Champions league  i liga Europy

-sędziowie
-drobne Bugi
-brak tworzenia własnych turniejów

ogólnie 9/10   

reakcja bramkarzy -/+ czasem stoją jak słup soli czasem naprawdę pieknę parady
W moim sercu jest RUCH i na dobre i na złe !!!!!

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 23, 2009, 14:23:14 »
Sugeruję adminstracji wyzerowanie ankiety i zamieszczenia nowej....
jestem ciekaw jaki byłby wynik  ??? 8)

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 23, 2009, 15:10:09 »
Jezeli ktos ma troche wolnych funduszy to zdecydowanie warto zainwestowac w konsole. ja gram na PS3. Fifa 10 ma troche mniej tej magii niz 09 (wg mnie najbardziej wciagajac piłka od czasow ISS'a) ale i tak na tle PES prezentuje sie super. Mialem ostatnio troche kryzys z fifa - jakos mi nie szlo i nie czerpalem radosci z gry (znaczy sie szlo nawet bo ciagle jestem liderem grajac Fenerbahce w 1 lidze w pewnych rozgrywkach online i szykuje sie awans do ekstraklasy:) ) ale staram sie grac ladnie a to mi w ogole nie wychodzilo. I postanowilem dac PESowi 2010 kolejna szanse. 3 tyg temu kupilem i sprzedalem po 2 dniach.  Kupilem go po raz drugi, bedac swiadomym ze jak sie nie przekonam  to 20 zl znowu w plecy... Pogralem kilka godz pelen nadziei i checi. Offline na konsoli naprawde fajnie sie pyka. Ale ja gram 95 % meczy online. A tam masakra. Mam lacze 6 mb i 1 na 3 albo 4 mecze dalo sie grac :/ Nie wspominajac o tym w jaki sposob graja ludzie - czyt. Real i jazda do przodu zeby wrzucic. I wczoraj znowu pes poszedl na allegro. Juz lacznie stracilem na nim ze 40 czy 50 zl w ostatni miesiacu i ani zlotowki wiecej juz nie strace przez najblizszy rok :] Wspolczuje tym ktorzy kupili go na PC za jakies 100 czy 120 zl... Jak kumple z ktorymi od zawsze gralem w PES uslyszeli ostatnio ze chyba sprzedam fife(od stycznia odkad mam sonke tylko fifa 09 i 10 jak przychodza) i zostawie "dzielo" konami to widzialem to ich przerazenie w oczach i delikatne sugestie ze moze jednak zostawic fife w spokoju a PESa niech sobie sciagne na PC jak mi sie znowu podoba :D
Rozpisałeś się  :D ale wszystko co napisałeś to niestety przykra prawda . Takie narzekanie nic nie pomoże , ale czy Konami naprawde nie widzi tych wszystkich bugów? Nie licząc zrąbanego trybu online oraz Motion Capture , który jest chyba największym niewypałem nowego Pes`a :-\


Offline HORINHO

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 23, 2009, 15:11:57 »
witam chce sprzedac pro evolution 2010 na pc za 80zl odbior osobisty.Czy jest ktos chentny????
@lukas@

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 23, 2009, 16:27:12 »
ja puszczę za 70  ;D

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 23, 2009, 18:48:09 »
Takie informacje to w dziale Targowisko

EDIT : Mówiłem do HORINHO bo chyba mowi na poważnie
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 19:28:37 wysłana przez Galernik1908 »

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 23, 2009, 19:27:53 »
Takie informacje to w dziale Targowisko

u mnie wpis to joke :) Można się doprosić ankietę dla PES -a ???

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 25, 2009, 08:17:38 »
Mam procka Intel Core 2 Duo 2 x 1.8 , niby Pes powienien śmigać , gdyż rekomendowane wymagania to 2 x 2.0 , czyli ogólnie rzecz biorąc mała różnica . Niestety w specifications procesor ocenia na bad coś tu nie gra praktycznie spełnia wymagania gry a Pes daje mu bad  :-\ Ma ktoś podobny problem . ?!


Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 25, 2009, 17:57:33 »
Mam procka Intel Core 2 Duo 2 x 1.8 , niby Pes powienien śmigać , gdyż rekomendowane wymagania to 2 x 2.0 , czyli ogólnie rzecz biorąc mała różnica . Niestety w specifications procesor ocenia na bad coś tu nie gra praktycznie spełnia wymagania gry a Pes daje mu bad  :-\ Ma ktoś podobny problem . ?!
tak ja mam ...ale moim zdaniem to nie problem :)
Ja śmigam na lapku z 1.8 T5500 i 4gb RAM i nie jest źle na max -ie

Offline inkprs

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 25, 2009, 18:43:59 »
ja mam tak samo ,a procesor mam, CORE2Duo 2x 5200,itez tak ,jest

Offline _NeWk1_

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.12.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 04, 2009, 19:51:52 »
Jedyne co mogę napisać to to
Cytuj
Słaba gra Konami każe nam grać w PES 6 już 4 ROK !
Za Lechem przemierzamy cały świat
wiele sezonów kilkadziesiąt lat
jesteśmy zawsze tam
potęga nasza trwa
Kolejorz już nigdy nie będziesz sam

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 09, 2009, 15:36:37 »
szczerze gra jest na swój sposób dobra..Grałem, podoba mi się ale....jednak jest trochę dużo "glutków" psujących gre, które mam nadzieje KONAMI usunie w przyszłości i wtedy będzie to na pewno najlepsza gra piłkarska w przeciwieństwie do FIFY (bleeh) . :D Nie wiem czemu ta gra Wam się nie podoba. Fakt że nie raz irytuje, ale jeśli człowiek się wczuje nie ma siły żeby się oderwał.. chociaż może.. ;) takie moje zdanie ;)
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:31:26 »
Ja już straciłem nerwy całkowicie

BUGI BUGI BUGI  czy w ogóle coś takiego jak ręka jest w pesie  NIEEE  bo Piłka przenika przez ręka odbija mu się od Dupy !!!!! i GOOALLL

jest tam coś takiego jak sędzia NIEEEEE  Lata sobie jeden  cwellll ubrany na czerwono   NIC nie gwizda albo  daje czerwone kartki za to że piłkę kopnąłem  !!!

równie dobrze nie powinno być czegoś takiego jak sędzia w pesie bo poco   mogli by my się lać  koleś leci do piłki jeb z piony w pysk  i tyle  

jest tam coś takiego jak spalone     STOJĘ NA WŁASNEJ POŁOWIE PIŁA NA  SAM  NA SAM  JEB  GWIZDA SPALONEGO   ALE KUURRWAAA  JAK MOI OBROŃCY STOJĄ NA  SRODKU BOISKA  A PRZECIWNIK  WSZYSCY 11 PRZY  MOJEJ BRAMCE TO  JEB NIE MA SPALONEGO   NIE WIEDZIAŁEM ŻE BRAMKARZA SIĘ LICZY !!!!!

myślałem na początku jak pograłem że pes  oooo łał zarąbisty  SUPER  ohhh ahhh    oczywiście na fajne rzeczy    i nie które rzeczy są na Plus  noo ale to już przechodzi  ludzkie pojęcie  co się dzieje POŻAL SIĘ BOŻE !!!

soory ale  zdenerwowałem się   emocje !!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 16:49:57 wysłana przez ★Aveiro★ »


Man UTD FOREVER

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:31:26 »