Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

SFX AMBIENT SOUNDS V1 - BETA

<< < (13/14) > >>

LuKeL:
człowieku nie formatuj kompa... nie masz lepszych rzeczy do roboty :P? wejdz w katalog kitserver/img. znajdz dt03.img a jak nie ma to utwórz ten katalog i wrzuć do środka te dźwięki. póżniej wróc do głównego katalogu kitservera znajdź plik manager.exe włącz go wybierz plik z którego włączasz pes i na dole kliknij Attach

Alizzz89:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEczłowieku nie formatuj kompa... nie masz lepszych rzeczy do roboty :P? wejdz w katalog kitserver/img. znajdz dt03.img a jak nie ma to utwórz ten katalog i wrzuć do środka te dźwięki. póżniej wróc do głównego katalogu kitservera znajdź plik manager.exe włącz go wybierz plik z którego włączasz pes i na dole kliknij Attach

--- Koniec cytatu ---

ale nie wiadomo czy ma orignał czy pirata, bo z tym drugim może być problem, bo wtedy bedzie pisało że nie znalazł pes2010.exe

MatiF96:
formata bede mial tak czy siak bo mam juz zawalonego kompa, niestety probowalem juz wszystkiego nie chodzi, moze to tez miec zwiazek z tym ze dlugo nie mialem formatowanego kompa i jak juz mowilem jest strasznie zawalony roznymi plikami

LuKeL:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEale nie wiadomo czy ma orignał czy pirata, bo z tym drugim może być problem, bo wtedy bedzie pisało że nie znalazł pes2010.exe

--- Koniec cytatu ---

ja mam pirata i mi normalnie chodzi. mieszalem juz tyle razy z roznym exe i jest zawsze ok

Alizzz89:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja mam pirata i mi normalnie chodzi. mieszalem juz tyle razy z roznym exe i jest zawsze ok

--- Koniec cytatu ---

no ale chodzi mi o niego czy sobie poradzi :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej