Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

PES 2010 Editor by w!ld@ (nowa v.2.1 !!!)

<< < (27/28) > >>

damek-17:
Mam takie pytanko - Czy tym programem można usuwać z gry piłkarzy? (jeśli nie to proszę na naprowadzenie mnie na odpowiedni program).Ja mam u siebie taki problem,że mam np.2 takich samych piłkarzy.Gdy gram karierę pojawiają się powieleni piłkarze.
Proszę o szybką odp. ;)

Orion99:

--- Cytuj ---Mam takie pytanko - Czy tym programem można usuwać z gry piłkarzy? (jeśli nie to proszę na naprowadzenie mnie na odpowiedni program).Ja mam u siebie taki problem,że mam np.2 takich samych piłkarzy.Gdy gram karierę pojawiają się powieleni piłkarze.
--- Koniec cytatu ---

Usunąć nie możesz. Możesz za to wyłapać identycznie nazywających się piłkarzy i zmienić im nazwiska, narodowość itd. na inne. Odpalasz PES 2010 Editor, od razu masz zaznaczoną zakładkę "Players & Transfers", pod spodem masz listę "ALL PLAYERS", którą można rozwinąć. Prawie na samym końcu listy jest "Duplicated?" i "Duplicated? (by abilities)". "Duplicated wyszukuje wszystkich piłkarzy z identycznymi nazwiskami, "Duplicated? (by abilities)" wyszukuje piłkarzy z identycznymi statystykami. Jeżeli grasz już w ML, to możesz zmienić praktycznie wszystkie rzeczy, które się nie zmieniają w trakcie gry, takie jak narodowość, nazwisko, waga itd i zmiany będą od razu widoczne. Niestety zmian nie zauważysz przy zmianie statystyk, które się rozwijają, czyli prędkość, strzał itd. Aby były one widoczne, musisz od nowa rozpocząć ML.

damek-17:
Orion99

Dzięki za pomoc  :)

lipek_ziomek:
czy można tym programem zrobić transfer z drużyny do drużyny ? jak to zrobić ? i czy jest możliwe zmienić nr dla zawodnika?

maniek10364:
można by wrzycić jeszcze raz ten program??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej