Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

PES 2010 Editor by w!ld@ (nowa v.2.1 !!!)

<< < (12/28) > >>

diego333:
czemu mi ten program nie che sie otworzyc?????????

jakub17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEczemu mi ten program nie che sie otworzyc?????????

--- Koniec cytatu ---
Zainstaluj NET Framework 3.5

newsman:
W!ld@ wydał kolejna wersje programu do edycji gry "PES 2010 Editor" w ktorej znajdziemy:- obsługiwane zamianę dodatkowych zespołów - Maksymalna ilość dodatkowych zespołów są obsługiwane- 0 jest obsługiwana w globalnej regulacji zespołu stylu - stałych gracza / karty D ustawienie podczas importowania przez skład zespołu +. plików Team - dodał rynku automatycznego ustalania cen (w zależności od umiejętności gracza) w globalnym dostosować kartę- dodawanie na przywóz zespołu ID "Import [OF2] kartę (można łatwo skopiować ID zespołów z pierwotnym lub innych poprawek - thx Pate) - Dodano obsługę dodatkowych drużyn "Import [OF2] kartę usunąć wsparcie dla twarzy i gniazdo do włosów 259/3832 usunąć pozycję SWP -ulepszone ładowanie dużych FM statystyk wywozu na niskim komputerach końcowych - dodaje filtr "obecne zdolności" do załadunku FM statystyk  (można wybrać zakres graczy załadować, więc to nie jest już konieczne aby stworzyć więcej wariantów eksportu jak: małe, średnie itp.) -dodano nowe narzędzie do scalania + plik z wysokością FM2010 i wagi (thx Stam, Dr.Bernard i ruci)  POBIERZ

RaDaR_7:
ej mi nie dziala, jak go wlaczam to pisze : Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEej mi nie dziala, jak go wlaczam to pisze : Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

--- Koniec cytatu ---
zrób to co radził kolega jakub17 - zainstaluj Frameworka 3.5 xd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej