Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

PES 2010 Superstar Tool by 222

<< < (5/10) > >>

chmielu2108:
tak ! nie wiem co zrobić.

robi99:
spróbuj je usunąć ;d

Alpinee:
Orientuje się ktoś czy jest możliwość zagrania sezonu ligowego na tym poziomie trudności, w trybie Exibithion jest ok wyświetla się tryb super star, na logikę żeby nie wywalało zacząłem sezon na trybie top player, potem zmiana programem na super star, i teraz teoretycznie po odpalaniu savu z sezonem po wejściu w ustawienia powinno wywalić, niestety nie wywala i jest ustawione cały czas na Top Player.

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOrientuje się ktoś czy jest możliwość zagrania sezonu ligowego na tym poziomie trudności, w trybie Exibithion jest ok wyświetla się tryb super star, na logikę żeby nie wywalało zacząłem sezon na trybie top player, potem zmiana programem na super star, i teraz teoretycznie po odpalaniu savu z sezonem po wejściu w ustawienia powinno wywalić, niestety nie wywala i jest ustawione cały czas na Top Player.

--- Koniec cytatu ---
nie kapuje troche twojej wypowiedzi ;/

Alpinee:
Przykro mi, ale nie wiem czego tu można nie kapować ? chodzi o to ze poziom super star nie działa w trybie League, wiem to ponieważ gdyby działał to w momencie kiedy wchodzę w ustawienia (genral settings) już w trakcie sezonu, powinno mnie wywalić, wtedy było by dobrze, tak jak się dzieje to w trybie Exibithion -  nie możesz już nic zmieniać czasu form itd poniewaz gdy wejdziesz w to menu wywali Cię i to świadczym o tym ze tryb super star działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej