Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Tablice Wyników

Polsat Futbol Scoreboard by turbo.0 v2

<< < (6/7) > >>

poziem:
tylko wiesz 4;3 bo wiesz ja sciaglem z tej stronki Nsport ale 16;9 i lipa zle sie gra na malym obrazie jezeli mozesz to pomoz

poziem:
elo jestes

Pstryks:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEGościu nie rozmieszaj mnie , jesteś wściekły ponieważ skrytykowałem "twoje" menu? Jeszcze napisz posta tu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE , że ci się to menu nie podoba a strzelisz sobie samobója...

--- Koniec cytatu ---
Ale ja twoje menu dałem nawet do swojego patcha więc o co ci jeszcze chodzi  ??? Powiedziałem tylko, że logo polsatu jest niedokładne a mogło by być lepsze ;)

Fame:
wszystko pięknie bardzo mi się podoba, ale może mi ktoś powiedzieć jak to zainstalować bo instrukcje "1.Z kopiuj pliki z dt05 i dt06 do odpowiadającym im folderom w Kitserverze" można se w dupę wsadzić.. moze jestm ciemny ale folderu " "dt06" czy "dt05" w kitserwerze nie widziałem..
chodzi o folder "dt06.img"???

beNqiu_:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEwszystko pięknie bardzo mi się podoba, ale może mi ktoś powiedzieć jak to zainstalować bo instrukcje "1.Z kopiuj pliki z dt05 i dt06 do odpowiadającym im folderom w Kitserverze" można se w dupę wsadzić.. moze jestm ciemny ale folderu " "dt06" czy "dt05" w kitserwerze nie widziałem..
chodzi o folder "dt06.img"???

--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIE , "boshee!11one!11"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej