Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 99880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:42:10 »
Wiesz, że możesz dostać bana ::) ::)
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 11, 2009, 16:49:45 »
Wiesz, że możesz dostać bana ::) ::)

soory ale  zdenerwowałem się   emocje !!


Man UTD FOREVER

Offline Zywy19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.06.2009r.
    • Super bukmacher z nagrodami.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 11, 2009, 19:25:37 »
Ta ankieta mnie rozwala za kazdym razem jak tu wchodze,

HIT! najlepszy symulator piłki nożnej na pc - ok
Bardzo dobra gra - tez dobre
Dobra gra lepsza od PES 6 i PES 2009 - czyli według autora gra jest z góry gorsza od Fify skoro jest lepsza od Pesa 6 i 09 ale od czegos gorsza to chyba od fify.
Inna niż poprzednie wersje ale bez rewelacji    - 44 (12.4%) - to ok.
Słaba gra    - 5 (1.4%) - tez ok.
Słaba gra Konami każe nam grać w PES 6 już 4 ROK !    - 25 (7%) - to to samo co wyzej wiec po co dwa razy ???
DNO! - ok.

Nie można było zrobić ankiety z wariantami:
Najlepsza gra
Dobra gra
Średnia gra
Słaba gra
Beznadziejna
Super bukmacher z nagrodami:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zapraszam.

Offline Kanonier15

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2008r.
  • Go Go Gunners !!
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 13, 2009, 23:41:18 »
Ja już straciłem nerwy całkowicie

BUGI BUGI BUGI  czy w ogóle coś takiego jak ręka jest w pesie  NIEEE  bo Piłka przenika przez ręka odbija mu się od Dupy !!!!! i GOOALLL

jest tam coś takiego jak sędzia NIEEEEE  Lata sobie jeden  cwellll ubrany na czerwono   NIC nie gwizda albo  daje czerwone kartki za to że piłkę kopnąłem  !!!

równie dobrze nie powinno być czegoś takiego jak sędzia w pesie bo poco   mogli by my się lać  koleś leci do piłki jeb z piony w pysk  i tyle  

jest tam coś takiego jak spalone     STOJĘ NA WŁASNEJ POŁOWIE PIŁA NA  SAM  NA SAM  JEB  GWIZDA SPALONEGO   ALE KUURRWAAA  JAK MOI OBROŃCY STOJĄ NA  SRODKU BOISKA  A PRZECIWNIK  WSZYSCY 11 PRZY  MOJEJ BRAMCE TO  JEB NIE MA SPALONEGO   NIE WIEDZIAŁEM ŻE BRAMKARZA SIĘ LICZY !!!!!

myślałem na początku jak pograłem że pes  oooo łał zarąbisty  SUPER  ohhh ahhh    oczywiście na fajne rzeczy    i nie które rzeczy są na Plus  noo ale to już przechodzi  ludzkie pojęcie  co się dzieje POŻAL SIĘ BOŻE !!!

soory ale  zdenerwowałem się   emocje !!
popieram cię , fatalna gra , szkoda moich nerwów na nią i także pada , po prostu żygać się chce jak widze te bugi , a najgorsze że lepszej kopanki na pc nie ma bo Fifa jeszcze gorsza , trudno czas zacząć oszczędzać i kupić konsole  >:(
" border="0

Offline pamaro

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Podmokle Wielkie
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 17, 2009, 15:47:21 »
jest kilkanaście niedociągnięć ale gra jest very good ;D

Offline nuno77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 04, 2010, 04:12:28 »
jest kilkanaście niedociągnięć ale gra jest very good ;D
Jasne,parę to mało powiedziane, :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
Miunusy
-dryblink 360 stopni ha ha ha,chyba mnieli 360 gorączki jak tą grę robili.(Wogóle np jak jestem pod bramką przeciwnika to wogóle niemoge dobrze się z gała obrotu zrobić bo drazu mi piłkę odbierają otoczą mnie z każdej strony.
-a Faule to wogóle porażka(chyba te japońce niewiedzą co to są faule.
-Rzuty wolne od pesa 6 wogóle nic się niezmieniły dalej są sztywne
-Gemplay troszeczke zmienili ale nadal to samo od pesa 5 nadal jest taki sam(a niektórzy czepiją się FIFY na pc że od 2004 jest ten sam gemplay to prawda ale PES też nie ma innego gempleay tylko nadal na tym samym jedzie sztywniackim na PS3 PES nawet nieumie zrobić dobrego gempleay tylko jest podobny do PC ha ha ha ha jeja
-Obracanie z piłką jest straszne zmulone
-Spalone to też beznadzieja(NP.mój napastnik perfidnie stoi na spalonym w czasie podania niechce mu sie metra do tyłu cofnąć tylko stoi ja baran!!!
((((Ale jak mam np szybki kontratakt to chcem wrzucić w pole karne to jest napastnik i debil się cofa wychodzi wogóle z pola karnego!!!!
-Bramkarze nadal są jak ta gra beznadzieja wielka,piłka leci wolno strasznie wolno że dwulatek by ją dogonił a bramkarz sobie patrzy na nią jak wpada do siateczki,jak by przeciwna drużyna by go przekupiła
-wogóle ta gra jest cała przekupiona,jak by komputer musiał wygrać mecz na wysokim poziomie bo wiadomo że jak ktoś gra na amatorze to wygrywa i nie widzi żadnych błędów,bo na amatorze to każdego piłkarza jak pachołki sie kiwa
-Brak licencji(Nawet mają LIge mistrzów i ligę europejską a brak prawie połowę drużyn)
Plusy
+grafika a zwłaszcza twarze
+ i Ludzie co tworzą do tego szajsu patche dla nich szacunek
+Więcej ich nie ma

Nigdy PES nie dorówna dla FIFY NextGenowej,Sorry chyba że Konami bombę podłoży w budynku Ea Sports i i jak wsztkie dane się rozdupcą   

Offline Kostka

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 04, 2010, 15:43:12 »
Strasznie się napociłeś, żeby te brednie napisać? Jak grasz na klawiaturze to się 360 stopni nie spodziewaj. Pokaż mi tą bramkę co bramkarz puścił. A to, że cię na regularze komputer jedzie do zera to nie znaczy że gra jest ,,gópia". Po coś te cholerne poziomy trudności masz to sobie dobierz, bo ja wiem, że fifa jest łatwa, a bramkarz to cyborg okrutny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 19:38:36 wysłana przez Kostka »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 04, 2010, 17:58:12 »
gra jest super.a tak w ogóle nie porównujcie jej do fify bo to wstyd porównywać PESa do takiego szajsu...

poprawić bramkarzy,sędziów, wyeliminować "przenikalność" ,dodać więcej zespołów i stadionów na licencji poprawić małe niedociągnięcia i gra będzie super.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 18:01:37 wysłana przez lukasz200992 »

Offline nuno77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:01:10 »
Strasznie się napociłeś, żeby te brednie napisać? Jak grasz na klawiaturze to się 360 stopni nie spodziewaj. Pokaż mi tą bramkę co bramkarz puścił. A to, że cię na regularze komputer jedzie do zera to nie znaczy że gra jest gópia. Po coś te cholerne poziomy trudności masz to sobie dobierz, bo ja wiem, że fifa jest łatwa a bramkarz to cyborg okrutny.
Brednia to ty jestes buraku co żal ci że PES nigdy niedorówna dla fify nextgenowej.Widać że masz z 8-10 lat bo nawet niewiesz ja się piszę głupia tylko napisałeś gópia.i leszcze grałem na padzie i jakoś tego nie zauważyłem.I szmaciażu sobie zagraj na PS3 w FIFA 10 u kolegi jak takiego posiadasz co ma konsole bo po twoim szczękatym jęzorze pewnie mało ich masz i upierania się że pes jest dobrą grą,tam dopiero zobaczysz co to jest 360 stopni prawdziwa symulacja piłki nożnej.A teraz stul ryja i siedzi na dupie i graj w pesa 2010 na amatorze bo nawet błędów nieumiesz ocenić,bo grasz na amatorze i oczywiście tam niemożna zauważyć błędów a założe się że byś zemną w pesa przewalił z 7 do zera ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha haspadaj naszczaw liście pompować

Offline nuno77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:19:47 »
Strasznie się napociłeś, żeby te brednie napisać? Jak grasz na klawiaturze to się 360 stopni nie spodziewaj. Pokaż mi tą bramkę co bramkarz puścił. A to, że cię na regularze komputer jedzie do zera to nie znaczy że gra jest gópia. Po coś te cholerne poziomy trudności masz to sobie dobierz, bo ja wiem, że fifa jest łatwa a bramkarz to cyborg okrutny.
A i buraku czytaj dobrze posty bo ja niepisze że PES 2010 jest gorszy od FIFY na PC tylko nie dorównuje dla FIFY na PS3 czyli nEXTGENOWEJ czaisz psi wymazie czy nadal 8 latku nie rozumiesz.Mnie ta FIFA 10 na PC nie obchodzi bo to jeszcze gorszy szajs niż twoja twarz,twoja wypowiedz i wogóle ty cały kmiocie 8)

ilear

  • Gość
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:55:32 »
Walka o pilke glowa - masakra - pilakrze ustawiaja sie jeden z przodu i drugi za nim i kaplica. Praktycznie zero szans na wygranie glowy gdy jestes tym z tylu. (dla porownania w fifie niedosc ze mozna sie przepychac i walczyc o lepsza pozycje do glowkowania to timing ma ogromne znaczenie kto wygra glowke)
RB+RT(R1+R2) widzac jak pilka leci i koleczko wokol przeciwnika i jestes przed nim. Trzeba trzymac.

Brak swobody przy podaniach - nie bede sie czepial niecelnych podan na dobieg w sytuacjach gdzie dzieci na podworku by to dograly idealnie nie mowiac juz o takim Xavim. Po prostu po grze w konsolowa fife gdzie mozesz podac, wrzucic gdzie chcesz i jak chcesz (ktos kto nie gral to mi pewnie zaraz napisze ze w pesie tez mozna wszedzie podawac :P) w PESie czulem sie jabym byl zamkniety w jakims szablonie ktorego w zaden sposob sie nie sprzeskoczy.
Akurat podanie prostopadle jest genialne w 2010. Na poczatku klnalem jak szefc, po czym szybko zorientowalem sie ze trzeba nim dobrze pokierowac, teraz korzystam dokladnie wtedy kiedy powinienem i 90% mi siada. W 2009 czesto uzywalem podania na dobieg bo zwykle podanie bylo dziwaczne czasami, to tez poprawiono, jak masz blisko zawodnika to zwykle podanie jest lepsze (jak jest rowno lub za toba).
Nie wspomne juz o gornym podaniu z L2 - po prostu miodzio, bardzo latwo dobrym zawodnikiem robiac np rajd prawa strona wrzucic na lewa strone do wychodzacego napastnika, siada na wys. dlugiego slupka najczesciej ladnie

No coz 2010 ma miodny tryb BAL mimo fatalnego AI zespolu w ktorym sie gra, i superAI zespolow przeciwnych. Niestety dalej podstawowych bledow nie poprawiono.
- zawodnik dochodzacy czasami do podania prostopadlego zaczyna zwalniac i drobic przed pilka...w 2009 mialem to nagminnie tutaj rzadziej ale dalej jest.
- lece pelnym biegiem do pilki, i w pewnych sytuacjach gdy przeciwnik przejmie pilke...hamuje. WTF? ewidentie funkcja warunkowa - niemasz pilki -> zatrzymaj sie...po kiego to???
- wychodzenie na aut pod presja...nie wystarczylo by prostego warunku zrobic - aut blisko -> odbij od lini bocznej/zrownaj sie z nia jak mozna i biegnij dalej...takie to trudne?
- dlugosc zbierania sie po zderzeniach...ja rozumiem, ze to od agility zalezy i wogole wielu czynnikow, ale przy tym tempie gry, zbieranie sie z ziemi trwa 3 krotnie za dlugo nieraz!!!
- statystyki a faktyczna gra - dalej ma sie nijak!!! koles z 70 short pass podaje dokladnie do nozki tak samo jak ten z 90...gdzie podania troche do tylu, troche do przodu, wogole niecelne? Gdzie chaos w grze? przeciez to podstawa pilki noznej, tylko nieliczne zespoly jak barca potrafia wymienic 20-30 podan bez straty na codzien...a tutaj juz od Profesional rowno przeciwnik jedzie jak barca...same 1 touch passy, przerwac akcje ? zapomnij, trzeba zapieprzac jak szalony dobre ustawienie taktyczne/aktywnego zawodnika ma minimalny wplyw na przerwanie akcji. W BAL widac to juz golym okiem...
- rozwoj statow w ML i BAL. Co to ma byc? po 3..4 sezonach grania srednim zespolem (fc porto,a.madryt, nawet celtic) mam wypas sklad, same gwiazdy i srednie staty 85-95 wszystkich graczy...i kazdy mecz na top player wygrywam albo remisuje i cala przyjemnosc z gry papa...wiem ze moge zagrac wisla np. czy kims tam zpolski...ale co...2 sezony dluzej i dojde do tego samego punktu?. W BAL jest jeszcze gorzej, w ciagu 4 sezonow z statow 65..wskoczylem na 85...lol. 21 lat i juz jestem mega kozak, i to nie tylko w strzalach jako CF (faktycznie dobrze dosc w karierze gram i strzelam duzo na bramke). 2 sezony skupialem sie na strzale i szybkosci ...i mam staty po 92-93 ... nie skupialem sie wogole na podaniach ...ale przez 4 latka z 67 na 86 np. short pass accuracy skoczylo etc. Po prostu jest za latwo i za duzy przyrost :/
- AI kompa...czy ktos widzial dlugie pilki od obroncow? Czy ktos widzial przerzuty obroncy z lewej strony na prawa pomoc przez cale boisko?
Czy ktos widzial inaczej rozegrany rzut wolny przez kompa, niz strzal/podanie wykonujacego zawodnika? (a 2 naraz? a przebiegniecie nad pilka?) - strasznie mam odczucie jakbym gral ze skryptami/automatyzmami a nie w pilke. Komp 90% akcji przeprowadza podaniami dolnymi z czego wiekszosc to 1 touch pass...no porazka po calosci

Na szczescie mnogosc strzalow pozwala na miodna gre, gra sie lepiej niz w 2009, latwiej sie broni i przede wszystkim, duzo latwiej zawiazuje sie akcje podaniami dolem (ale to jest moim zdaniem przesada - kolega ktory jest sredni w pesa, zawsze gra hiszpania...potrafi dojsc do mojej 20-25 od bramkarza podajac po prostu jak po nitce, i nic nie jestem w stanie zrobic w przynajmniej polowie takich akcji)

Ogolnie 2010 jest lepsza dla mnie od 2009 (porazka...). Lepiej czuje zawodnika, reakcje ma dobre - lepsze niz w 2009. Gra sie dosc przyjemnie z patchem 1.03 (bez niego to nawet nie zaczynalem grania po paru meczach...pes lezal i czekal na naprawe sedziowania bo dzizys..;) ). Taktyki i karty umiejetnosci swietna sprawa - duzo fajniej mozna poustawiac druzyne...ale z drugiej strony czuje sie sztucznosc komputera...jak gram przeciw kumplom, to czasami potrafimy przez 10 min po 1 strzale oddac, a celnych podan wyumienia sie po max 10...nie to co z kompem - tgen jak przejmie pilke, to mozna sobie z minute odpoczac :D

Jestem na tak...ale mam nadzieje ze 2011 bedzie mialo wreszcie przyzwoite AI.

edit:
aaa..i jeszcze jeden MEGA wkurzajacy bug...doliczopny czas gry. Widze ze skrypt skrypta lapie...znow jak atakujesz i obroncy nie przejda do polowy boiska, to ta minuta czy 2 doliczone, czasami trwa jak 10-15 min! Wygrywalem z brazylia wlasnie 3:1 , zlazlem w 80 min , w 90 strzelili na 3:2...doliczony czas gry, 2min, akcja brazylii strzal bronimy, wyjscie , odbior przed polowa, ponowienie akcji kiwka, strzal ...3:3.
Szlak by to trafil....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 17:14:15 wysłana przez ilear »

Offline Kostka

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:24:38 »
A i buraku czytaj dobrze posty bo ja niepisze że PES 2010 jest gorszy od FIFY na PC tylko nie dorównuje dla FIFY na PS3 czyli nEXTGENOWEJ czaisz psi wymazie czy nadal 8 latku nie rozumiesz.Mnie ta FIFA 10 na PC nie obchodzi bo to jeszcze gorszy szajs niż twoja twarz,twoja wypowiedz i wogóle ty cały kmiocie 8)

Skoro ja mam 8 lat, a ty jesteś dorosły (jak mniemasz) to na dzisiejsze usłyszane pytanie; po co są potrzebni starzy ludzie ni czorta odpowiedzi nie znajdę. Tu już wolę samych ,,8 latków".
A w fifę 10 grałem u kolegi na Xboxie 360 i u siebie na PS3 i szału nie ma. Jak na fifę jest bardzo dobrze ale ta gra nie ma tego czegoś co ma pes 10. Może kupię tą grę, ale 200zł warta nie jest więc poczekam aż zejdzie poniżej 100zł.
Gdzie ja napisałem porównanie do fify na PC?

PS ,,w ogóle" pisze się osobno, ,,nie pisze" też. Wypowiedzi nie zaczyna się od ,,A". Używaj interpunkcji. ,,,8- latku" pisze się z pazuą. Po przecinku dajemy spację. Niektóe literki mają ogonki ,,ą, ś, ę", spróbuj. ,,Jeszcze" pisze się tak jak jak napisałem, a nie ,,leszcze" (to znaczy zupełnie co innego). Przed drugim ,,i" (w jednym zdaniu) używamy przecinka. Jęzor nie może być ,,szczękaty", co najwyżej można mieć wyszczekaną wypowiedź. ,,Drybling" pisze się przez ,,g". ,,Nie zmieniły" piszemy osobno. W ogóle ,, nie z czasownikami pisze się osobno".
W stosunku do innych osób używamy zwrotów grzecznościowych. Nie obrażamy ich, bo świadczy to o naszej kulturze. Rozumiem, że ty żyłeś w czasach wojny, gdy niszczono teatry i kina ale chyba twoja gromadka przyjaciół powinna przez te lata wprowadzić Cię na jakikolwiek poziom kulturowy.

,,Widać że masz z 8-10 lat bo nawet niewiesz ja się piszę głupia tylko napisałeś gópia"

Nie bez powodu dałem przy tym słowie cudzysłów. Ale tego już idź się uczyć do szkoły, bo ja już dosyć się namęczyłem, żeby Ci przybliżyć gramatykę. Ja wiem, kiedy ty chodziłeś do szkoły to była wojna i nie miałeś jak do szkoły chodzić... Ale pamiętaj, na naukę zawsze jest dobry czas, szczególnie jeżeli masz zamiar się publicznie wypowiadać.

,,Wogóle np jak jestem pod bramką przeciwnika to wogóle niemoge dobrze się z gała obrotu zrobić bo drazu mi piłkę odbierają otoczą mnie z każdej strony"
Co?! Nic nie zrozumiałem.

,,naszczaw liście pompować" - wytłumacz mi o co Ci chodzi.


PS.2 Zapraszam na wyzwanie zobaczymy czy mnie ,,rozwalisz" siedem do zera.





- rozwoj statow w ML i BAL. Co to ma byc? po 3..4 sezonach grania srednim zespolem (fc porto,a.madryt, nawet celtic) mam wypas sklad, same gwiazdy i srednie staty 85-95 wszystkich graczy...i kazdy mecz na top player wygrywam albo remisuje i cala przyjemnosc z gry papa...wiem ze moge zagrac wisla np. czy kims tam zpolski...ale co...2 sezony dluzej i dojde do tego samego punktu?. W BAL jest jeszcze gorzej, w ciagu 4 sezonow z statow 65..wskoczylem na 85...lol. 21 lat i juz jestem mega kozak, i to nie tylko w strzalach jako CF (faktycznie dobrze dosc w karierze gram i strzelam duzo na bramke). 2 sezony skupialem sie na strzale i szybkosci ...i mam staty po 92-93 ... nie skupialem sie wogole na podaniach ...ale przez 4 latka z 67 na 86 np. short pass accuracy skoczylo etc. Po prostu jest za latwo i za duzy przyrost :/



Od zawsze w pes-a grało się ML originals ale zeszłego lata zaczęto już kombinować i w tym momencie, oprócz mnie znam 2 osoby grające z ML originals. Gram trzeci czy czwarty sezon, a moją największą gwiazdą z tych co byli w podstawowym składzie jest; yyy, Gutierrez? Miał 67 ale go sprzedałem. W ogóle moja największa gwiazda to wypożyczony z MU Carrick. Wciąż trzymam się środka tabeli i walczę o pierwszą 7-emkę. Ambicje dalej każą mi grać. Nie wiem co ma być trudnego w prowadzeniu mistrza Portugalii czy Szkocji....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 19:47:47 wysłana przez Kostka »

Offline draka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: ChoRzów
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2009r.
    • Footballteam
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 05, 2010, 22:03:26 »
@Kostka
Ja również zacząłem grać z orginals konami, też kupiłem Guitereza, potem z rezerwowego składu Manchesteru wykupiłem Z.Tosic [ obaj dobrze się rozwijają ], wymieniwszy praktycznie całą 11-tkę pod koniec 2 sezonu moją jedyną gwiazdą jest Lassan Diara z ovrl 77*

@Topic
Co do gry to nie jest najlepsza, gdyby posiedzieli nad nią odrobinę dłużej i wypuścili troche później mogła by być lepsza. Fifa wg mnie jest słabsza od pes'a ale o wiele wiele wiele lepsza od swojej poprzedniczki.

Offline Szulaj

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location: KKS LECH POZNAŃ
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2008r.
  • FORZA ROSSONERI!!!!
    • http://www.youtube.com/watch?v=uMz70s5dX_w
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:05:04 »
ja powiem jedno dla mnie jest jeden bardzo karygodny błąd ktory niszczy mi rozgrywanie ml itp faule w polu karnym mielisie juz jakiegos karnego jak graliscie master league ??? ja juz 4 sezon i ani jednego a gram na top player i np przegrywam wazne mecz u siebie 2;1 a powinienem miec z 3 karne takie ze zawodnicy wjezdzaja mi w nogi na chama nie dotkna pilki ja leze a pilka wychodzi i dla bramkarza dostaje furii sedziowanie bardzo MARNE WRECZ KOSZMARNE BARDZO MI TO UTRUDNIA GRE NIE Wiem jak wam. a tak pozatym gra wymiata:P

Offline Kostka

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 06, 2010, 15:01:37 »
ja powiem jedno dla mnie jest jeden bardzo karygodny błąd ktory niszczy mi rozgrywanie ml itp faule w polu karnym mielisie juz jakiegos karnego jak graliscie master league ??? ja juz 4 sezon i ani jednego a gram na top player i np przegrywam wazne mecz u siebie 2;1 a powinienem miec z 3 karne takie ze zawodnicy wjezdzaja mi w nogi na chama nie dotkna pilki ja leze a pilka wychodzi i dla bramkarza dostaje furii sedziowanie bardzo MARNE WRECZ KOSZMARNE BARDZO MI TO UTRUDNIA GRE NIE Wiem jak wam. a tak pozatym gra wymiata:P

CO prawda to prawda ale gra jest trudniejsza ;).

Offline Szulaj

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location: KKS LECH POZNAŃ
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2008r.
  • FORZA ROSSONERI!!!!
    • http://www.youtube.com/watch?v=uMz70s5dX_w
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 12, 2010, 21:44:07 »
wkurza mnie tez za np konami olewa transfery mnóstwo błędow np z rozdzielczoscia liga mistrzow klikanascie zespolow brak le w tym trybie wogule to sporo tego;p

Offline bany58

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2010r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 13, 2010, 22:01:04 »
Sory jestem tu pierwszy raz i nie wiem czy to tu mam pisać. Mam problem z PES'em 10, gdy próbuje włączyć grę to wyskakuje mi błąd "Either the file is damaged or was not correctly installed. Please uninstall before installing it again." Co mam zrobic proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Offline pesoholik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2010r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 14, 2010, 23:33:49 »
Dla mnie gra jest kozacka. fifa się chowa. Duże rozwinięcie poszczególnych trybów gry no i bramkarze nie puszczają kiepskich piłek. Żeby jeszcze tylko sędziowie byli lepsi bo czasem zdarzają im się wpadki.

Offline Matifcb

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 23, 2010, 11:09:42 »
chcialbym sie dowiedziec czy jest gdzies w oppcjach mozliwosc zaznaczenia zeby kazdy zawodnik mial strzalke do gory (czerwona ) albo wszyscy poziomo (zielona ) z ta forma ? gram z kumplami i denerwuje mnie to ze ja trafiam na sklad ktory ma kluczowych nie w formie a on np caly atak trafi na pomaranczowa lub czerwone strzalki a wtedy to mecz jest prawie ustawiony.. czy mozna to jakos ustawic zey wszyscy mieli po rowno ?

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:51:05 »
Dziwi mnie ta ankieta, że aż tyle osób jest zachwycona tą płytką grą. Próbowałem się przekonac do nowego PES-a od prawie 3 miesięcy ale dośc więcej tego nie ruszam. Ilośc błędów w tej części się chyba skumulowała z poprzednich części już chyba nawet pes 2008 był lepszy po dłuższych przemyśleniach. Japońce chcieli dobrze, a wyszła katastrofa. Otóż:
- Zagrałem około 100 meczy online z czego 90 % musiałem zapierda.... skrzydłem za napastnikiem i wybijac 45 wrzutek w meczu. Faktycznie mało schematyczna gra.... Tak sobie na początku pomyślałem może gram z idiotami, ale by wyszło, że wszyscy by nimi byli.
- Random w grze jest niesamowity. Piłkarze podają gdzie chcą, strzelają gdzie chcą, chcesz przyjąc w miejscu on biegnie, chcesz podac z pierwszej on przyjmuje i tak w kółko.. 
- Przełączanie zawodników to totalna kpina. We wszystkich częściach Pesa było ono dobre, ale oni jak to mają w zwyczaju zjebac to co dobre.
- Krycie przy stałych fragmentach gry i przy wrzutkach to abstrakcja. Obrońcy biegają jak na festynie i kryją samych siebie.
- Opoźnienia w reakcji na to co wciskamy na padzie wielu uznaje za zalete ale nie wiem dlaczego. Chce strzelic z pierwszej on przyjmuje, chce podac z pierwszej tez przyjmuje.
- Zwody ja się pytam co to za zwod jak zawodnik ma drybling >80. Jakby go ktos jebnął kamieniem. A animacja tego zwodu trwa tak długo, że trzeba go robic 4 sekundy wczesniej. Gratujacje.
- Zabrali bardzo fajny zwód z przełożeniem piłki z lewej na prawą nogę, ale oni przecież zabierają to co dobre więc sie przyzwyczaiłem
- Powrócił SideStep z R2 z pesa 6. Mój ulubiony zwód. Szkoda tylko, że zawodnik go robi 5 sekund i jest w ogóle bezproduktywny
- Sędziowie hahahhhah. Tu to można zapisac książke grubą jak Potop. Bo to co ci sędziowie wyprawiają to jest Potop. Za kose od tylu sam na sam zółta, za kose w środku boiska czerwona. Aha trzeba się bardzo postarac bo sędzia 90 % nie odgwizduje.
- Karne w tej części zaginęły
- Przywilej korzyści zaginął. Graczy bez piłki można koscic ile się chce
- Cyborgi są były i będą więc się przyzwyczaiłem
- Przy tym gameplayu gra w środku pola to jest totalny pinball, kopanina jak w 5 lidze podwórkowej
- Strzały głową to największa bron tej częsci, więc jak zaprosimy znajomego do domu, który nigdy nie grał w tą gre , pokażemy mu gdzie R1 i O to dostaniemy kilka ładnych bramek.

Więc ta gra wymiata hehhehe tylko nie wiem z której strony, może jestem za płyki żeby to dostrzec ale ja nic zajebistego w niej nie zobaczyłem
Mecz wygląda tak
R1R1R1R1 wrzutka gol pinball pinball gol pinball wrzutka gol R1R1 pinball gol więc mamy wiele sposobów na strzelenie gola

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:51:05 »