Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Logosy

pes2010 - Oryginalne logosy i nazwy

<< < (6/13) > >>

Lewy23:
no mów. please arapek!

GeGX:
Instrukcja:
-Włączasz program AFS Explorer
-Naciskasz ,,import file",a następnie szukasz odpowiedniego pliku .img, wcześniej zmieniając typ plików na dole na ,,ALL Files" (weźmy za przykład plik dt04.img)
-Jeżeli zapyta czy zamienić na plik AFS klikasz NO
-Następnie jak się załaduje w zakładce ,,Action" znajduje się komenda ,,import folder", naciskasz go a następnie szukasz folderu odpowiadającego nazwie pliku .img (np. w paczce którą ściągnąłeś jest folder dt04.img)
-Wybierając go, program powie że niektóre pliki mają większy rozmiar niż oryginały i czy zamienić - klikasz YES
-Potem trzeba zapisać, pamiętaj że po nazwie pliku trza dodać ,,.img" na końcu a nazwa musi być inna niż oryginał! (np. dt04n.img)
-Zapisujesz plik w folderze img (tam gdzie jest PES)
-Po zakończonej akcji zapyta czy załadować, możesz dać YES albo NO(obojętne)
-Potem w folderze img tam gdzie znajduje się PES kasujecie oryginalny plik a tamten który wcześniej zapisaliście zamieniacie na właściwą nazwę
-Powtórzyć z resztą plików

jakby było coś nie jasne to pisać  ;)

pozdr0,
GeGX

edit:
Widzę, że kolega na dole też opisał jak to trza zrobić, więc nie pisać już, że za trudne  :P

arapek:
Więc tak wszedłem na tą angielską strone jaka tam jest podana trochę poczytałem, poszperałem i doszedłem .
W skrócie to wygląda tak:
Download AFSExplorer
File -> Import AFS file..
Files of type : ALL FILES
select the *.img file you need
Action -> Import Folder -> select the folder you need (downloaded)
Save your new *.img file
You should replace this files
dt04.img
dt05_e.img for English Menu
dt06.img

Czyli ściągamy z jakiejś stronki programik AFSExplorer i dajemy FILE NASTĘPNIE IMPORT AFS FILE NASTĘPNIE U DOŁU NACISKAMY ALL FILES I WYBIERAMY Z folderu img gdzie zainstalowaliśmy PESA2010 plik dt04 i otwórz.
Potem w AFS dajemy ACTION potem Import FOLDER i z tego pliku co został ściągnięty ze stronki pesleague (PESEdit.com 2010 Patch 0.1) wybieramy ten sam plik czyli dt04 i pyta się nas o nazwę nowego pliku to dajemy dt04 i zapisujemy go w folderze z grą tam gdzie zainstalowany pes 2010 w folderze img  ja ten plik dt04 przed zapisaniem usunołem z tamtąd bo nie chciało go nadpisać. I tak postępujemy jeszcze z 2 plikamy czyli  dt05_e.img i dt06.img oczywiście analogicznie zmieniamy też nazwy przed zapisaniem. Myślę że się domyślicie reszty ., Sory za błędy i capslocka ale spieszę się.

Pumba58:
i wszychoo :D ! dzieki piekne chłopaki wszystko smiga :D !

Cris007:
Zrobiłem wszytko zgodnie z instrukcją ,ale zostaje jeszcze 5 plików których niema w folderze img. Logosy mam a oryginalnych nazw nie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej