Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Logosy

pes2010 - Oryginalne logosy i nazwy

<< < (9/13) > >>

Arek1974:
Jak komuś chce się bawić, to można sobie podmienić loga samemu (pliki 22 i 23 w dt04.bin). Otwiera się ggs - em i zamienia, Ja tak sobie podmieniłem na loga z koszulkami z PES 2009. Brakuje mi tylko takich samych dla beniaminków i kilku klubów z others.

wypizdzisko:
Witam mam problem ze skonwertowaniem w GGSie i AFS Explorerze, moze mi ktos pomoc? Szczegolnie w GGsie zapomnialem jak tam to sie robi ;/

Rafalx160:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZróbcie tak jak gegx czyli tylko te 3 pliki dt04, dt05_e i dt06
Jak wcześniej bawiliście się tym programem mogliście dać przy pierwszym zapytaniu YES i dlatego teraz wam nazwy nie działają zróbcie wszystko od początku to znaczy odinstalować pesa zainstalować i zrobić powoli tak jak pisze.

--- Koniec cytatu ---

Zrobiłem tak jak w instrukcji z twoimi radami. Niestety wciąz jest błąd. Loga zmieniły się na poprawne, jednak w lidze Angielskiej i Hiszpańskiej pozostają "Pes-owski" nazwy.
Co można jeszcze zrobic ?
Przypomne, że w mojej wersji gry w folderze img nie ma plików: dt05_f, dt05_g, dt05_i, dt05q, dt05_s.

Co moge zrobic by wszytko ladnie dzialalo?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Jeszce małe sprostowanie:
Loga i nazwiska piłkarzy pozmieniały się. Pozostały nazwy drużyn. Oraz nie działa Bundesliga ...

arapek:
Te pliki o których mówisz (dt05_f, dt05_g, dt05_i, dt05q, dt05_s.) odpowiadają za Menu w innych językach np. dt05f to menu francuskie nie trzeba ich podmieniac.
Skoro coś nie działa to poczekajmy parę dni napewno zaraz będzie z tysiąc dodatków do pesa . Kitserwer już jest tak więc to kwestia paru dni.

Rafalx160:
na szczęście bo długiej zabawie udało mi się naprawić ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej