Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

SoundBox (nowa muzyka w PES 2010)

(1/3) > >>

drunk:
Praktycznie całkowicie zmieniona muzyka w PESie, z oryginału zostawiłem 3 utwory, reszta to zupełnie nowe utwory. Większość utworów to gatunek muzyki elektronicznej, ale jest też, kilka tracków house'wych.

Kilka screenów:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

LINKI:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Po rozpakowani plików WinRarem, otrzymamy jeden plik "dt02.img" należy go podmienić w katalogu z zainstalowaną grą np. D:\Game\Pro Evolution Soccer 2010\img

Nazwy Utworów (przed podmienieniem pliku, zróbcie sobie zapasowy plik exe.)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

marcelgula17:
Taaaa, 1h pobierania ale myślę że warto. Już po obejrzeniu pierwszego ss wrzucił mi się utwór We Are The People. Masz gust. Dzięki,

Saber:
A ja mam pytanie, które zadałem wcześniej na priva do autora wątku, a mianowicie, czy podzielisz się swoją wiedzą i możesz mnie uświadomić i prawdopodobnie także i innych użytkowników forum w jaki sposób zmieniłeś nazwy utworów w grze??

drunk:
Musisz sobie pobrać program Hex Workshop najlepiej wersję 4.2, po odpaleniu program załaduj plik exe pes2010, i tam szukaj oryginalnych nazw utworów :) Oczywiście wszystko możesz zmieniać, ale jest mały haczyk jeżeli utwór ma np. 4 litreowego autora np. PESO to więcej niż te 4 litery, nie napiszesz.

czerwono-czarny:
W Pes 2009 robiłem soundtracki i teraz tez bym zrobił,ale nie ma potrzeby bo muzyczka jest przyjemna i pare kawałkow jest spoko..Chemical Brothers najlepiej przypadła mi do gustu ;p

Ps. Ohhh jak dobrze,ze juz nie musze słuchać takich nut jak np Spirala :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej