Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

SFX AMBIENT SOUNDS V1 - BETA

<< < (4/14) > >>

★Master_Rafael★:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEProgramem Psound możesz wyeksportować z pliku bin poszczególne dźwięki, podmienić, a potem przekonwertować znów na bin(aix).

--- Koniec cytatu ---
wielki dzięki enrico, pewnie za niedługo wyjdą zmodyfikowane dźwięki by Master_Rafael:):):):):):):):):):):)

enrico:
Minusem jest to, że psound nie konwertuje odpowiednio na wav plików odpowiadających za hymny przed meczem oraz np. spikerów. Jest ogromny trzask i właściwy dźwięk w tle, który ledwo co można rozpoznać. W ten sposób trudno zidentyfikować konkretne dźwięki, aczkolwiek wprawne zlokalizuje hymny LM i LE. Jak ktoś widział gdzieś dobrego mapa do tych plików dźwiękowych to niech da znać. Jeżeli ktoś potrafi również zrobić coś, aby tych trzasków nie było niech także napisze.

★Master_Rafael★:
jakiej wersji psound używasz? 1.33? Próbowałeś zmieniać sample rate?

enrico:
Mam wersję 1.33, zmieniałem sample rate i nic. A jak jest z tymi plikami u Ciebie?

★Master_Rafael★:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMam wersję 1.33, zmieniałem sample rate i nic. A jak jest z tymi plikami u Ciebie?

--- Koniec cytatu ---
sprawdziłbym te pliki ale nie wiem które to. jak dalem psound do przeszukania dt03.img to nic nie znalazł:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej